Düşman Başına Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Düşman Başına Oyuncuları

Düşman Başına Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne?

Türkiye’de 2022 yılında yayın hayatına başlayan Düşman Başına Hint dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler Shivam ve Riya’nın uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.

Ekta Kaul – Riya : 16 Mayıs 1987 yılında doğmuştur.  Mere Angne Mein’de Riya rollerini canlandırması ile tanınır. Mere Angne Mein dizisine başladığında 28 yaşındaydı. Kaul, İngilizce ve biraz da Punjabi biliyor. Ana dili Keşmircedir. Oyuncu olmadan önce MBA derecesini tamamlamış ve Nestle India’da yönetici olarak çalışmıştır. Ekta Kaul ikizler burcudur.

Karam Rajpal – Shivam: 2 Mayıs 1991 doğumlu. Mere Angne Mein dizisine başladığında 24 yaşındaydı. Karam Rajpal, Ekta Kaul’dan küçüktür.2 yıl boyunca Mere Angne Mein adlı TV şovunda Shivam Shrivastav rolünü oynadı. Karam Rajpal boğa burcudur.

Krutika Desai Khan – Shanti : 23 Şubat 1968 yılında Mumbai’de doğdu. Imtiaz Khan’la evlidir. Uttaran dizisinde saçını kazıtıp kel kalan Hindistan’da ilk kadın oyuncudur. Krutika Desai Khan balık burcudur.

Garima Parihar – Nimmi : Kariyerine Mere Angne Mein dizisiyle başlamıştır. Eğitimini Mumbai’de almıştır. 24 Mart doğumlu olduğu bilinen oyuncunun hangi yıl doğduğu bilinmiyor. Garima Parihar koç burcudur.

Ananya Khare – Sarla : 16 Mart 1968 doğumludur. Devdas ve Chandni Bar gibi Bollywood filmlerinde rol almasıyla tanınan Hintli bir televizyon ve sinema oyuncusu . Chandni Bar filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ulusal Film Ödülü’nü kazanmıştır. Khare, kocası David ile tanıştıktan sonra 2005’te ara verdi ve ABD’ye taşındı. Ananya Khare balık burcudur.

Suchita Trivedi – Kaushalya : 20 Eylül 1976 doğumlu. . Star Plus’taki ünlü drama Baa Bahoo Aur Baby’de Meenakshi Thakkar’ı canlandırması ile geniş çapta tanınıyor ve bu rolüyle iki kez Hint Televizyonunda Komik Bir Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır. Suchita Trivedi burcudur.

Varun Badola – Raghav :7 Ocak 1974 doğumludur. Badola, yaratıcı kariyerine kostüm koordinatörü olarak başladı ve ardından sekiz yıllık yazarlık ve yönetmenlik deneyimi yaşadı. Varun Badola oğlak burcudur.

Roshni Rastogi – Rani : 28 Temmuz 1990 da doğmuştur. Rastogi, Sahejmoodra Oyunculuk Akademisi mezunudur ve ilk televizyon rollerini Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ve Crazy Stupid Ishq dizilerinde almıştır. Roshni Rastogi aslan burcudur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın