Baş Tacım 308.Bölüm – 5 Temmuz Salı

Baş Tacım 308

Naren ve Pari Ankita’nın Hamile Olduğunu Öğrendi!

Baş Tacım 308.bölüm özetinde Mansi Ankita’nın hamile olduğunu öğreniyor. Bu gerçeği Pari’ye söylüyor. Pari ve Naren ise Ankita’nın başka birinden hamile kaldığını düşünür. Baş Tacım 308.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım Hint dizisinde Ankita’nın hastane raporları Archana’nın eline geçer. Archaa Ankita’ya vermek için evlerine gider. Kapıda Shashank’ı görür ve ona verir. Shashank belgelere baktığında Ankita’nın hamile olduğunu görür. Ankita’ya neden sakladığını sorar. Ankita, Naren’in durumunu söyler. Shashank onu tebrik eder.

Rushali ve Sirish kahvaltı ederken Pari gelir. Naren ile birlikte kısa bir tatile çkacaklarını söyler. Yukarıp çıkıp Naren’in bavulunu hazırlamaya başlar. Yolda Naren’in bilgisayarı çöker. Gerekli belgeleri alması için Ankita’yı arar. Onunda yanlarında gelmesini ister. Pari sinirlenirken Naren kendine güvenmesini ister.

Mansi ise Ankita’nın gitmesini istemez. Mansi daha sonra Ankita’nın dolabında gördüğü kağıtlardan hamile olduğunu anlar. Ona ulaşmaya çalışır. Toplantı sonunda Naren Ankita’yı övmeye başlar. Pari sinirlenip müziğin sesini açar. Pari bu şarkının kendilerinin olduğunu söylerken Ankita ise başka anılara dalar. Yolda her zamanki gibi arabaları arızalanır. Üçlü ormana doğru yürümeye başlar.

Ankita’nın sabrı sınanır. Pari ve Naren birbirine sarılırken Ankita onları izlemeye maruz kalır. Pari, Naren’i kulübeden çıkarır. Naren yağmur yağacağını söyler. Pari, hayatta hatırlayacağımız anları yaşayalım diyor. İkisi de dans ederler. Ankita onları bir pencereden dans ederken izler ve ağlar. Naren’i ve evliliklerini tamamlamasını hatırlar. Naren, Ankita’nın onları izlediğini görür ve bilincini kaybeder. Ankita sonra pencereden gider. Naren, Ankita ile kulübede geçirdiği zamanın bir geri dönüşünü alır ve Pari’ye bu yere onunla birlikte geldiğini söyler. Pari oraya hiç gelmediğini söylüyor. Naren o zaman onun rüyası olması gerektiğini söylüyor.

Baş Tacım 308.Bölüm – 5 Temmuz Salı Fragman ve Özeti

Sirish ve Rushali Arcahana ve Manav’ın evine gelir. Onlarla Pari ve Naren’in evliliği ile ilgili konuşmak istediklerini söyler. Archana kararın Pari’ye ait olduğunu söyler. Pari ve Naren bu haber karşısında mutluuktan uçar. Ankita ise onları gözyaşları içerisinde izler. Naren her fırsatta Ankita’nın kendisine yardım etmesini ister. Düğün davetiyesi için bile Ankita’nın fikrine ihtiyaç duyar.

Pari ise Ankita’nın çevresinde dolanıyor olmasına dayanamaz. Mansi ise Naren’in evleneceğini duymuş bu durumu kabullenememiştir. Ankita ise bebek haberini Mansi’den saklamasını ister. Mansi ise bu bilgiyi içinde tutamaz. Bir an önce Naren’e durumu anlatıp sorumluluğu almasını ister. Mansi Naren’den önce Pari’yi görür. Pari ise sinirlenir. Mansi’nin yalan söylediğini kanıt sunmasını ister. Mansi ise kanıt olarak geçirdikleri 7 ayı gösterir.

Mansi’den sonra Pari Kinnari’yi görür. Ona Naren ve Ankita’nın evliliklerini sorar. Kinnari onların birbirini çok sevdiğini ve beraber aynı yatağı paylaştıklarını söyler. Pari duyduklarına inanamaz ve Naren’in toplantısını basar. Naren herkesten özür dileyerek toplantıyı bitirir. Pari Naren’e tokat atar. Pari Ankita’nın hamile olduğunu söyler. Naren inanamaz ve hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Ankita’yı sevmediğini tipi bile olmadığını açıklar. Ankita’nın Shashank’ı sevdiğini söyler. Mansi’nin de korkudan böyle davrandığını düşünürler. Mansi ise bu düşünce karşısında Pari’nin daha fazla ucuzlayamayacağını düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın