Emanet 363.Bölüm Fragmanı – 20 Nisan Çarşamba

Emanet 363

Seher’in AŞK İTİRAFI!

Emanet 363.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 363.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 363.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında işler oldukça iyi ilerliyor. Seher’in hafızası tamamen yerine gelmese de aşk rüzgârları tüm hızıyla devam ediyor. Psikoloğun Seher’e verdiği bu seferki görev Yaman’a aşkını itiraf ettirmek. Seher artık Yaman’a karşı hislerinde emin. Bu yüzden bu görevi yerine getirmeyi deneyecek. Seher bunları yaparken bizler ise arkamıza yaslanıp bu romantizmin tadını çıkaracağız. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Romantizm dorukta! Seher’in aşk itirafında ilk sürprizi yemek oluyor. Yaman için oldukça güzel bir sofra hazırlayan Seher yıl dönümü sürprizi yaparak Yaman’ın kalbini adeta yeniden feth etti. Yaman Seher’in bu hareketi karşısında büyülenirken ikili arasında yakınlaşma ve sıcak anlar ortamı alev alev yapacak.

Seher ve Yaman’ın bu denli yakınlaşması Zuhal’i çıldırtacak! Seher’i kötü yönlendirmeye çalışan Zuhal bu amacında başarılı olamadı.  Zuhal şimdi yeni planlar peşinde koşarak Seher ve Yaman’ı ayırmak isteyecek. Ancak burada biraz Yeşilçam tadında bir senaryo oluşabilir.

Nasıl mı derseniz? Zuhal Seher’e zarar vermek için yeni bir plana imza atacak. Bu plan araba çarpmasından tutun Seher’i sarsacak farklı bir şey olabilir. Bu sarsıntı ise Seher’in kaybolan hafızasının geri gelmesini tetikleyebilir. Zuhal belası yine kendi kuyusuna düşebilir.

Diğer tarafta ise işler karışıyor. Yasemin adeta hepimizi şaşkına çevirecek kararlar verdi. Ali ve Duygu onu kurtarmak için ölümlerden dönmüş, türlü zorlukları aşmış, Volkan belasını yok etmişti. Yasemin tüm bunlar olmamış gibi davranarak ailesini terk etti. Ancak Ali burada tekrar devreye girecek. Duygu’nun ailesini bütünleştirecek. Ali Duygu için beyaz atlı bir prensten bile öte olacak. Burada aşk buram buram ilerliyor!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın