Düşman Başına 106. Bölüm Özeti – 23 Eylül Cuma

Düşman Başına 100

Vyom ve Preeti’nin Yüzükleri Takıldı!

Düşman Başına 106.bölümde neler olacak? Düşman Başına 106.bölüm özetinde Vyom ve Preeti’nin nişan yüzükleri takılır. Mohit ne tepki verecek? Düşman Başına 106.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 106.bölüm özetinde hazırlıklar sürerken Shivam, Riya’ya yakınlaşmaya çalışır. Riya hazırlanırken onu sıkıştırır ve sindurunu sürmeye çalışır. Riya makyajını bozduğu için Shivam’a kızarken Shivam makyajın kocasından daha mı değerli olduğunu sorar.

Diğer bir çiftimiz ise Raghav ve Kuşya’dır. Raghav da Kuşya’nın etrafında döner. Ona sarılıp öpecekken Nimmi odaya dalıp kıyafetinin nasıl olduğunu sorar. Raghav çocukların hep yanlış zamanda odaya damladıklarını söyler.

Mohit Bağlandı! Sharmili ve ailesi de Preeti’nin evine gelirler. Evin yakınında ise Nandu ve Mohit kavga ediyordur.Shivam olaya müdahil olmaya çalışırken Raghav onu durdurur ve bir saçmalık istemediğini söyler. Sarla da korkusundan hemen Bansi’yi arayarak eve çağırır. Sarla Sharmili’nin göreceğinden endişelenir. Sarla’nın adamları polis kılığında gelince Nandu korkusundan kaçar. Mohit’i ise iple bağlayıp alı koyar.

Nandu’nun Aşk Mektubu! Diğer bir endişelenen ise Kuşya’dır. Shanti, Nimmi’den Preeti’ye Mohit’ten bahsetmemesini ister ve damadın ailesi geldiğinde herkesin gülümsemesini ister. Sujeev arabayı park eder ve hep birlikte Shanti Sadan’a doğru giderler. Raghav, Mohit ile kavga ettiği için Nandu’yu azarlar. Nandu’nun mektubu çelenkin içine düşer.

Sujeev Evliliğe Karşı! Sujeev ve Nimmi birbirlerini görünce şoke olurlar. Sujeev, Vyom’un bu evdeki ilişkisine annesinin karar verdiğini söyleyerek bu evliliği onaylamaz. Sharmili, Sujeev’i durdurur ve bu kızla daha önce nasıl tanıştığını sorar. Sujeev’e zarar veren kızın Nimmi olduğunu öğrenince şaşırır. Shanti ne olduğunu sorar. Sujeev, Nimmi’nin yolda kendisiyle kavga ettiğini, elini yaraladığını arabasına zarar verdiğini söyler. O yüzden bu ilişkiye direkt karşı çıkar.

Riya, Sujeev’den Preeti ile bir kez görüşmesini, neden bu ilişkiyi koparmak istediğini sorar. Sujeev, söylediklerinin nihai olduğunu açıklar. Raghav, Nimmi’yi azarlarken Nandu şükreder. Preeti ise neler olduğunu merak eder. Nimmi’den Sujeev’den özür dilenmesi bklenir. Nimmi ise hatalı olmadığıı asıl hatalının Sujeev olduğunu anlatmaya çalışır. Preeti aşağı iip Nimmi’den özür dilemesini ailesini üzmemesini ister. Ailesi mutluluğu yakalamışken şimdi bozulmasını istemiyordur. Sujeev’de Preeti’nin gözyaşlarından etkilenir ve ağlamamasını ister. Sujeev kararını değiştirir. Yalnız evlendiklerinde Nimmi’nin evlerine adım atmasını istemez.

Sharmili, Kaushalya’dan nişan törenini başlatmasını ister. Nandu yeniden dağılır. Preeti, Mohit’in çağrısını görünce ağlar. Kaushalya Preeti’ye gelir. Preeti bu nişanı yapmak istemediğini söyler. Sarla ona durumu açıklamaya çalışır. Preeti’nin yüzünü kapatarak aşağı inerler.

Shanti ağır yüzüğü görür ve bu kadar antika ve ağır yüzükleri kimin aldığını sorar. Sharmili, Preeti için aldıklarını söyler. Shanti, Sharmili’nin aldığı ağır yüzüğü göstermek için Raghav ve Kaushalya’ya işaret eder.

Vyom, Preeti’ye yüzüğü takar. Preeti, Mohit’i ve aşkını hatırlıyor. Herkes Preeti ve Vyom’u alkışlıyor. Nandu, bir şeyler olmasını diler. Preeti, Vyom’a yüzüğü takar. Sharmili yüzüğün bol geldiğini söyler. Neden yüzük ölçüsünü sormadıkları için yakınır. Riya yüzük ölçüsü için Pari’yi aradığını teyit ettiğini söyler. Pari ise Riya’yı yalancı çıkarmaya çalışır. Riya üstte çıkınca Pari meşgul olduğunu daha sonra yüzük ölçüsünü Riya’nın yanlış anlamış olacağını belirtir. Pari benim hatam değil diyerek ağlar. Evde kargaşa çıkar. Sarla, Pari’ye neden doğru ölçüyü vermediğini sorar. Shanti, Riya’nın hakarete uğradığını söyleyerek Pari’ye gider ve ona sarılır. İstediği olmuştur. Daha sonra Kuşya da gelip Riya büyük bir hata yaptığı için azarlar. Shanti yedek yüzük çıkarıp uzatır. Böylece kahraman olur.

Sharmili, küçük bir nişan işlevini yönetemiyorsanız, büyük evlilik törenini nasıl yöneteceksiniz der. Shanti yüzüğün değiştiğini doğru yüzükle geldiğini söyler. Yüzükler takılır herkes alkışlar. Sarla ise Preeti’nin yei bankamatiği olduğunu düşünür.

Riya Mektubu Okudu! Sharmili biraz kağıt ister. Riya o mektubu bulur ve Preeti’ye olan aşk mektubunu okur. Şoke oluyor. Shivam Riya’ya gider ve ne olduğunu sorar, kağıdı verir. Preeti’nin aşk mektubunu okur. Nandu şok olmuş görünür. Shivam ve Riya birbirlerine bakar. Nandu adının yazılı olmadığını fark eder yoksa Shivam’dan dayağı yiyeceğini biliyordur. Suç yine Mohit’e kalır.  Kaushalya, Shivam’a neden bu kadar kızgın olduğunu, kağıtta ne olduğunu sorar. Gidip babasına yardım etmesini ister.

Nişan töreni de gerçekleştikten sonra düğün tarihi kararlaştırılır. Düğün 8 gün sonra olacaktır. Riya gerginleşir. Nandu, Mohit’i aramayı ve ona her şeyi bildirmeyi düşünüyor, çünkü sadece Mohit, Preeti’nin evliliğini durdurabilir

Pari düşünceli görünür. Raghav ondan ne istediğini sorar. Pari kaynanasının onunla hep alay ettiğini şimdi kendisi ve kaynanası için altın kolye istediğini söyler. Raghav hemen dileğini yerine getireceğini söyleyerek sipariş verir. Riya ise sinir krizi geçirmek üzeredir.

Nandu ise Mohit’i arar. Onunla aynı duygulara sahip olduğunu ve Preeti’nin bugün nişanlandırıldığını haber verir. Mohit şoke olup telefonu kapatır. Sarla Mohit’in kaçtığını öğrenir. Nandu’yu kapıya nöbetçi olarak diker ve Mohit’e engel olmasını ister.

Shanti de Riya ve Shivam’ın birlikte kuyumcuya gitmesine engel olur. Riya yolda giderken Bansi’ye çantasını kaptırır. Riya şimdi takıları nasıl alacağını düşünür. Shanti haber alınca sevinir ve telefonla Riya’yı sıkıştırmaya başlarlar. Riya ise kolyeyi nasıl alacağını düşünür.

Nandu ve Mohit birbirlerine doğru yürür. Mohit kendisine engel olmasını istemez. Zaten kendisi çağırmıştır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın