Can Yoldaşım 241. Bölüm Özeti – 28 Mart Pazartesi

Can Yoldaşım 241

Sandiya ve Suraj BİRBİRİNİ GÖRDÜ! 

Can Yoldaşım 241. bölüm özetinde Santoş Suraj’ı kandırarak Lalima ile nişanlamıştı. Lalima ise Suraj’ın bu değişik tavrını fark etmişti. Santoş Lalima’nın evlilikten vazgeçeceğini düşünmüştü. Diğer tarafta Sandiya ise görevi için yola çıkmıştı. Peki 241. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 241.bölüm özeti devam ediyor.

Lalima’nın kararı değişecek mi? Suraj’ın Lalima’ya soğuk davranması ve sürekli Sandiya’ya hitap etmesi işleri karıştırır. Lalima kalbinde başka bir kadın olan biriyle evlenmeye sıcak bakmaz. Santoş Lalima’dan bu durumu biraz daha düşünmesini ister. Lalima her ne kadar evlilikten vazgeçer gibi olsa da Surja’a karşı hisleri devam eder.

Menakşi Santoş’un üzgün halini görünce sevinir. Lalima’nın mektubu okuduğunu düşünür. Sandiya’nın maaşını alacağı için mutludur. Ancak işler Lalima’nın aramasıyla değişir. Lalima Suraj ile evleneceğini Santoş’a iletir. Onun kafa karışıklıklarının zamanla geçeceğini düşündüğünü söyler.

Mohit mektubu değiştirdi! Bu durum Mena’ı şoke eder. Lalima mektubu okuduktan sonra nasıl evlenmeyi kabul etmiştir? Gerçek ise çok farklıdır. Mohit Mena’nın oyununu bozmuştur. Mektubu tekrar değiştirmiştir. Suraj’ın ağzından özür mektubu yazarak Lalima’nın gönlünü almıştır.

Can Yoldaşım 241. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Zakir ise haydutlar tarafından esir alır. Sandiya Zakir’e kimliğini belli etmemek için elinden geleni yapar. Ancak Sandya’nın Zakir’den daha büyük bir sorunu vardır. Haydutlar güvenlik amacıyla buluşma yerini değiştirmişlerdir. Sandiya’nın amire verdiği bilgi böylelikle boşa düşmüştür. Sandiya Zakir’i bir şekilde kurtararak bilgiyi tekrar amirine iletmek ister. Haydutlar yemeğe gittiğinde Zakir’i kaldırıp başka bir kamyona koyar ve kaçmasını sağlar. Ayrıca eline de not tutuşturur.

Sandiya ve Suraj aynı yerde! Sandiya tapınağa varır. Aynı anda Suraj ve aile de tapınağa gelmiştir. Sandiya ve aile elbette birbirlerinden habersizdir. Sandiya’nın dikkatini sadece tapınakta yapılacak düğün çeker. İşi daha da garipleştiren ise Lalima ile Sandiya’nın karşılaşması olur. Sandiya Lalima’ya evlilik ile ilgili iyi dileklerde bulunur.

İkili ayrılırken Suraj Sandiya’yı görür. Aileye bu durumu anlatır. Bengal kıyafetleri giydiğini söyler. Hatta oldukça duygusallaşır. Ancak kimse ona inanmaz. Onun hayal gördüğünü düşünürler. Aynı şekilde Sandiya’da Suraj’ı görür. Ona ulaşmak ve sarılmak ister. Ancak Amir Sandiya’yı engeller ve işine dönmesini ister.

Can Yoldaşım 241. Bölüm Özeti – 28 Mart Pazartesi Günü Neler Olacak?

Suraj ve Lalima’nın düğünü! Amir’in sözleriyle işine dönen Sandiya dans kıyafetlerini giyer. Dansçıların planı gösteri esnasında hükümetin önemli bürokratlarına saldırıdır. Sandiya bu planı deşifre etme konusunda ilerlerken Suraj ve Lalima düğün ise tüm hızıyla ilerler. Suraj safım Lalima’yı yine Sandiya zanneder. Mena ise bu düğünü nasıl iptal etsem diye kara kara düşünür.

Mena’nın planı ise oldukça sinsidir. Tören esnasında yakılacak tütsüleri yağa bular. Amacı tütsülerin alev alması ve Surja’ın korkmasıdır. Ancak Mohit bu planı da sabote eder.

Sandiya’nın görevi! Diğer tarafta Sandiya ise göreve devam eder. Asıl hedefi bulduğunu zanneder. Ancak bu kişi basit bir fotoğrafçıdır. Chandu onu kandırmıştır. Sandiya Chandu’yu armaya koşarken Chandu yangın alarmını çalıştırır. Bilgi işlem odasına girerek sistemi ele geçirmek ister. Chandu ayrıca tüm gücü kapatarak herkesi karanlığa boğar.

Chandu’nun bu yaptığı Santoş’un işine yarar. Ortam’ın kararması Surja’ı sakinleştirir. Ayrıca Lalima’nın yüzünü de görmesini engeller. Mohit yedek ışıkları getirerek düğünün devam etmesini sağlar. Santoş tüm yaşananları tanrının bir işareti olarak görür.

 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…
 • Divane Gönlüm Dizisi Başlıyor!
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bir yanıt yazın