Baş Tacım 131.Bölüm Fragmanı –18 Kasım Perşembe

Baş Tacım 131

Manav’a Kumpas! Soluchana Geri Dönüyor!

Baş Tacım 130.bölüm özetinde Archana Soluchana’yı bulmuş ama annesi ondan kimseye bir şey söylememesi için tembihlemişti. Baş Tacım 131.bölümde Soluchana geri dönecek mi? Baş Tacım 131.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Riya oyunlarıyla Manav’ı köşeye sıkıştırmaya çalışıyor. Manav uyandığında yanında Riya’yı ağlarken bulur. Manav neler olduğunu sorarken Riya ile aynı yatakta uyumuş olduğunu fark eder. Manav hiçbir şey hatırlamaz. Riya ağlayarak sizin iyi bir insan olduğunuzu düşünmüş evimin kapılarını açmıştım diyor. Manav ne saçmaladığını sorduğunda Riya artık Archana’dan ayrılıp kendisiyle evlenmesi gerektiğini söyler. Çünkü gece istenmeyen şeyler olmuştur.

Manav Riya’ya bağırır. Öyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyler. Riya ise Manav’ı tehdit etmeye başlar. Riya’nın gerçek yüzü ortaya çıkar ve birden bağırmaya başlar. Onu mahkemelerde süründüreceğini söyler.

Archana ise evde duramıyordur. Manav gece boyu aramamış eve de gelmemiştir. Archana oldukça tedirgindir. Manav çıkagelir. Kafası çok karışmıştır. Nasıl bir oyuna düştüğüne inanamıyor. Archana ve Savita öğrenecek olursa onlara ne diyeceğini bilemiyor. Riya’nın sesi Manav’ın kulaklarında çınlıyordur.

Archana Sachin’e kahvaltı hazırlar. Rakhi bayramı geliyor ve Sachin, Punni ve kardeşine bileklik bağlayıp bağlamayacağını sorar. Archana Mançu ve ailesinin adı geçince gerginleşir ve Sachin’i susturmaya çalışır. Manav ise hazırlanıp çıkmıştır. Savita ve Arçu Manav’ın sessizce çıkmasına sitem eder.

Manav ofise gittiğinde herkesi ona baktığını fark eder. Patronu ve Ashna da Manav’a kızgındır. Darmesh ve Riya sinsi sinsi gülümsüyordur. Darmesh, Manav’ın yanına gidip tehdit eder. Manav Riya’nın olanları herkese anlattığını öğrenir. Ashna ve patronu Manav’dan bir cevap bekler. Manav, Riya’ya bağırmaya başlar. Ona tuzak kurduğunu söyler. Darmesh, Archana ve Savita’nın da gerçeği öğrenmesi için onları da ofise çağırmıştır. Archana ve Savita gelir. Riya kanıtlarını olduğunu söyler.

Baş Tacım 131.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Riya, Manav’a kararını sorar. Archana’dan ne zaman boşanacağını sorar. Manav Darmesh’in yalan söylediğini ve kendisiyle uğraştığını söyler. Darmesh ise Archana’ya dün gece kocasının nerede olduğunu ve ne yaptığını sorar. Manav, Riya’nın evine gittiğini ama yanlış bir şey yapmadığını söylüyor. Riya ise ağlıyor. Herkesin kafası karışmış durumdadır. Darmesh, Riya ve Manav’ın yatak pozlarını insanlara dağıtır. Herkes şoke olur. Riya hala ağlamaya devam ediyor ve Manav’a fotoğraflarını çekmiş olduğu için kızıyor. Manav iyice köşeye sıkışır. Manav köşeye sıkıştıkça Darmesh üstüne gitmeye devam eder.

Archana olaya el atar ve fotoğrafları herkesten toplar. Riya’nın yanına gider. Bu halde fotoğrafını nasıl çektiğini sorar. Riya fotoğrafı kendisinin çekmesinin imkansız olduğunu söyler. Archana aynı şekilde Manv’ın da fotoğrafı çekemeyeceğini söyler. Riya ısrarcı davranır ve Manav’ın başka birini tutmş olabileceğini söyler. Arçu, Riya’nın evinde ondan başkasının nasıl fotoğraf çekebileceğini sorar. Manav’ın eve tek gelip gelmediğini sorar.

Arçu daha sonra komşularını sorgulamaya başlar. Komşuların gürültüye neden kayıtsız kaldığını sorar. Arçu sorularıyla Riya’yı sıkıştırırken Darmesh te korkudan terlemeye başlar. Savita Arçu’nun yanına gülümseyerek gelir. Annesinin elinde neyin doğru neyin yanlış olduğuna dair kanıtları olduğunu söyler. Manav mutluluk gözyaşları içerisinde rahatlamış görünüyor.

Savita eve kadar Riya’yı takip etmiş ve Darmesh’in videoyu çekerken o da onları çekmiştir. Patronlar şoke olur. Darmesh ise yenilmiştir. Savita’nın anlattıklarından sonra Manav Darmesh’in yakasına yapışır. Manav, Vashali ve çocukları için Darmesh’e kötü davranamıyor. Riya kovulurken , Darmesh’in ailesi düşünülürek son bir şans veriliyor.

Bu olaydan sonra Manav Arçu’ya teşekkür ediyor. Manav ayrılmaktan çok korktuğunu dile getirir. Arçu asla ayrılmayacaklarını söyleyerek birbirlerine sarılır.

Mançu da Rakhi bayramı için alışveriş yapmıştır. Çocuklar kuzenlerine neler takacaklarını konuşurken anneleri onu susturur. Vinod’a da kardeşi Ajit için alışveriş yaptığını söyler. Vinod geçmiş Rakhi bayramlarını hatırlayıp duygulanır.

Ertesi sabah Manav kardeşinin bayramını kutlamak için evine gider. Vandu sevinçle karşılar. Ajit ise hiç selam bile vermez. Manav alkol şişelerini görünce canı sıkılır. Manav kardeşine altın set almıştır. Daha sonra Vandu’nun kolundaki dayak izlerini görür. Kimse de çıkıp Vandu’ya yardım etmek istemez. Vandu sonuçta şantaj sonunda Ajit ie evlenmek zorunda kalmıştı. Bu zenginliğin içinde Vandu’ya yardım eli uzatmamaları üzücü. Manav ve Arçu giderken Mançu ve Vinod ile karşılaşırlar. Mançu çocukların birbirine selam vermesine engel olmaya çalışır. Vinod kardeşine seslenirken Arçu kardeşinin yüzüne bakmadan Manav’a gitmek istediğini söyler.

Baş Tacım 131.Bölüm Fragmanı –18 Kasım Perşembe Günü Neler Olacak?

Üç kız kardeş bir aradadır. Rakhi bayramı olduğu için kendilerini kötü hissederler. Savita gelip onları teselli eder. Ardından Vinod çıkagelir. Archana neden geldiğini sorar. Vinod oldukça mahcuptur. Vashali ve Varsha onu istemediklerini açıkça belli eder. Varsha Vinod ile ağır konuşunca Vinod elini kaldırıp tokat atmaya çalışır. Arçu küçüğün büyüğe saygısı olmamasının nasıl hissettirdiğini sorar. Annesini evden kovan koluna asla rakhi bağlamayacaklarını söyler.

Ardından Manav gelir ve Vinod’a yolu gösterir. Kızlar Manav’a sarılırlar. Ertesi gün televizyonda Soluchana’nın kaybı ile ilgili haber geçer. Manav bir gün mutlaka Soluchana’yı bulacaklarını söyler. Archana daha fazla dayanamayıp annesini arar ve artık Manav’da bir şey saklamak istemediği söyler. Soluchana iki gün sonra Manav’ı arayacağını söyler. Archana’nın telefon konuşmasını Manav duyar. Archana arkasını döndüğünde kızgın bakan Manav’ı görür. Manav kiminle konuştuğunu sorsa da Archana saklamaya çalışır. Manav böyle bir şeyi kendisinden sakladığı için Archana’ya çok kızgın. Günlerdir onu aramak için çırpındığını anlatır. Archana ise ağlıyor ve Soluchana’nın yerini hala söylemiyor. Manav da Arçu söyleyene kadar onunla konuşmayacağın belirtir.

Vashali, Arçu’yu ziyarete gelir. Arçu ve Manav’ın arasında esen soğuk rüzgarı fark eder. Arçu ona gerçekleri anlatır. Vashali annesinin yanına gidip Manav ve Arçu’nn kavga ettiklerini söyler. İkiliin arasında daha fazla anlaşmazlık yaşanmaması için Manav ile konuşmasını ister. Soluchana Manav’ı arayıp Aşrama gelmesini ister. Manav ve Soluchana buluşur. Manav Soluchana’ya sitem eder. Onu oğlu olarak neden görmediğini söyler. Neden kendileriyle yaşamadığını sorar. Manav sonunda Soluchana’yı ikna eder ve evine götürür.

Archana karşısında annesini görünce koşup sarılır. Artık Soluchana onlarla yaşayacaktır. Savita da bu habere çok sevinir. Manav okul çıkışı Vinod’un kızlarını Soluchana’nın yanına getirir. Daha sonra babasına haber verilir. Vinod annesinin orada olduğunu öğrenince nasıl olduğunu sorar. Manav ise o artık benim annem der.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir