Baş Tacım 257.Bölüm Özeti – 25 Nisan Pazartesi

Baş Tacım 254

Sachin ve Gauri Nişanlandı!

Baş Tacım 257.bölüm özetinde dizisinde Soham’ın aşkı diziye damga vuruyor. Archana gelini olarak Gauri’yi seçmişti. Soham’ın bilmediği şeyse Archana, Gauri’yi Sachin’e istemişti. Soham, Gauri aşkından başka bir şey düşünmez. Yanlış anlaşılmalar üst üste gelir. Baş Tacım 257.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Soham, Gauri’nin evliiği kabul ettiğin, öğrenmiş sevinçten çılgına dönmüştü. Hatta Gauri ile buluşmuş utangaç tavırlar sergilemişti. Soham aşkını Purvi’yle paylaşır. Yine güzel haberialınca soluğu Purvi’nin yanında alır. Gauri’nin evliliği onayladığını Arjun ve Purvi’ye söyler. Hepsi çok mutludur. Soham’ın aşkı onları da etkilemiştir. Soham, Purvi’den Gauri’ye hediye almak istediğini söyler. Bu yüzden Arjun ve Purvi’nin fikrini alır.

Soham hediyelik eşya dükkanına girer, ardından sari bakar. Gauri’ye alacağı hediyenin maddiyattan çok kalpten gelmesini arzular. En sonunda gönlünce bir hediye bulur ve evine gider.

Herkes evdedir. Arjun ve Purvi de gelmiştir. Soham eve geldiğinde annesine artık müjdeli haberi verebileceğini söyler. Soham gülümseyerek onlara bakar. Archana Gauri’yi bu evin gelini olarak uygun gördüğünü açıklar. Soham yerine Sachin’in yanına gider. Soham’ın gülümsemesi kaybolurken Purvi şoke olur. Archana ve Manav, Sachin’e eş olarak Gauri’yi istediklerini söyler. Sachin de anne ve babasının kendilerini iyi tanıdığını en doğru eşi onların seçeceğini söyleyip kabul eder. Böylece Sachin’de evliliği kabul etmiş olur. Gauri ve Sachin adım adım evliliğe ilerliyordur.

Baş Tacım 257.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Soham dışarı çıkar. Purvi de arkasından koşar. Soham hıçkırıklara boğulmuş, Gauri’nin avukat Sachin dururken kendisiyle evlenmesini saçma bulur. Purvi onu teselli etmeye çalışır. Gauri’nin insanları böyle değerlendirmediğini söyler. Ama Gauri’ye aşkını ilan etmemiş, Gauri’nin Sachin’in teklifini kabul etmesiyle tek taraflı bir aşka sahip olduğunu açıklamaya çalışır. Soham bu durumu anne ve babasından saklamasını ister. Soham aldığı hediyeye bakarak hıçkırıklara boğulur.

Arjun ve Purvi de Soham’ın bu haine üzülmüştür. Arjun, Soham’ın ilk kalp kırıklığı olduğunu üstesinden kendi başına gelmesini savunur. Ardından hafta sonu için plan yaptığını söyler. Purvi babası hastayken ve Soham üzgünken bu teklifi kabul etmez.

Soham gece uyuyamamıştır. Arçu görür ve neyi olduğunu sorar. Ardından düğün telaşlarının başlayacağını ve Gauri’nin tam istediği gibi bir gelin olduğunu söyler. Böylece Shravani’ye verdiği sözü tutmuş olacağını anlatır.

Sachin Mittal ve Sandeep’in yanına gider. Onların davasını alamayacağını söyler. Mittal para destesi çıkarır. Mutlaka bu davaya bakmasını ister. Sachin evlendiğini tarihlerin uymadığını açıklar. Mittal ve Sandeep, Sachin’i tebrik eder. Sandeep ise Sachin’in Gauri ile evlendiğini öğrenince şoke olur. Gauri zaten onun teklifini reddetmesiyle egosu zedelenmişti. Şimdi Sachin’le evleniyor olması onu daha da üzer.

Soham içmeye başlar. Sarhoşluğun etkisiyle de Gauri’yi görünce gaza gelir. Ona aşkını itiraf eder. Gauri şoke olur. Soham’ı arkadaş olarak gördüğünü ve ondan yardım ettiğini açıklar. Soham kalp kırıklığıyla Purvi’nin evine gider ve Purvi’nin dizinde ağlayarak uyuya kalır.

Baş Tacım 257.Bölüm Özeti – 25 Nisan Pazartesi Günü Neler Olacak?

Manav da rüyasında Soham’ı tokatladığını görür. Uyanınca içine şüphe kemirir. Soham’ın yeniden yanlış yola sapacağını düşünür.

Gauri, Soham’ın sözlerini hatırlayınca sinirlenir ve Soham’a hiç umut vermemişken neden böyle düşündüğünü anlamaz. Onu her zaman Archana’nın oğlu, Purvi’nin kardeşi olarak gördüğünü ve başka bir şey düşünmediğini söyler. Aynı zamanda onun için de endişeleniyor ve ne yapacağını bilemiyor. Tamamen sarhoştu ve onu daha önce hiç bu durumda görmediğini fark eder. Gauri’nin annesi gelir neden hla uyanık olduğunu sorar. Gauri bir şey olmadığını söylüyor. Annesi daha sonra bu evlilikten mutlu olup olmadığını sorar. Gauri evet der. Annesi daha sonra ona geleneksel mücevherlerini verir. Gauri’nin gerildiğini gören annesi bir şey olup olmadığı sorusunu yineler. Gauri, Soham ile konuşmaya karar verir. 

Soham uyanır. Arjun ve Purvi oraya gelir.  Ona Archana ile konuştuklarını ve onlara hiçbir şey söylemesine gerek olmadığını, işe gitmeden önce eve gitmelerini söylerler. Soham kahveyi içmek üzeredir ve Purvi’nin telefonu çalar. Gauri, Soham hakkında konuşmak istiyor ama Purvi meşgul olduğunu ve daha sonra arayacağını söylüyor. Purvi, Soham’a ona buranın kız kardeşinin evi olduğunu ve her an gelebileceğini söyler. Dün gece olanlardan sonra çok rahatsız olması gerektiğini söyleyerek bir kişiden – Gauri’den – özür dilemesini önerir. Soham cevap vermez ve eve gitmek istediğini söyler. Purvi ona dikkatli olmasını ve Archana’nın ne olduğunu öğrenmemesi gerektiğini söyler. Arjun, onu bırakmak için Soham ile birlikte gider.

Purvi, Gauri’yi arar. İkisi Soham hakkında konuşmaya başlar. Purvi, Archana’ya bir şey anlatmamasını ister. Soham’ın doğup büyüdüğü yeri düşünmesini ve ona kızmamasını ister. Gauri bir şey demeyecektir.

Arçu, Gauri’nin evine nişan hazırlıkları için konuşmaya gidecektir. Yanında da Soham’ı götürmek için ısrar eder. Soham işi olduğunu söylese de Arçu izin almasını ister.

Soham ve Gauri konuşmaya başlar. Soham kendisini eğitimsiz gördüğü için birlikte olmadığını söyler. Gauri buna karşı çıkar. Soham Gauri’ye pek söz hakkı bırakmaz.

Mittal ve Sandeep’te Sachin’in peşindedirler. Mithal , Sachin’e Sandeep’i dinlerse çok paraya sahip olacağını söyler. Sachin hırslı olduğunu söyler fakat değerlerini kaybetmek istemiyor. Gauri ve ailesinden uzak durmalarını ister.

Nişan töreni yapılır. Sachi ve Gauri birlikte içeri girerken herkes onları alkışlar. Tek üzgün kişi Soham’dır. Bunun da farkında olan Purvi’dir. Gençler önce Savita’nın yanına gidip hayır duasını alırlar. Ardından Archana ve Manav… Soham elindeki bardağı düşürür ve eli kanar. Ona Purvi yardıma gider. Gauri önce Sachin’den Soham konusunu gizlemeyi düşünür. Daha sonra evleneceği adamın her şeyi bilmesine hakkı olduğunu düşünerek anlatmaya karar verir. Gauri söze başlarken Sachin bunun Sandeep’le ilgili olduğunu sanıp yorum yapar. Gauri daha sonra bir şey söylemez.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın