Emanet 342.Bölüm Fragmanı – 22 Mart Salı

Emanet 342

Seher ve Yaman Aşkı YENİDEN BAŞLASIN!

Emanet 342.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 342.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 342.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Seher ve Yaman aşkı gümbür gümbür ilerliyor. Geçmiş özetlerimizde de belirttiğimiz gibi Yaman’ın hedefi Seher’in kalbini tekrar kazanmaktı. Hafızasını kaybeden Seher’i kendine tekrar aşık edecek, hafızası gelmese bile onunla yeniden mutlu olacaktı. Nitekim Yaman bunu başardı. Seher’i eskisinden bile daha çok kendine aşık etti desek yanılmayız! Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Aşkın gücü! Seher’in hafıza kaybı hepimizi üzse de Yaman onu tekrar kendine aşık etmeyi başardı. Seher Yaman’ı hiç hatırlamasa da kalbinin derinliklerinde ona karşı beslediği aşkı hissetti. Hatta Seher eskisinden daha fazla aşk dolu gözlerle Yaman’a bakıyor desek abartmış olmayız.

Bu durumun en büyük sebebi ne derseniz şöyle bir düşünmek gerek. Seher ve Yaman aşkı başlayana kadar Yaman’ın Seher’e yapmadığı kötülük kalmamıştı. Ancak şimdi sil baştan başlandığında Yaman Seher’e sadece sevgi ve aşk veriyor. Bu da Seher’in gözlerindeki ışıltıyı daha da arttırıyor.

Yaman ve Seher’i bekleyen tehlike! Dizideki bu güzel gidişat tam gaz devam edecek. Yaman Seher’le birlikte sanki ilk kez yemeğe çıkıyor, ilk kez el ele tutuşuyor ve ilk kez dans ediyormuş gibi yapacak. Çünkü tüm bunlar hafızasını kaybeden Seher için ilk kezmiş gibi olacak.

Bu anlarda romantizme doyacağız. Ancak dizi de iki tehlikeden de söz etmeden geçmek olmaz. Bunlardan ilki Seher’in hafızasını geri kazanmaya başlarken kötü anılarını hatırlaması. Bu Seher’i büyük bir travmaya sokabilir. İkincisi ise Zuhal veya diğer belalardan birinin çıkması. Burada en büyük tehlike şu an için Seher’in kötü anılarını hatırlaması gibi duruyor.

Diğer tarafta Volkan ise her geçen gün batmaya Devam ediyor. Ortalığı karıştırmak isteyen Volkan Duygu’nun annesine oynamaya karar verdi. Ancak Ali oldukça iyi bir polis. Volkan’ın her adımını doğru tahmin eden 5Ali çemberi iyice daraltacak. Panikleyen Volkan ise hatalar yaparak yakayı ele verecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir