Emanet 345.Bölüm Fragmanı – 25 Mart Cuma

Emanet 345

Seher’in Boşanma KARARI! Ali TEHLİKEDE!

Emanet 345.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 345.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 345.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu ölümler hızla devam ediyor. Yaman Seher için elinden gelen her şeyi yapmaya devam etmişti. Ancak aynı durum Seher için geçerli değil. Seher’in içine düştüğü bu durum onu fazlasıyla gerdi. Bu yüzden Seher gitmeye karar verecek! Seher’in bu kararı Yaman’ı şoke ederken Yaman aşkı için savaşmakta kararlı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Yaman vazgeçmiyor! Seher’in hafıza kaybı, art arda gelen olumsuzluklar… Diziyi izleyen herkesin isyan ettiği ve tahammül sınırlarını zorlayan bu senaryo bitmek bilmiyor. Seher bu sefer de işleri daha zora sokacak bir karar verdi. Boşanmak!

Yaman bu saçma düşünceyi derhal reddederken Seher’i tekrar kazanmak için harekete geçiyor. Ona geçmiş güzel günleri hatırlatmaya kararlı. Bu yüzden Seher her şeyden vazgeçmeden önce onunla beraber geçmişte bir geziye çıkacaklar. Balayına gittikleri yer, romantik anları ve daha birçok güzel şeyi tekrar yaşatacak.

Seher hatırlayacak! Yaman’ın bu çabası başta olumsuz seyrediyor gibi görünse de işler zamanla değişecek. Seher’in zihni başta dejavu yaşayacak. Daha önce bunları yaptığını hissedecek. Bu his Seher’in hafızasının tekrar eskiye geldiğinin ilk ışığı olacak!

Diğer tarafta ise işler giderek karışıyor. Köşeye sıkışan Volkan saldırganlaşmaya devam ediyor. Bu sefer Ali’yi ortadan kaldırmaya kararlı. Fren borularını kesen Volkan’ın amacı Ali’nin kaza ile hayatını kaybetmesi. Ancak Volkan’ın planı tam tersi etki yapacak. Öncelikle Ali ve Duygu bu tehlikeden kurtulacak. Sonrasında ise doğru yolda olduklarını anlayacaklar. Yasemin’in suçsuz olduğu ve bu olayın biri tarafından gizlendiği fark edilecek. Volkan adım adım sonunu hazırlamaya devam ediyor!

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir