Emanet 341.Bölüm Fragmanı – 21 Mart Pazartesi

Emanet 341

Seher Hepimizi Ağlatacak! Geçmişin Pırıltıları…

Emanet 341.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 341.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 341.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam diyor. Dizide Seher’in geçmişi ile yüzleşmesi oldukça duygusal anların yaşanmasına sebep oluyor. Seher odasında her dolaştığında, kitapların arasında her baktığında geçmişin pırıltıları ile karşılaşıyor. Yaman’a yazdığı güzel sözler, ona olan aşkı.. Seher her seferinde bunları görüyor. Ve tüm bunlar Seher’e büyük bir acı veriyor. Bu kadar çok sevdiği adam şimdi ona yabancı gelen birine dönüşmüş durumda! Peki gelecek bölüm de neler olacak? Seher Yaman’ı hatırlayacak mı?

Seher’in gözyaşları! Seher’in içine girdiği bu duygusal süreç elbette Yaman’ın gözünden kaçmayacak. Yaman tam aksine Seher’i daha çok geçmişi ile yüzleştirecek. Tüm bu durum Seher’in kafasının çok ama çok karışmasına neden olacak.

Canımızdan çok sevdiğimiz biri bir adan yabancıya dönüşse ne yapardık sorusunu kendinize sorun? Eminim birçoğunuz oldukça karmaşık duygular ve düşünceler içine girecek. Seher’de işte tam bu durumun içinde. Yaman’a karşı şu an için hissiz olsa da içinde bir yerlerde onu çok seven bir yanının olduğunu hissediyor. Seher bu hislerinin üzerine giderek Yaman’ı tekrar sevmeyi deneyecek. Şimdilik bu anlar bizlere oldukça duygusal gelse de gelecek bölümler çok ama çok heyecanlı olacak!

Yeniden aşk! Seher’in Yaman’a tekrar bir şans vermesi. Tıpkı en başında olduğu gibi ona aşık olması. Elini ilk tuttuğunda yaşadığı heyecan. Onu ilk öptüğünde yüzünün kızarıklığı. Seher tüm bu güzel mutlulukları tekrar hissedecek ve bizlere de hissettirecek!

Seher ve Yaman aşkları için yeniden savaşırken diğer tarafta gerçekler her geçen gün biraz daha aydınlanıyor. Ali Yasemin’in suçsuz olduğunu söyleyerek ilk fitili yaktı. Volkan bu durum karşısında ne yapacağını bilmez hale girerken Ali ve ekibi gerçeğe doğru hızla gidecek. Burada kritik nokta ise Volkan’ın kendini korumak için onları engellemek istemesiyle olacak. Volkan yapacağı bu hareketlerle Ali’nin ondan şüphelenmesini sağlayacak!

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın