Can Yoldaşım 121. Bölüm Özeti – 28 Kasım Pazar

Can Yoldaşım121

Santos Dolandırıldığını Anlıyor!

Can Yoldaşım 120. bölüm özetinde Santos, Chavi’nin düğünü içi mücevherler almıştı. Santos ve Chavi dolandırıldıklarının henüz farkında değillerdi. Peki Can Yoldaşım 121.bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 121.bölüm özeti devam ediyor.

Can Yoldaşım dizisinde Santos’un arkadaşları Chavi’nin mücevherlerine bakmak için toplanmıştı. Sandiya da Daisa’nın çağırması üzerine gelmiş evdekileri ve Santos’u şaşırtmıştı. Santos, Daisa ve diğerlerinin bir şey anlamaması için sessiz kalır. Sandiya da bu durumu fırsat bilip Santos’un ağzından çıkan her şeye atlayıp yardımcı olur.

Santos kızını nazarda korumak için poja yapıyor ve misafirlere bileklik bağlıyor. Santos’un bu bilekliği Sadiya’ya bağlamaması Daisa’nın dikkatini çekiyor.

Sandiya evine dönünce Suraj ile arasında geçen konuşmayı hatırlayıp ona sürpriz hazırlamaya karar verir. Işıkları söndürüp her yeri mumla doldurur. Gül yapraklarını pervaneye koyar ve Suraj’ı beklemeye koyulur. Suraj’dan önce Mena gelerek işleri karıştırır. Mena’nın ardından Suraj gelir. Işıkların neden olmadığını sorgular. Diğer yandan Mena’da içerisinin çok sıcak olduğunu söyleyerek pervaneyi çalıştırır. Sandiya’nın başından aşağı gül yaprakları dökülür. Mena ve Suraj şaşıp kalır. Mena çok yanlış bir zamanda geldiğini anlarken Suraj ise gülmemek için kendini zor tutar.

Santos evde bu kadar mücevherle yaşamaktan tedirgin olur. Bu yüzden Dilip’in annesini arayıp hırsızlıktan korktuğu için mücevherleri almalarını ister.

Can Yoldaşım 121. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ertesi sabah Sandiya dua ederken Suraj gü yapraklarından kalp yapıp beklemeye başlar. Sandiya duasını bitirdikten sonra gül yapraklarını görünce gülümsemeye başlar. O sırada Daisa’nın gelini gelip şeker ister. Sandiya şekeri verdikten sonra aklına bir fikir gelir ve koşarak evden çıkar.

Sandiya konağa gider. Bu sırada Mena yine Emily ile uğraşırken Santos da Mena’ya haddini bildirir. Sandiya evlerinde şeker kalmadığını söylüyor. Bu yüzden Suraj’a çay yapamayacaktır. Arun da komşuluk ölmedi diyerek şeker vermelerini ister. Gözler Santos’tan gelecek cevaba çevrilir.

Sandiya adeta Santos’un yakasına yapışır ve ona yardım etmeye çalışır. Santos ise Emily’den bir an önce şekeri getirmesini ister. Santos, Arun ile birlikte mücevherleri vermek için kuyumcuya gidecektir. Sandiya atlayıp Santos ile beraber gidebileceğini söyler. Tabi Santos bunu reddeder.

Arun ve Santos yola çıkar. Hırsız da peşlerindedir. Hırsız, Santos’un elindeki kutuya yaklaşır. Arun ve Santos, mücevherleri kaptırmamak için yoğun çaba sarf eder. Hırsız Arun’u ittirip sert bir şekilde yere iter. Arun Santos’a hırsızı kovalaması için bağırır. Santos can havliyle koşmaya ve hırsızın arkasından bağırmaya başlar. Santos’u ilk defa böyle görüyoruz. Kadın ne yapacağını şaşırıyor. Eline aldığı tahta parçasını fırlatıp bumerang gibi fırlatır ve adamı düşürmeyi başarır. Ama adam atak davranıp mücevherleri de alıp kaçar.

Can Yoldaşım 121. Bölüm Özeti – 28 Kasım Pazar Günü Neler Olacak?

Santos ağlayarak Arun’un yanına gelir. Arun bugün kuyumcuya Sandiya ile gitse tüm bunların başıa gelmeyeceğini söyler. İkisi de mahvolmuş görünüyordur. Birden hırsız gelip önlerine tekrar mücevherleri atar. Santos çok sevinir ve hepsini kutuya yerleştirmeye çalışır. Hırsız onlarla dalga geçiyor gibidir. Santos ve Arun anlayamaz. Hırsız neden böyle davranmıştır. Santos ve Arun’un kafası karıştıktan sonra kuyumcuya giderler. Kuyumcu kaçmıştır. Esnaftan onlar hakkında gerçekleri öğrenirler ve şoke olurlar.

Arun polise gitmeleri gerektiğini söyler. Ne de olsa polis onları hemen bulacaktır. Arun ve Santos, polise gidince polis onlardan makbuz ister. Santos kuyumcudan makbuz almadığını hatırlar. Şimdi iyice köşeye sıkışmışlardır. Arun eve gidip herkese haber vermeleri gerektiğini söylerken Satos’un eve gitmeye cesareti yoktur.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir