Emanet 280.Bölüm Fragmanı – 24 Aralık Cuma

emanet 280

Canan Durmuyor! Seher Gerçeği Anlayacak Mı?

Emanet 280.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 280.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 280.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman’ın kendine gelişiyle beraber bu hafta romantizm dolu anlar yaşadık. Hem Seher Yaman hem de Ali ve Duygu gönlümüzü şenlendirdi. Peki gelecek bölüm neler olacak?

Yaman’ı bekleyen tehlike! Dizide işler tamda iyi gidiyor Seher ve Yaman yavaş yavaş birbirine yakınlaşıyor derken şeytanlar durmuyor. Canan yaptıkları yetmezmiş gibi şimdi de Yaman’ı zehirleme derdinde. Canan’ın ne denli para delisi biri olduğu buradan çok iyi anlaşılıyor. Onun anne olmakla uzaktan yakından alakası yok.

Canan bu şeytanlıkları yaparken hepimizin beklediği Seher’in bu durumu anlaması. Ancak bu hiçte kolay değil. Canan oldukça sinsi ilerliyor. Üstelik İkbal’in yaptıklarını hatırlarsak Seher ve Yaman’ın gerçekleri fark etme yeteneği oldukça düşük. 

Seher’i korkutan dakikalar! Canan’ın bu planın amacı Seher’i korkutmak. Ve belki fırsatını bulduğunda ona iftira atmak. Ancak bu sefer işler o kadar kolay olmayacak. Evet geçmişte Seher ve Yaman İkbal’e karşı pek iyi savaşamamıştı. Bu sefer öyle olmayacak. İkili Canan belasından kurtulacak. 

Diğer tarafta da mutluluk ve romantizm yüzleri güldürüyor. Duygu direnmeyi bırakıp aşkı tatmaya karar verdi. Duygu’nun bu tavrı ikilinin aşkını körüklerken Seher ve Yaman tarafında olduğu gibi burada da işler karışabilir. İki polis zorluklarla sınanıp bu güzel anlara ara verecek.

 

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …
 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın