Emanet 198. Bölüm Fragmanı – 9 Haziran Çarşamba

İkbal Öldü! Kevser Dosyası AÇILIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 198.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 198.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 198.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 198.bölümü 9 Haziran 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde nefes kesen bölümleri geride bıraktık. Özetlerimizde İkbal’in sonunun en kötüsü olacağını hep yazmıştık. Nitekim İkbal kendi ettiğini bularak diziye veda etti. Peki şimdi bizleri neler bekliyor? Detaylar özetimizde…

Kevser dosyası açılıyor! İkbal yaptıklarının cezasını çekmeden bu dünyadan ayrılırken yanında birçok sırrı da götürdü. Bunlardan en önemlisi ise Kevser’in ölümü. Adli tıpta bile ölüm raporlarına müdahale eden İkbal’in gidişi gerçeklerin açığa çıkmasına neden oluyor.

Kevser dosyasının aniden ortaya çıkışı ise öncelikle Seher’i şoke edecek. Seher ablasının öldürüldüğünü öğrenirken bunun ardından kimin olduğunun peşine düşecek. Seher’in bu çabası elbette onu tüm ablasının katili İkbal’e götürecek.

Ziya deliriyor! İkbal’in ölümü her ne kadar büyük bir şeytanın yok oluşu anlamına gelse de büyük sorunları da doğuruyor. Bunlardan en önemlisi Ziya. Yaptığı tüm kötülükleri bilse de Ziya’nın psikolojik durumu tüm bunların üstesinden gelmeye yeterli değil.

Ziya’nın bu durumu Yaman ve Seher’i oldukça yıpratacak. Ancak ne olursa olsun baş yılanın gidişi konağa uzun zaman sonra huzuru da getirecek.

Huzur geri gelecek! Hastane odasında Yaman ve Seher’in birbirlerine yakınlaştıkları anları heyecanla izledik. Tabiki Yusuf burada da romantik anı bozmayı başardı. Ancak kötülerin ortadan kayboluşu ile beraber böyle romantik ve yakın sahneleri bol bol göreceğiz. Artık çiftimiz için hiçbir engel yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir