Emanet 241.Bölüm Fragmanı – 1 Kasım Pazartesi

Emanet 241

Ali ve Yaman Yasta!

Emanet 241.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 241.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 241.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman geçmişin acılarından kurtulamıyor. Yaman Ziya’ya anne konusunda baskı yaparken; Yusuf ve Seher’in ikili için güzel planları vardır.

Seher evdekileri toplayıp saklı bahçesine götürüyor. Yaman Seher’in dertleştiği ağacı bulurken Seher oldukça fazla utanıyor.

Yaman ve Ziya piknikte Seher sayesinde enerji depolamış biraz olsun geçmişi bir kenara bırakmışlardır. Yaman’a gelen telefon ise işleri bir hayli çıkılmaz bir yola sokacaktır.

Ali ve Yaman Arif Baba’dan gelen telefonla soluğu onun yanında alacaktırlar. Ama onlardan önce gelen davetsiz bir misafir vardır. Arif Baba, kadının bütün foyasını çözmüştür. Kadın hasta değildir. Kadın çocuklarının geleceğini öğrendiğinde gerilir. Kadının o kadar gözü dönmüştür ki kalp krizi geçiren Arif Baba’ya sırt çevirir.

Ali ve Yaman geldiğine Arif Baba’nın son anlarına şahit olurlar. Ali ve Yaman kardeş olduklarını öğrenemeden çok sevdikleri babalarını kaybederler. Ali ve Yaman yas tutacak. Bu onları derinden sarsan büyük bir yara açacak.

Yaman ve Ali’nin annesi ise bu ölüme çok seviniyor. Geçmişinin de Arif ile birlikte gömüldüğünü düşünüyor. Oysaki Arif Baba ölürken sırrını Sultan teyzeye emanet etmiştir. Sultan teyze vakti zamanı geldiğinde bu sırrı ifşa edecektir. Sultan teyzeyi ise bu sırrın ağırlığı altında ezilecek günler bekliyordur.

Bu ölüm Ali ve Yaman’ın arasını da durultmuştur. Bu ölüm onları biraz daha birbirine yakınlaştırmıştır. Yaman, Ali’ye abilik yapıyor diyebiliriz.

Öte yandan Duygu da Ali’ye destek olmaya çalışıyor. Her ne kadar ikilinin arası bir hayli açılmış olsa da Duygu Ali’ye bir adım atıyor. Bu zor zamanlarında Ali’ye destek olacaktır.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir