Emanet 160.Bölüm Fragmanı – 16 Nisan Cuma

Yaman Seher’e Aşkını İlan Edecek!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 161.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 161.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 161.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 161.bölümü 19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher gerçekleri öğrenmiş ve büyük bir öfke patlaması yaşamıştı. Yaman tüm bu olanları düzeltmek istese de yaptığı hatalar Seher’in kalbinde derin yaralar açar. Peki Yaman Seher’e kendisini nasıl affettirecek?

Yaman aşkını ilan edecek! Yaman Seher’e kendini nasıl addettireceğine dair çıkış yolları ararken büyük bir bunalıma girecek. Yaptıkları yüzünden bu noktaya gelmesi ve Seher’in ona söyledikleri Yaman’ı çok üzmüştür. Seher ne olursa olsun Yaman’a güvenirken Yaman şüphe duymuş ve Seher’in güveninin karşılıksız bırakmıştır.

Yaman’ın bundan sonra yapabileceği tek şey aşkını ona ilan etmek. Yaman buna hazırlanırken elbette bu durum öyle kolay olmayacak. Seher’in tavrı ve sürekli Yaman’dan kaçmak istemesi Yaman’ı zorlayacak. Ancak Yaman ne olursa olsun ona aşkını ilan edecek ve bu ayrılığı sonlandırmakta kararlı olacak.

İkbal tek başına! Diğer tarafta Zuhal’in aklı ise kodeste kala kala birazda olsun çalışmaya başladı. İkbal’in gazıyla ne denli büyük hatalar yaptığının farkına varan Zuhal artık eskisi gibi saf olmamakta kararlı. Bu yüzden İkbal’e şantaj yapacak olan Zuhal çıkış anahtarının bu olduğunu düşünecek.

Ali ve Kiraz Aşkı Başladı! İki cadıyı bir kenarı bırakırsak sonunda istediğimiz gün geldi. Kiraz ve Ali’nin hikayesi bu aralar oldukça durgun seyretse de Sultan teyze ateşi yaktı. Ali’ye düşündüğü gelinin Kiraz olduğunu söyleyen Sultan teyze bu konuda oldukça kararlı. Kiraz ve Ali her ne kadar utangaç davransalar da gümbür gümbür bir aşk bizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir