Düşman Başına 33. Bölüm Özeti – 12 Temmuz Salı

Düşman Başına 33

Shivam ve Riya’nın İLK KAVGASI!

Düşman Başına 33.bölüm özetinde Shivam ve Riya ilk kavgalarını yapacak. Shanti durmak bilmez ve evi birbirine katar. Düşman Başına 33.bölüm özeti devam ediyor.

Evdeki son dönen olaylardan sonra Shivam üzgündür. Eski bir eve bakıp bir gün hayallerini gerçekleştireceğini annesi ve kız kardeşlerini Shanti’den kurtarmayı ümit eder. Shanti, Nimmi’den yemek yapmayı öğrenmesini ister, aksi takdirde kimse onu eş olarak beğenmeyecektir. Nimmi de Shanti’yi kızdırmak için Sarla kadar şanslı olmadığını söyler. Shanti Nimmi’nin üzerine yürüyecekken Kaushalya araya girer.

Shivam bu üzüntüsünün üstüne Riya’yla ilk kavgalarını ederler. Riya Shivam’a kendisini neden aramadığını sorar. Shivam normal bir ailede yaşamadığını herkesin içinde aramayacağını zaten bir telefonu olmadığını söyler. Riya kendisini almaya gelmemesini söyleyerek telefonu kapatır.

Shanti ise kızlardan intikam almak için Pandit’in yanına gider. Evde evlendirilecek iki kızı olduğunu ve herhangi bir erkekle evlendirileceklerini söyler. Shanti kızlar için çeyiz vermeyeceğini söyler. Bunu duyan Nimmi ve Preeti ağlamaya başlar. Kaushalya, Preeti ve Nimmi’den onunla çalışmalarını ister ve onlara yemek yapmayı öğretir. Kızlar Shanti’den korktukları için gergin bir şekilde çalışırlar.

Düşman Başına 33. Bölüm Özeti – 12 Temmuz Salı Fragman ve Özeti

Sarla Kaushalya’nın Raghav’la konuşmasını engellemek için annesini dolduruşa getirir. Shanti Riya üzerinden Kauslya’yı doldurur. Kaushalya ikna olup Raghav’ı yanına gitmez. Shanti 25 yıldır Kaushalya’yı durdurduğunu söyler. Raghav ise içten içe Shivam ve Kaushalya’ya sesini yükselttiği için pişman olmuştur.

Riya odasında ağlarken herkes yanına toplaşır. Shivam’da annesiyle konuşmaya karar verir. Annesi Shivam’ı rahatlatır. Shivam Riya ve annesi arasında kalmayacağını daima denge kuracağını söyler. Riya’ya ise Shivam’dan özür mesajı gelir. Riya tekrar gülmeye başlar.

Kaushalya Raghav’la konuşmayı dener. Odun Raghav Kaushalya gibi bir kadına destek olmak yerine yeniden köstek olmayı seçer.

Rani ise Sarla’nın odasına ulaşmak için eve anahtarcı çağırır. Anahtar yapılana kadar Rani beklemek zorunda kalır. Rani ve Riya buluşur. Riya ona kavga ettiklerini anlatır. Rani Shivam’ı arayarak ikisini buluşturmaya çalışır. Shivam yanlarına gelir. Riya ve Shivam birbirine sarılırken Shivam ondan özür diler. Hediye olarak da sari alır. Shivam’ın parası çıkışmayınca Rani’den borç alır. Shivam’ın aklına Shanti’nin sözleri gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın