Emanet 372.Bölüm Fragmanı – 3 Mayıs Salı

Emanet 371

Seher KONAKTAN KAÇACAK!

  Emanet 372.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 372.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 3 Mayıs Salıgünü yayınlanacak olan 372. bölüm fragmanı. Emanet 372.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Seher’in hafıza kaybı süreci devam ederken gördüğü rüyalar işleri karıştıracağa benziyor. Yaman’ı saplantılı bir aşık gibi gören Seher korkuya ve paniğe kapılmaya başladı. Yaman’ın zorla kendisini esir ettiğini fikrine her geçen gün daha da inanıyor. Yaman ise Seher’e henüz neler olduğunun farkında değil. Zuhal ise son hamlesini yapmak için tetikte. Bu işi kökünden bitirmek istiyor!

Seher’e kurulan tuzak! Seher’in Yaman’ı giderek bir suçlu gibi düşünmesi ve onu öyle görmesi işleri çıkmaza soktu. Seher gelecek bölümlerde bu paranoyasını daha da artıracak. Yaman’a bir şey söylemese de onun yaptığı her hareketten kuşkulanacak. Ve Seher giderek kendi kabuğuna daha çok çekilecek.

Seher’in bu korkusu Zuhal tarafından da beslenmeye ve körüklenmeye başlayacak. Zuhal’in burada yapacağı iki plan var. İlki hepimizin tahmin edeceği üzere Seher’i korkutmak ve konaktan kaçmasını sağlamak. Böylece hem Yaman’dan hem de Seher’den intikamını almış olacak!

Zuhal’in planı! İkinci plan ise daha karmaşık ve tehlikeli. Bu planda Zuhal doktor Aziz’le işbirliği yapabilir. Doktor Aziz’in geçmişte Kırımlılarla düşman olduğu Nedim tarafından bizlere duyurulmuştu. Aziz Kırımlılardan intikam almak için Seher’i kullanabilir. Bu da Seher ve Yaman aşkının sonu olabilir!

Diğer tarafta Ali e Duygu arasında ise işler giderek karmaşıklaşıyor. Duygu, Ali’ye hesap sormak isterken onun iyi niyetini bir kez daha gördü. Ali zamanla Duygu’ya neler katabileceğini daha da çok gösterecek! Yasemin’in başı ise geçmişi ile derde giriyor. Geçmişi Yasemin’in bu bataktan çıkmasına karşı. Ali burada da devreye girerek kahramanlığını tekrar gösterecek!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın