Can Yoldaşım 239. Bölüm Özeti – 26 Mart Cumartesi

Can Yoldaşım 239

Suraj, Lalima’yı Sandiya SANIYOR! NİŞAN GÜNÜ GELDİ!

Can Yoldaşım 239. Bölümünde Santoş, Lalima’yı oğlu Suraj’a istemişti. Lalima başta bu teklifi kabul etmese de sonrasında kararını değiştirerek Suraj’ı eş olarak almak istediğini söyler. Diğer tarafta Sandiya ise köyde kendini kabul ettirmek için yoğun çaba harcamaya devam eder. Peki 239. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 239.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj ne diyecek! Her ne kadar Lalima evliliği kabul etse de sorunlar bitmez. Santoş oğlunu nasıl ikna edeceğini düşünür. Ayrıca Surja’ın hastalığından Lalima’ya bahsetmemiştir. Suraj hala Sandiya’nın hayali ile konuşmaya devam etmektedir.

Ancak Santoş ne olursa olsun bu durumu düzeltmeyi kafasına koyar. Sandiya gitmesine rağmen Suraj’ın onu kalbinden çıkaramaması büyük bir sorundur. Santoş zamanla Suraj’ın kalbinde Sandiya’nın yerine Lalima’nın geçeceğine emindir.

Sandiya Sarhoş oldu! Lalima ve Suraj meselesindeki soru işaretleri devam ederken Sandiya’nın aklı ailesindedir. Suraj’ı ve Ved’i çok özler. Bu esnada Chandu ise Sandiya’nın gerçek kimliğini açığa çıkarmak için yeni bir plana başlar. Chandu’nun planı basittir. Sandiya’ya alkol içirerek onu iyice sarhoş eder.

Sandiya kendini kaybeder. Dans etmeye başlar. Manjari onu durdurmaya çalışsa da başaramaz. Sandiya “gerçekte kim olduğumu bilmek istiyor musunuz?” diye bağırır. Chandu şimdi gerçeğin ortaya çıkacağını düşünür. Ancak Sandiya Manjari’yi suçlamaya başlar. Onun kendisine şiddet uyguladığını anlatır. Kısaca kendi kimliği ile ilgili hiçbir şey söylemez. Bunun üzerine Chandu, Sandiya’nın kimliği üzerindeki şüphelerine son verir.

Can Yoldaşım 239. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Düğün tarihi belli oldu! Rathi konağında ise Santoş düğün tarihini alır. 15 ağustosta Lalima ve Suraj’ın düğünü olacaktır. Henüz Suraj’ın bu konuda bilgisi olmasa da Santoş bu işi bitirmek için bir şeyler düşünmeye devam eder. Suraj ise Lalima’yı Sandiya’ya benzetmeye devam eder. Bu evlilikte kilit bir nokta olabilir.

Köyde ise Chandu’nun güvenini kazanan Sandiya durumu amirine bildirir. Chandu Sandiya’ya güvendikten sonra yeni planları için çalışmaya başlar. Chandu’nun Shekar’ı aracı olarak kullandığını fark eder.

Suraj ve Lalima’nın nişanı! Konakta ise işler giderek karışır. Lalima Surja ile görüşmek ister. Ancak Santoş bunun için şimdi uygun olmadığını söyler. Mena Suraj’a bu durumu nasıl anlatacaklarını düşünürken Santoş oldukça farklı bir strateji gerçekleştirir. Suraj’ın Sandiya hayalleri üzerinden ilerler. Suraj’a Sandiya için yüzük ve takı almasını ister. Surja bunları Sandiya için yaparken aslında Lalima için yapıyordur.

Can Yoldaşım 239. Bölüm Özeti – 26 Mart Cumartesi Günü Neler Olacak?

Santoş’un bu yaptığı Lalima haksızlık olsa da Santoş farklı düşünür. Lalima ile beraber Suraj’ın düzeleceğine emindir. Bu yüzden ne olursa olsun bu evlilik olacaktır. Aynı şekilde Lalima’da Suraj’dan bir hayli etkilenir. Onun ve kendi fotoğraflarını yan yana koyar. Lalima bu aşka şimdiden kapılmıştır. Nişan günü içinse sabırsızdır. Üstelik Suraj ona oldukça güzel bir hediye seçmiştir.

Bu esnada Sandiya ise planları anlayabilmek için içeri sızmaya karar verir. Bu amaçla dans ekibinde yer alması gereklidir. Sandiya sinsi bir plan yaparak dansçılardan birini sakatlar. Bu sakatlıktan sonra Chandu ikna ederek içeri sızmayı düşünür. Sandiya bu planında başarılı olabilecek mi?

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın