Emanet 255.Bölüm Fragmanı – 19 Kasım Cuma

Emanet 255

Yüzleşme Vakti!

Emanet 255.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 255.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 255.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde haftanın sonuna geliyoruz. Yaman annesiyle yüzleşme yoluna mı gidecek? Yaman, Canan’ın tuzağına mı düşecek? Geçmişe dair bilgiler toprağın altında… Peki Sultan teyze olaylara ne zaman müdahil olacak?

Emanet dizisinde Canan’ın planları tıkırında gidiyor. Ziya kendisine yakınken onu koz olarak güzel değerlendirdi. Onunla şifreli konuşmaya çalışarak Yaman’ın aklında soru işaretleri bırakmayı başardı. Yaman annesinin mahallesinde keşfe çıkarken onun başka bir yüzünü gördü.

Gerçekten Seher ve Yaman, Canan’ın tuzağına düşecekler mi? Son bölümde Seher’in Canan’ın karşısındaki dik duruşunu takdir etmiş ve sevmiştik. Peki bu yaşananlardan sonra SehYam, Canan’ın zorla gittiğini öğrenirse; Seher Canan’dan özür diler mi?

Öte yandan Ali ve Duygu ise evcilik oynamaya devam ediyorlar. Onlar karakter olarak aynı oldukları için onların birleşmesine aşklarını itiraf etmelerine epey zaman var gibi gözüküyor.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir