Düşman Başına 107. Bölüm Özeti – 24 Eylül Cumartesi

Düşman Başına 101

Bu Düğün Gerçekleşecek Mi?

Düşman Başına 107.bölümde neler olacak? Düşman Başına 107.bölüm özetinde Riya para bulmaya çalışırken Shanti kolyeyi ele geçirecek. Preeti ise Mohit’i bir türlü unutamıyor! Bakalım düğünün akıbeti ne olacak? Düşman Başına 107.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 107.bölüm özetinde Riya kuyumcuya gitmiş ve iki tane kolye alması gerekiyordu. Riya yolda çatasını çaldırınca ne yapacağına karar vermesi gerekliydi. Öte yandan tüm bunlar Shanti tarafından yapılmış bir plandır ve amacı Riya’nın işleri yürütememesini kanıtlamak içindir. Kuşya evde endişeli beklerken Riya kuyumcuya girer. Kendi değerli kolyesi karşılığında kolye almak istediğini söyler. Kuyumcu bu değerli kolyeyi 24 saat için ipotekli tutacağını eğer parayı getirmezse satacağını söyler.

Nandu ve Mohit kavgasını sürdürür. Nandu aileye ihanet edemeyeceğini bu yüzden onu içeriye alamayacağını söyler. Mohit yolundan çıkmasını isterken Nandu doğru zamanı bekler.

Shanti Şaşkın! Shanti ve Sarla, Riya’nın eve eli boş dönecek olmasına gülüp eğlenirler. Pari, Sarla’ya kolyenin nerede olduğunu sorar. Öfke nöbetleri geçirir ve Riya’nın gelip gelmeyeceğini sorar. Shivam Riya’yı arar ve Riya’nın geldiğini görünce rahatlar. Pari, Riya’ya neden bu kadar geciktirdiğini sorar. Shanti, Sarla’ya Riya’nın şimdi kendisinden özür dileyeceğini ve her şeyi yeniden yönetmesini isteyeceğini söyler, Raghav, Riya’nın işleri yönetemeyeceğini anlayacaktır. Pari, Riya’ya kolye alıp almadığını sorar. Riya kolyeleri çıkarır. Pari çok beğenir. Shanti ve Sarla kocaman gözlerle Riya’nın tüm bunları nasıl aldığını sorar.

Shanti Riya’yı sıkıştırmaya çalışır. Parayı nasıl bulduğunu sorar ve sonra toparlar. Shanti adamlar tarafından kandırıldığını düşünür. Kendisinin paraları boşa gitmiştir. Preeti odasında ağlar ve Mohit’i hatırlar. Preeti yüzüğü atıyor ve ağlıyor. Shanti sinirinden sağa sola saldırıyordur. Tam olarak düşüncelerini de dile getiremediğinden ifade edemez. Raghav ondan sakin olmasını Riya’nın her şeyi çok iyi yönettiğini söyler.

Sarla ve Shanti, Riya’nın para olmadan nasıl kolye aldığını merak ediyor. Bu yüzden kuyumcuyu bulup sormaya karar verirler. Kuşya ise Riya’nın kolyesi olmadığını görür. Riya tamire verdiğini söyler. Kuşya’nın annesinden yadigar kolyesidir. Ona iyi bakmasını tembihler.

Preeti odasında duygusal iniş çıkışlar yaşar. Mohit’in anılarını yakarken Riya odaya gelir ve su döker. Preeti evlenmek istemediğini söyler. Riya ona sorduklarını ve evliliği kabul ettiğini hatırlatır. Preeti Mohit’i unutamadığını söyler.

Riya onu teselli eder ve Kaushalya ile bir kez konuşmalarının doğru olacağını söyler. Preeti gerek olmadığını, çok mutlu olduğunu, kimseyi incitmek istemediğimi söyler. Riya, hazır değilse Raghav ve Kuşya ile konuşup hemen iptal edebileceğini yineler. Preeti hafta sonra normale döneceğini söyleyerek kendini rahatlatır ve gözyaşlarını siler.

Shanti ve Sarla da ajanlığa soyunup kuyumcuları gezmeye başlar. Sonunda Riya’nın kolyeleri aldığı kuyumcuya girerler. İstedikleri kolyeyi gösterince adam satıldığını söyler. Shanti doğru yere geldiklerini anlar. Sonunda da Riya’nın kendi değerli kolyesiyle takas ettiğini öğrenir. Adama ağlayarak o kolyeyi satın alır.

Düşman Başına 107. Bölüm Özeti

Diğer tarafta ise Preeti ve Vyom telefonda konuşturulur. Preeti Vyom’la konuşurken Mohit’in aramalarını görür. Preeti, Mohit’in cevapsız aramalarını Nimmi’ye gösterir. 

Shanti ve Sarla eve gelirler ve Riya’nın kolyesini satın aldıklarına mutlu olurlar. Riya’dan her şeyi iyi yönetmesini isterler.

Amit ise kumar oynamaya devam ediyordur. Rani, Amit’i duyar. Rani, Amit ile tartışır ve ondan Shivam gibi bir iş yapmasını ister. Pari, Sarla’ya Sharmili’nin Preeti’yi daha çok sevdiğini söyler. Pari, Preeti’yi kıskanmaya başlar. Pari, Sarla’dan Vyom’u sevdiği için evliliği bozmasını ister. Sarla şok olur ve Pari’yi tokatlar. Pari ağlar.

Nandu barda ağlar ve içer. Orada Preeti’yi canlandırıyor. Ondan hayatını mahvetmemesini ister.

Riya Düğünü Erteleme Taraftarı! Riya, Kaushalya’ya Preeti’nin Mohit’i şimdiye kadar unutmadığını söyler. Shanti bunu duyar. Riya, evliliği bozma demiyorum ama ona zaman verirsek iyi olacağını söylüyor. Kaushalya reddeder. Shanti, Riya’ya ne kadar zaman olduğunu sorar.Shanti, Riya’yı azarlar ve herkes Preeti hakkında dedikodu yapsın, o Mohit’i unutmasın diye 3 yıl ister misin diye sorar ve sonra Vyom başka biriyle evlenir der. Kaushalya, Riya’yı durdurur ve Preeti’nin evliliğinin yakında olmasını istediğini söyler. Shanti, Riya’nın Preeti’nin bahanesiyle başarısızlığını gizlemek istediğini hissettiğini söyler. Düzenlemeleri yönetemediğini zaman kazanmaya çalıştığını söyler. Riya böyle bir şey olmadığını söyler. 

Nandu’dan İtiraf Gelecek Mi? Nandu eve sarhoş gelir ve bağırır. Hepsi dışarı çıkar. Shanti, Nandu’yu azarlar ve neden böyle geldiğini sorar. Nimmi videoya çeker. Shanti su kovası getirir ve Nandu’ya su atar. Nandu, Raghav’a bir şey söylemek istediğini söyler. Hepsi evin dışında durur ve Raghav Nandu’dan tek kelime etmemesini ister. Nandu duygularını anlatacağını söyler. Raghav, Nandu’ya tokat atar. Nandu düşer ve kalkar. Bugün her şeyi anlatacağım diyor, bana tokat atabilirsin. Nandu, Preeti’ye bakar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir