Düşman Başına 58. Bölüm Özeti -6 Ağustos Cumartesi

Düşman Başına 58

Riya Shanti’ye Karşı Geliyor!

Düşman Başına 58.bölüm özetinde Shanti ve Sarla, Pari’nin kaçmasıyla alay konusu olmanın endişesini taşırlar. Shanti evde yeni kurallar koyar. Pari ise kurduğu peri masalının gerçeğiyle yüzleşiyor. Düşman Başına 58.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Pari’nin evden kaçması evdeki dengeleri bozmuştu. Bu durumdan en çok etkilenen Preeti olmuştu. Preeti, Mohit’le tanıştığı için kendini psikolojik baskı altında hisseder. Ailesine bu durumu nasıl açıklayacağını bilemez. Preeti ağlarken Sonal’in dikkatini çeker. Sonal neler olduğunu sorarken Nimmi çok gerildiğini söyleyerek Sonal’i uzaklaştırır. Nimmi Preeti’yi sakinleştirir.

 Prabha ve Bindu, komşularıyla Pari’nin kaçması hakkında konuşur. Nimmi, Bindu’yu Pari hakkında kötü sözler söylediği için onu azarlar. Rani, Kaushalya ile konuşur ve Sinha ailesine gideceklerini öğrenir. Gidip kendi bulmayı düşünüyor.

Shivam ve Amit, Sinha’nın evine ulaşır. Shivam güveliği döver ve içeri girer. Pari, Sharmili ile tartışır. Shivam ve Amit gelip onları görür. Şok olurlar. Pari kardeşlerini görür ve Sharmili’den onu kurtarmasını ister. Sharmili kim olduklarını sorar ve güvenlikten onları dışarı atmasını ister. Shivam, eğer hareket ederse ve onu azarlarsa Pari’nin bacaklarını kıracağını söyler. Shivam kocasının kim olduğunu sorar. Pari başkasını işaret eder. Shivam onu dövmeye başlar. Sharmili neler olduğunu sorar. Amit ve Pari kendi aralarında kavgaya tutuşur. Shanti, Kaushalya ve Sarla oraya gelirler. 

işler iyice karışır! Herkes birbirine girmiştir. Sarla Pari’yi tokatlar. Sujeev silahını alıp Shivam’a tutar. Kuşya, Shivam’ın önüne geçer. Birde bunların üstüne Rani çıkagelir. Amit korkudan Rani’ye sarılır. Shanti Sujeev’e vurarak bayıltır.

Mohit Preeti’yi arar. Preeti ailesinin durumunu anlatır. Mohit ailesiyle konuşacağını söyler. Preeti telefonu kapatır.

Sharmili ağlar ve Sujeev’den kalkmasını ister. Vyom doktoru aradığını söylüyor. Herkesin dışarı çıkmasını istiyorlar. Sarla ağlar ve özür diler. Shivam Sarla’yı durdurur ve Pari’yi alıp gideceklerini söyler. Sarla, şimdi Pari ile kimin evleneceğini, zaten evli olduğunu söylüyor. Shanti, Sarla’ya bu ailenin iyi olmadığını, Pari’nin burada ölebileceğini anlatır. Sarla, utançtan ölmeleri gerektiğini söylüyor, Pari hamile, benim başıma gelenin aynısı der. Shanti şoke olur.

Düşman Başına 58. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sarla, Pari zengin bir adamla evlenmiş, Pari burada kalsın, Pari’yi alırsak adını kaybederiz, aile zengin, çeyiz yok, para biriktirdik diyor. Vyom, Sharmili’ye Shanti’nin Pari’yi alıp almayacağını sorar. Sharmili ondan endişelenmemesini ister. Sharmili, Pari’yi kabul etmeye hazır olduğunu, şimdi başka seçeneği olmadığını söylüyor.  Amit ve Shivam’dan özür dilemelerini ister. Sarla bazı ritüeller yapacağını söylüyor. Pari ve Sujeev ile ritüelleri yapıyorlar. Sharmili, Shanti’ye tören yapıp yapmayacağını sorar. Sarla hiçbir şeyi olmadığını söyler ve Kaushalya’ya sorar. Kaushalya yüzüğünü verir. Sarla o yüzüğü Sujeev’e verir.

Sarla, Pari ile mutlu olduğunu, evin ve arabaların büyük olduğunu, ailenin zengin olduğunu, Pari’nin hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Shanti, Shivam, Sarla, Kaushalya, Amit ve Rani eve gelir. Shanti komşuların dedikodu yaptığını görür ve Prabha, Bindu ve diğerlerini azarlamaya başlar.

Shanti evin kızlarının dışarı çıkmasını engeller. Kocasının fotoğrafıyla dertleşir. Bu zamana kadar Sarla’nın çocuklarını övdüğünü şimdi onların utandırdığını anlatır.

Sharmili Pari’nin ailesiyle ucuz yüzük taktığı için alay eder. Sujeev kendine gelir ve hiçbir şey hatırlamaz. Burada ne oldu diye sorar? Pari Sujeev’in bu unutkan tavırlarından sonra endişeleniyor.

Sharmili Pari’ye evin hizmetçisi muamelesi yapmaya başlıyor. Pari hayatında yapmadığı işleri yapmaya başlar. Kendisinin Rani’ye dönüştüğünü söyler.

Shanti ve Sarla Pari ile ilgili hikaye uydurur. Gün sonunda da o hikayeye kendileri de inanır. Pari’nin kaçmadan evlendiğiyle ilgili senaryo yazarlar. Pari’nin yaptıklarından sonra Shanti evdeki kızları baskı altına alır. Riya ise ofis ve ev arasındaki işlerin arasında sıkışıp kalmışken belki de ilk defa Shanti’nin baskılarına maruz kalıyor. Riya, Shanti’nin karakterinii yakından görme fırsatı buluyor. Parayı çok seven Shanti Preeti’nin işe gitmesini yasaklar. Riya ise Preeti’nin neden koşulsuz kabul ettiğini sorar. Bu yüzden Riya ve Shanti arasında sürtüşme yaşanır.

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi

  Tüm Sorunlar Bitti!

  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

  Düşman Başına final 257.bölümde neler olacak? Düşman Başına final 257. bölüm özetinde Amit ve Rani evleniyor. Preeti ve Nandu da barışıyor. Chandra’nın gerçek yüzü ortaya çıkarken Aarti affedilir. Golu ve Nimmi aşkını izleyemesek de evlilik için ilk adım atılır. Düşman Başına final 257. bölüm özeti devam ediyor.

  Düşman Başına final 257
  Düşman Başına

  Hint Dizi Özetleri Düşman Başına final bölümü geldi çattı. Düşman başına son bölümde Preeti ve Nandu’nun arası kötüydü. Nandu Preeti’nin avukatla görüşüp neler istediğini öğrenince şaşkına düşmüştür. Preeti’yi hala sevdiğini ama ne kendisine ne de ailesine saygı duymadığını söylemiştir. Shanti tüm konularda haklı olduğunu ama bir problemi olduğunda evde çözmesini ister.

  Amit’te Rani’ye aşkından içmeye devam eder. Golu’ya yaşadıklarını anlatır. Tüm bunların aslında Ashok yüzünden olduğunu anlatmaya başlar. Amit geçmişe gider. Burada yine Sarla’yı göreceğiz.

  Preeti ve Nandu Barıştı! Preeti Mohit’le yaşadığı onca şeyden sonra Nandu’ya kör olduğunu ve gerçek aşkı göremediğini söyler. Nandu’ya olan aşkının farkına varmıştır. Shanti sonunda eski Preeti’nin geldiğini görünce sevinmiştir. Nandu’nun annesi de sonunda oğlunu istediği gibi seven bir geline kavuştuğunu söyler. Bu yüzden gönül rahatlığıyla köyüne geri dönecektir. Herkes çıktıktan sonra Nandu ve Preeti gözyaşlarıyla birbirine sarılır.

  Shanti eve gelir. Kuşya’ya müjdeli haberi verir. Şimdi sırada Rani meselesi vardır. Chandra yaptığı pojaların sayesinde yüzlerin güldüğünü söyler.

  Golu, Nimmi’yi görür ve ona sevdiğini söylemek ister. Nimmi de kızlarla konuşma adabı olmadığı için onu azarlar. Golu, Nimmi’nin çok öfkeli olduğunu aşkı yaşamanın hiç şansı olmadığını düşünür.

  Amit ve Rani Evlendi! Golu, Amit ve Rani’ye görüntülü konuşma ayarlar. Golu Amit’e zehir verir. Amit yere düşer. Rani koşarak Amit’in yanına gelir. Nimmi ve Pari’de onu takip eder. Amit ve Rani birbirine sarılır. Golu hemen pandit çağırır. Golu Amit’e zehir yerine su verdiğini söyler. Ama Amit’in haberi yoktur. Pandit gelmişken ikili evlenir. Shanti’nin hayır duasını almaya giderler. Shanti onları kutsar.

  Düşman Başına 257. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 3 Nisan Pazartesi

  Aarti, Golu’yu Nimmi’nin odasında görür. Aaarti ona burada ne yaptığını sorar. Golu, Nimmi’ye aşkını itiraf etmeye geldiğini söyler. Aarti bunu gündüz vaktinde Shanti’den isteyerek yapmasını ister. Ayrıca Nimmi’nin evlilik yaşadığını ikinci bir evliliğe izin vermeyeceklerini söyler. Golu bunu bilmediğini cesareti olmadığını ifade eder. Aarti cesaret olmadan aşkın yaşanamayacağını belirtir. Pari, ikisinin konuştuğunu duyup Shanti’ye yetiştirir. Shanti ve Kaushalya onları görür. Aarti’ye utanmaz der. Golu gider Aarti’de odasına döner. Aarti, Shivam’a Chandra’yı söylemek ister. Ayağı kayıp Shivam’ın kollarına düşer ve söylemekten vazgeçer.

  Chandra, Shanti’ye Aarti’yi evden uzaklaştırıp poja yapılmasını ister. Çünkü o kötü karakterlidir.

  Golu, Shanti Sadan’a gelir. Shanti, Aarti için geldiğini söyler. Golu Nimmi’yi sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Shanti ona tokat atar. Shanti her zamanki sözlerini söyler. Golu tüm bunları anlamsız bulduğunu aşkın sevginin ötesinde başka bir şey olmadığını söyleyerek gider. Nimmi de şaşkındır.

  Golu ve Nimmi dışarda karşılaşır. Golu onu sevdiğini yeniden açıklar. Ona karşı hisleri olup olmadığını sorar. Nimmi bu evde Shanti’ye değer verdiğini onun değerlerine karşı gelemeyeceğini söyler. Shanti bu sözleri duyup ağlamaya başlar.

  Shivam bebeğin ağladığını duyar. Düşerken onu tutar ve bebeğin gülümsediğini fark eder. Kucağında bebekle evin içinde Aarti’yi arar. Kuşya onu kucağında bebekle görünce şaşırır. Shivam dışarı çıkıp Aarti’yi arar. Chandra Aarti’yi depo gibi bir yere kapatıp onu taciz etmeye başlar. Shivam, Aarti’nin sesini duyup onu kurtarır.

  Shivam, Chandra’yı döverek eve götürür. Pari, Amit’i arayarak ona haber verir. Shanti Shivam’a Chandra’yı dövmemesini onun bir aziz olduğunu söylemeye başlar. Chandra da Aarti hakkında ileri geri konuşunca Shivam daha çok dövmeye başlar. Chandra’nın onu taciz ettiğini söyler. Rani ve Amit gelir. Rani daha önceden Aarti’nin mektup bırakıp gittiğini o mektubu aldığını söyler. Shanti mektubu okuyup ağlar. Aarti’nin her şeyi o zaman söylediğini görür. Aart’nin yanına gidip özür diler. Chandra da kaçmaya başlar. Böylece Aarti’nin suçsuz olduğu anlaşılır.

  Sorunlar bir bir yok olmaya başlamıştır. Ertesi sabah Aarti herkese yemek servisi yapar. Aarti Shivam’dan cesareti olmayan bir şey için yardıma ihtyacı olduğunu söyler. Aarti, Shivam’ı da alarak Ajay’ın evine gider. Ona tüm kinini kusar ve tokat atar. Shivam sayesinde gerçeği gördüğünü ve özgürlüğünü şimdi kazandığını anlatır. Shivam ve Aarti arkadaş olmaya karar verir. Ailenin mutlu görüntüleri gösterilir. Shivam ve Aarti bebeği sever.

  Shanti herkesi toplayarak evin sorumluluğunu ve salıncağı Kuşya’ya vereceğini söyler. Kuşya çok mutlu olur. Shanti, Golu’yu da çağırmalarını Nimmi ve Golu’yu evlendireceğini söyler. Aile mutlu poz verir ve bölüm sona erer.

  Hoşça kalın yeni özetlerde görüşmek üzere….

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir