Düşman Başına 235. Bölüm Özeti – 12 Mart Pazar

düşman başına 235

Amit, Aarti’yi Sevdiğini İtiraf Etti!

Düşman Başına 235. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 235. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Mart Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 235. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 235.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 235.bölümde neler olacak? Düşman Başına 235. bölüm özetinde Amit yeniden evlenme konusunda Shanti’yi ikna etme yolları arar. Amit herkesin içinde Aarti ile evlenmek istediğini söyler. Düşman Başına 235. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 235
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Kuşya her ne kadar Shanti diretse de oğlunu evlendirme fikrinden vazgeçmez. Shanti eve gelen panditi kovmaya çalışır. Kuşya, panditten gizlice fotoğrafları ve bilgileri alır. Shanti, panditi düşürerek evden kaçmasına sebep olur. Shivam ve Aarti, Shanti’nin bu durumuna gülümser.

Kuşya gizli saklı panditi bulur ve ondan fotoğrafları ister. Aarti ikiliyi konuşurken görür. Kuşya ondan işine bakmasını ister. Shanti ise Kuşya’nın başından aşağı soğuk su döker. Shanti Kuşya’dan fotoğrafları isterken Kuşya hemen Nimmi’den Shivam’a göndermesini ister. Nimmi fotoğrafları Pari’ye gönderir.

Prabha, Amit’in ilk maaşı üzerinden Rani’yi kıskandırmaya çalışır. Amit’in eş arayışına girdiğini bir an öne Rani’nin de evlenmesini ister. Rani soluğu Ashok’un yanında alır.

Shanti fotoğrafları yakar. Shivam’ın bir daha evlenemeyeceğini söyler. Shanti’nin evlilik konusundaki tavrı anlayacağınız gibi keskin ve nettir. Amit ise Aarti’yle evlenmek istiyordur ve bu kararın Shanti tarafından kabul edilmesi gereklidir.

Plan kurulu toplanır. Amit, Pari ve Preeti. Shanti’yi ikna etmenin yollarını ararlar. Preeti, Amit’in Aarti ile evlenmek istemesine bir hayli şaşırır. Amit eline form alarak Shanti’nin kapısına varır.

Dramasına başlayan Amit evlat edinmek için başvuru yaptığını fakat evli olmadığı için başvurusunun reddedildiğini söyler. Amit evliliğe giden yolu çocuktan geçirmeye çalışır ama nafile Shanti bu konuda da ikna olmuştur. Shanti herkese Shivam’ı örnek gösterir. Shivam’ın aklında yeniden evliliğe dair hiçbir şeyin olmadığını savunur.

Düşman Başına 235. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 12 Mart Pazar

Amit kendini Ganj nehrinden atma tehdidiyle evden çıkıp gider. Shanti, Shivam’dan Amit’i takip etmesini ister. Shivam, Amit’e yeniden Rani ile evlenmesini ikilinin birbirini çok sevdiğini hatırlatır. Amit ise Rani konusundaki inadını sürdürür ve yeni biriyle evlenmek istediğini söyler.

Shanti, Amit’in iyi olup olmadığını Aarti’den sormasını ister. Aarti, Shivam’ı arar ve ikili arasındaki iletişim bu vesileyle artmış olur.

Amit bu planın işe yaramadığını şimdi daha yaratıcı fikirlerle Shanti’nin karşısına çıkmayı düşünür. Amit ve yaverleri Amit’in kendisine zarar vereceğini Shanti’nin bir an önce gelmesini ister. Ev halkı Amit’in başında toplanır.

Aynı şekilde Rani de Amit’in yeniden evleneceğini duymuş kadınları örgütleyip kendisini savunmalarını isteyip o da soluğu Amit’in yanında alır.

Ortalık bir anda karışır. Shanti ise ne karar vermesi gerektiği konusunda kafası karışır. Eğer duygusal davranırsa bundan sonra herkes yeniden evlenmek isteyebilecektir. Shanti kararını olumsuz açıklar. Amit sağa sola ateş etmeye başlar. Daha sonra ise Aarti’ye olan aşkını onunla evlenmek istediğini haykırır. Shanti ve diğerleri şoke olur.

Aarti, Amit’i reddeder. Aarti bunun mümkün olamayacağını söyler. Shanti, Amit’in elinden yaralandığını fark eder. Pari tüm sorumluluğun Shanti’de olduğunu söyleyince Shanti geri adım atmak durumunda kalır. Shanti, Aarti’ye yaptığı iyiliklerin karşılığını vermesini ister. Aarti, Shanti’nin bu tavrını beklemiyordur.

Rani ise Amit’i reddetmeyen Aarti’ye tokat atmaya hazırlanır. İçeri giren Shivam Rani’nin elini havada yakalar. Aarti, Shanti’nin sözlerini hatırlar ve ağlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın