Emanet 305.Bölüm Fragmanı – 28 Ocak Cuma

Emanet 305

Seher Canan’ın İŞİNİ BİTİRECEK!

Emanet 305.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 305.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 305.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Canan şeytanının planı yine çöktü. Yaman’ı kendisine mahkum ettiği için Canan sevinirken Yaman’ın akrabası olan Zeki beyden iyi haber geldi. Yaman geçmişte kendisini bırakıp terk eden annesine muhtaç olmadan kurtuldu. Ancak Canan’ın yapacağı kötülüklerden kurtulmak bu kadar kolay olmayacak. Gelecek bölümde bizi neler beklediği şimdi özetimizde…

Seher’in kararı! Daha önceki özetimizde de belirttiğimiz gibi Seher Canan’ın ne mal olduğunu anladı. Hastalığının yalan olması, Ziya’yı yönlendirmesi hatta belki Yaman’ın hastalığının bile arkasında onun oluşu… Tüm bunları gören Seher başta inanamaz. Bir anne bütün bunları yapabilecek kadar kötü olabilir mi? Seher bu şaşkınlığı yaşasa da Canan bunlardan bile daha ötesine gidebilecek kadar kötü.

Geçmişinde küçücük bir çocuğu yapayalnız bırakarak gitmişti. Canan’ın para sevgisi geri kalan her şeyden daha önemli. Bu yüzen Seher onunla ilgili gerçekleri Yaman’a anlatmaya kara veriyor. Ancak bun şimdilik yapmayacak. Yaman’ın hastalığı bu denli büyük bir şoka dayanamayabilir. Annesinin ikinci kez ona ihanet ettiğini Seher şimdilik saklamalı.

Canan durmayacak! Seher’in bu fikri onun düşüncesi doğrultusunda elbette mantıklı. Canan içinse bu durum yeni fırsatların habercisi. Canan kötü iden bu gidişatı düzeltmek için tekrar harekete geçecek.

Öncelikle Yaman’ı kendine muhtaç etmeli. Aksi halde Yaman iyileştiğinde ve gerçekler de ortaya çıktığında onu burada kimse yaşatmayacak. Yaman’a vereceği ciğer onun için büyük bir güvence noktası. Bu yüzden hastanede yatan Zeki beyin işini bitirmek için tekrar harekete geçmeli. Nitekim Canan Zeki beyi tekrar hasta ederek bu konuda Yaman’ı kendisine tekrar muhtaç edecek.

Diğer tarafta ali için ise işler tekrar düzene girdi. Duygu’nun annesinin oyunu Ali’yi zor duruma sokmuştu. Ancak Duygu gerçeği öğrendi ve Ali’den af diledi. Ali şimdilik sessiz kalsa da Duygu’yu elbette affedecek. Ancak ikilinin asıl meselesi bu değil. Yeni aldığı dosya oldukça tehlikeli. Ve bu tehlike Ali’nin yolunu Yaman ile kesiştirecek tek yolu içinde barındırıyor! Bunun ne olduğunu gelecek özetimizde bulabilirsiniz…

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir