Can Yoldaşım 239. Bölüm Özeti – 26 Mart Cumartesi

Can Yoldaşım 239

Suraj, Lalima’yı Sandiya SANIYOR! NİŞAN GÜNÜ GELDİ!

Can Yoldaşım 239. Bölümünde Santoş, Lalima’yı oğlu Suraj’a istemişti. Lalima başta bu teklifi kabul etmese de sonrasında kararını değiştirerek Suraj’ı eş olarak almak istediğini söyler. Diğer tarafta Sandiya ise köyde kendini kabul ettirmek için yoğun çaba harcamaya devam eder. Peki 239. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 239.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj ne diyecek! Her ne kadar Lalima evliliği kabul etse de sorunlar bitmez. Santoş oğlunu nasıl ikna edeceğini düşünür. Ayrıca Surja’ın hastalığından Lalima’ya bahsetmemiştir. Suraj hala Sandiya’nın hayali ile konuşmaya devam etmektedir.

Ancak Santoş ne olursa olsun bu durumu düzeltmeyi kafasına koyar. Sandiya gitmesine rağmen Suraj’ın onu kalbinden çıkaramaması büyük bir sorundur. Santoş zamanla Suraj’ın kalbinde Sandiya’nın yerine Lalima’nın geçeceğine emindir.

Sandiya Sarhoş oldu! Lalima ve Suraj meselesindeki soru işaretleri devam ederken Sandiya’nın aklı ailesindedir. Suraj’ı ve Ved’i çok özler. Bu esnada Chandu ise Sandiya’nın gerçek kimliğini açığa çıkarmak için yeni bir plana başlar. Chandu’nun planı basittir. Sandiya’ya alkol içirerek onu iyice sarhoş eder.

Sandiya kendini kaybeder. Dans etmeye başlar. Manjari onu durdurmaya çalışsa da başaramaz. Sandiya “gerçekte kim olduğumu bilmek istiyor musunuz?” diye bağırır. Chandu şimdi gerçeğin ortaya çıkacağını düşünür. Ancak Sandiya Manjari’yi suçlamaya başlar. Onun kendisine şiddet uyguladığını anlatır. Kısaca kendi kimliği ile ilgili hiçbir şey söylemez. Bunun üzerine Chandu, Sandiya’nın kimliği üzerindeki şüphelerine son verir.

Can Yoldaşım 239. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Düğün tarihi belli oldu! Rathi konağında ise Santoş düğün tarihini alır. 15 ağustosta Lalima ve Suraj’ın düğünü olacaktır. Henüz Suraj’ın bu konuda bilgisi olmasa da Santoş bu işi bitirmek için bir şeyler düşünmeye devam eder. Suraj ise Lalima’yı Sandiya’ya benzetmeye devam eder. Bu evlilikte kilit bir nokta olabilir.

Köyde ise Chandu’nun güvenini kazanan Sandiya durumu amirine bildirir. Chandu Sandiya’ya güvendikten sonra yeni planları için çalışmaya başlar. Chandu’nun Shekar’ı aracı olarak kullandığını fark eder.

Suraj ve Lalima’nın nişanı! Konakta ise işler giderek karışır. Lalima Surja ile görüşmek ister. Ancak Santoş bunun için şimdi uygun olmadığını söyler. Mena Suraj’a bu durumu nasıl anlatacaklarını düşünürken Santoş oldukça farklı bir strateji gerçekleştirir. Suraj’ın Sandiya hayalleri üzerinden ilerler. Suraj’a Sandiya için yüzük ve takı almasını ister. Surja bunları Sandiya için yaparken aslında Lalima için yapıyordur.

Can Yoldaşım 239. Bölüm Özeti – 26 Mart Cumartesi Günü Neler Olacak?

Santoş’un bu yaptığı Lalima haksızlık olsa da Santoş farklı düşünür. Lalima ile beraber Suraj’ın düzeleceğine emindir. Bu yüzden ne olursa olsun bu evlilik olacaktır. Aynı şekilde Lalima’da Suraj’dan bir hayli etkilenir. Onun ve kendi fotoğraflarını yan yana koyar. Lalima bu aşka şimdiden kapılmıştır. Nişan günü içinse sabırsızdır. Üstelik Suraj ona oldukça güzel bir hediye seçmiştir.

Bu esnada Sandiya ise planları anlayabilmek için içeri sızmaya karar verir. Bu amaçla dans ekibinde yer alması gereklidir. Sandiya sinsi bir plan yaparak dansçılardan birini sakatlar. Bu sakatlıktan sonra Chandu ikna ederek içeri sızmayı düşünür. Sandiya bu planında başarılı olabilecek mi?

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir