Emanet 314.Bölüm Fragmanı – 10 Şubat Perşembe

emanet 314

Yaman Çıkmazda! Seher Akıl Almaz PLANI!

Emanet 314.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 314.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 314bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Seher Yaman’ın iyileşmesi için akıl almaz planlarına devam ediyor. Onu köşeye sıkıştırarak iyileştirmek isteyen Seher yaptığı hatanın hala farkında değil. Yaman’a sırt çevirerek onu iyileştireceğini zanneden Seher adım adım kötü bir sonra doğru ilerliyor. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Yaman Canan’ın kucağında! Seher’in Yaman’dan uzaklaşmasıyla Canan ve Zuhal’in bir zil takıp oynamadığı kaldı. Canan Yaman’ın paralarına çökmeye başlarken Zuhal’de Yaman’ın kalbine sahip olmak istiyor. Seher meydanı iki şeytana bırakarak resmen onlara hizmet ediyor.

Yaman ise tam bir çıkmazda. Kendine çıkış yolu arayan Kırımlı tüm bu olanların ardında kimin olduğunu aramaya devam ediyor. Yaman’ın bu arayışı onu elbette eninde sonunda Canan’a götürecek. Ancak Yaman gerçeği öğrendiğinde iş işten çoktan geçmiş olabilir. Bu yüzden Seher’in susması ikiliyi bitirmekten başka bir şeye hizmet etmiyor.

Yaman yatağa düşecek! Seher’in bu sırt çevirmesi sadece bu konuda değil Yaman’ın hastalığının ilerlediği dönemde de olumsuz bir etki yaratacak. Yaman en zor anlarında Seher’e ihtiyaç duyarken onu bulamayacak. Seher uzaktan sadece gözyaşı dökerek kendini avutacak. Peki tüm bu karmaşa nasıl bitecek?

Burada tek çözüm yolu birçok defa tekrar etsek de Ali’den başka birisi olacak gibi görünmüyor. Ali şimdilik Yaman’ın hayatındaki önemini elbette bilmiyor. Onun tüm aklı ve fikri Duygu’da. Elbette bu karşılıklı. Duygu’nun da düşündüğü tek şey Ali.

Ancak Volkan manyağı durmayacak. Duygu’nun hisleriyle oynayarak onu gafil avlama peşinde. Bu yüzden de Duygu’nun kayıp kardeşi üzerinden ilerlemeyi deneyecek. Volkan bu planla Duygu’ya yaklaşacağını düşünse de gerçek ortaya çıktığında tam tersi Duygu ondan uzaklaşacak. Çıkmaza giren Volkan’ın tek hedefi ise elbette Ali olacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın