Düşman Başına 34. Bölüm Özeti – 13 Temmuz Çarşamba

Düşman Başına 34

Raghav ve Kaushalya AYRILACAK MI?

Düşman Başına 34.bölüm özetinde Shanti ve Sarla; Raghav ve Kaushalya’nın arasına girdi. İkiliyi birbirinden iyice uzaklaştırdı. Düşman Başına 34.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Shivam ve Riya Rani tarafından bir araya getirilmişti. İkili sorunları çözerken Shivam, Riya’ya hediye sari almak istemişti. Parası çıkışmayınca Rani’den borç para istemek zorunda kalmıştı. Shanti’nin sözleri aklına gelen Shivam sinirlenerek dükkandan çıkar. Riya Shivam’ın peşinden koşar ve özür diler. Telefonda neden sinirlendiğini evde bir problem olup olmadığını sorar. Shivam bir şey demeden çekip gider. Rani gelir ve Riya’ya Shivam’ın para veremediği için egosunun zedelendiğinden bahseder. Her şeyi biliyordur ama kendi evliliğine çözüm bulamadığından dert yakınır.

Riya, Shivam’ı nasıl ikna edeceğini sorar. Rani ona ipuçları verir. Riya, Nimmi ve Preeti için bir şeyler alacağını söyler. Nimmi, Shanti’yi radyodaki adama şikayet eder. Preeti Nimmi’yi sesinden tanır. Shanti’nin de onu tanıyacak olmasından korkar.

Shanti Pandit’i eve çağırır ve bulduğu damat adaylarını sorar. Shanti nerde yaşlı eşi ölmüş boşanan insan varsa Nimmi ve Preeti’yle evlendirmeye çalışır. Nimmi buna karşı çıkar. Kaushalya’da panditten daha uygun adaylar bakmasını ister.

Shanti, Nimmi’yi azaralar ve kovar.  Nimmi koşar ve Kaushalya’ya sarılır. Kaushalya, yaşlıların önünde kötü davranmamasını rica ederek onu azarlar ve Shanti’ye karşı çıkmamasını ister, her şeyi halledeceğini ekler. Preeti ve Nimmi, Shanti’nin onları herhangi bir yaşlı adamla evlendireceğinden endişelenerek ağlar.

Düşman Başına 34. Bölüm Özeti – 13 Temmuz Çarşamba Fragman ve Özeti

Amit Sarla’yı arar. Rani’nin arkadaşlarının yanında kendisinden para istediğini söyler. Sarla Rani’in evden çıkmasına sinirlenir. Sarla eve gidip Rani’ye hesap sorar. Rani dışarı çıkmadığını ikizini görmüş olabileceğini söyler. Rani, Sarla’nın aklıyla dalga geçer. Sarla babasının fotoğraf çerçevesinin ederini öğrenmiştir. Onu satmayı düşünür. Rani Sarla’nın sesli düşünüşü duyar.

Pandit ve Shanti Riya hakkında konuşur. Pandit Riya’nın ne kadar cesur bir kız olduğunu ve damadı değiştirdiğini konuşur. Shivam gelir ve Shanti’ye gelini hakkında başkalarıyla dedikodu yapmasını hoş karşılamaz. Nimmi ve Preeti bunu görürler ve Shivam’ın Shanti’ye iyi bir cevap vermesiyle mutlu bir şekilde zıplarlar. Shanti, Kaushalya’ya onun için endişelendiğini, çünkü Shivam’ın şu andan itibaren karısının tarafını tuttuğunu söyler.

Bua Shanti’yi aramak istediğini Riya’yı ne zaman geri alacaklarını sormak istediğini söyler. Riya Shivam için oruç tutacaktır. Nimmi ve Preeti, Shivam’ın üzgün olduğunu fark eder. Shivam para meselesinin canını sıktığını anlatır.

Pandit, Kaushalya’ya Raghav’ın yıldızının iyi olmadığını söyler ve Kaushalya’dan ondan uzak durmasını ister. Shanti, Kaushalya’dan uzaklaşmasını ve onunla konuşmamasını ister. Kaushalya, 24 yıldır böyle bir şey duymadığını söylüyor. Kaushalya onsuz nasıl ayrı kalacağını sorar.

Shanti terasa çıkıp Kaushaya’ya karşı oyun oynar. Shanti oyunculuk yaparken gerçekten ölebileceğini düşünür ve endişelenir. Kaushalya çocukları üzerine yemin eder ve Raghav ile konuşmayacağını söyler. Shanti aşağı iner ve onun iyi huylu olduğunu söyler.

Kaushalya, Shanti’nin ayaklarına masaj yapar. Raghav, Shanti’yi arar ve çok iş nedeniyle 2 gün gelemeyeceğini söyler. Shanti ondan ilgilenmesini ister. Shanti sevinir ve Kaushalya’ya bu evdeki yerini göstereceğini düşünür.

Riya, Shivam’ı aramayı veya hangi sari giyeceğini sormayı düşünüyor. Bunty, onunla eğlenir ve ona sürpriz yapmak için Shivam’ı aramamasını ister. Rani Sarla’yı uyurken görür ve sessizce Sarla’nın odasına gider. Fotoğraf çerçevesini alır. Sarla onu yakalar ve bu kareyi elde etmeye çalışacağını bildiğini söyler. Rani burayı temizlemeye ve tozunu almaya geldiğini söylüyor. Sarla, Rani’yi azarlar ve evinde hırsız olduğunu söyler. Shanti Sarla’yı arar ve eve gelmesini ister. Sarla ondan dondurmacıya gelmesini ister.

Sarla ve Shanti buluşur yeni planlarından konuşurlar. Shanti Kaushalya ve Riya’ya bir ders vermek ister. Bu yüzden Riya’nın modern bir kız olduğunu geleneklerini bilemeyeceği için onu oradan vurmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın