Emanet 345.Bölüm Fragmanı – 25 Mart Cuma

Emanet 345

Seher’in Boşanma KARARI! Ali TEHLİKEDE!

Emanet 345.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 345.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 345.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu ölümler hızla devam ediyor. Yaman Seher için elinden gelen her şeyi yapmaya devam etmişti. Ancak aynı durum Seher için geçerli değil. Seher’in içine düştüğü bu durum onu fazlasıyla gerdi. Bu yüzden Seher gitmeye karar verecek! Seher’in bu kararı Yaman’ı şoke ederken Yaman aşkı için savaşmakta kararlı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Yaman vazgeçmiyor! Seher’in hafıza kaybı, art arda gelen olumsuzluklar… Diziyi izleyen herkesin isyan ettiği ve tahammül sınırlarını zorlayan bu senaryo bitmek bilmiyor. Seher bu sefer de işleri daha zora sokacak bir karar verdi. Boşanmak!

Yaman bu saçma düşünceyi derhal reddederken Seher’i tekrar kazanmak için harekete geçiyor. Ona geçmiş güzel günleri hatırlatmaya kararlı. Bu yüzden Seher her şeyden vazgeçmeden önce onunla beraber geçmişte bir geziye çıkacaklar. Balayına gittikleri yer, romantik anları ve daha birçok güzel şeyi tekrar yaşatacak.

Seher hatırlayacak! Yaman’ın bu çabası başta olumsuz seyrediyor gibi görünse de işler zamanla değişecek. Seher’in zihni başta dejavu yaşayacak. Daha önce bunları yaptığını hissedecek. Bu his Seher’in hafızasının tekrar eskiye geldiğinin ilk ışığı olacak!

Diğer tarafta ise işler giderek karışıyor. Köşeye sıkışan Volkan saldırganlaşmaya devam ediyor. Bu sefer Ali’yi ortadan kaldırmaya kararlı. Fren borularını kesen Volkan’ın amacı Ali’nin kaza ile hayatını kaybetmesi. Ancak Volkan’ın planı tam tersi etki yapacak. Öncelikle Ali ve Duygu bu tehlikeden kurtulacak. Sonrasında ise doğru yolda olduklarını anlayacaklar. Yasemin’in suçsuz olduğu ve bu olayın biri tarafından gizlendiği fark edilecek. Volkan adım adım sonunu hazırlamaya devam ediyor!

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın