Emanet 352.Bölüm Fragmanı – 5 Nisan Salı

Emanet 352

Seher’in Hafızası DÜZELİYOR! Volkan’ın İşi BİTTİ!

Emanet 352.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 352.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 352.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Bir yanda Seher ve Yaman’ın hafıza kaybı ile mücadelesi. Diğer yanda kimliği açığa çıkan Volkan’ın yaptığı delilikler. İki tarafta da heyecan dorukta. Yaman ve Seher yakışıklı psikoloğun desteğiyle bu zor günleri hızlı hızlı atlatmaya başladı. Seher geçmişe ait ilk hatıralarını anımsadı. İkili için hızlı bir tedavi süreci başlıyor. Peki bu süreç nasıl gidecek? Yaman’ın korkuları gerçekleşecek mi? Diğer tarafta Ali Duygu’yu kurtarabilecek mi?

Anılar geri geliyor! Seher’in geçmişi hatırlaması Yaman’ı mutluluğa boğmuştu. Ancak yakışıklı doktorun fark ettiği bir durum var. Seher’in bazı anılarını baskıladığı. Bilinçaltının bazı gerçeklerle yüzleşmek istemediği. Doktorun bu tespitine benzer bir durumu Yaman’da yapmıştı. O da Seher’in geçmişte yaşanan kötü günleri hatırlayıp korkmasından endişelenmişti.

Ancak ikili bu korkularla yüzleşmedikçe Seher’in tam olarak iyileşemeyeceğini anladı. Korkular derken bunlar elbette küçük şeyler değil. En başından hatırlarsak hem Yaman ve Seher arasında yaşananlar. Hem de İkbal’in yaptıklarını söyleyebiliriz. Onun ölümü, Seher’in her şeyi bırakıp kaçması. Yakın zamanda ise Canan’ın yaptıkları. Yaman’ın ölümle burun buruna geldiği o zehirlenme vakası!

Korkutan yüzleşme! Kısaca toparlarsak bunca kötü anı ve hatıra ile yüzleşmek elbette kolay bir şey değil. Seher’in bilinçaltının böyle tepki vermesi de gayet normal. Ancak Seher cesaretini toplayarak bu gerekleri de Yaman’dan dinleyecek. Bu seher için ağır olsa da ikili bu zorlu günleri beraber aşacak!

Diğer tarafta Volkan belası durmak bilmiyor. Kimliği açığa çıkan Volkan battıkça batmaya devam ediyor. Duygu’yu kaçırıp ona aşkını ilan eden Volkan elbette ondan umduğunu bulamayacak. Böylesine manyak bir adamın aşkına karşılık bulamaması büyük bir sorun. Volkan’ın bu reddediliş üzerine verebileceği tek karar Duygu’nun ve kendisinin canına kıymak olacak. Burada Ali zamanla yarışacak. Kiraz’dan sonra bir travma daha Ali için yıkıcı olabilir. Ancak Ali hem Duygu’yu hem de Yasemini kurtaracak güce sahip!

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir