Emanet 259.Bölüm Fragmanı – 25 Kasım Perşembe

Emanet 259

Yaman Gerçeği ÖĞRENDİ! Evlilik Kararı!

Emanet 259.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 259.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 259.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Canan’ın kirli oyunları bir türlü bitmek bilmezken minik Yusuf bazı sırları ortaya çıkarmayı başardı. Ali’nin şaşırtan teklifi ise Duygu’nun aklını karmakarışık etti!

Minik Yusuf iş başında! Yusuf’un eğlenceli çekimi konakta epey renkli anları bizlere yaşattı. Seher bu durumu fırsata çevirmek için epey uğraş verdi. Yaman’ın nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalışan Seher’in ona romantik bir sürpriz planı var.

İkili arasında yaşanan aşk oldukça güzel ilerlese de tehlike ve bela bitmek bilmiyor. Canan’ın evdeki konumunu sağlama alma çabaları devam ederken gözüne ilk kestireceği kişi elbette Seher. Oğlunu avucunun içine almaya çalışan Canan’ın planları bitmeyecek. Yusuf’un çektiği video her ne kadar Yaman’ın eline ulaşsa da yalan makinesi Canan bu işten de sıyrılmayı başaracak. Kendini acındırma da usta olan Canan bu durum sayesinde Yaman’dan para bile koparırsa şaşırmamak gerek.

Evlilik teklifi! Diğer tarafta Ali’nin ani evlenme teklifi hepimizi tıpkı Duygu gibi şaşırttı. Duygu’nun kocaman açılmış gözleri, ne diyeceğini bilemez halleri bir hayli güzeldi. Duygu başta bu evliliğe yanaşmak istemese de ikilinin birbirlerine ne denli bağlı oldukları artık su geçirmez bir gerçek. Yaman ve Seher’in muhteşem evliliklerinden sonra bir nikah daha görmeyi iple çekiyoruz. Elbette bu evlilik Yaman ve Seher’inki kadar masalsı olmayacak. Ancak ikilinin aşkı bu durumu bize hiç hissettirmeyecek.

Tüm bu gidişatı köklü olarak değiştirecek sır ise ortalıkta sessizce geziniyor. Bu sır Ali ve Yaman’ın kardeşliğinin ortaya çıkışı! Sizce bu gerçek ortaya çıktığında dizide bizleri neler bekleyecek? Yorumlarınızı bekliyoruz… 

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir