Düşman Başına 234. Bölüm Özeti – 11 Mart Cumartesi

düşman başına 234

Kuşya, Shivam’ı Yeniden Evlendirmeyi Kafasına Koydu!

Düşman Başına 234. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 234. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Mart Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 234. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 234.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 234.bölümde neler olacak? Düşman Başına 234. bölüm özetinde Kuşya’nın Shivam’ı yeniden evlendirmek istemesi başına dert açar. Düşman Başına 234. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 234
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Amit, Aarti hakkında bilgi toplamak için polis memurunu görevlendirir. Kuşya’nın aklı ise Shivam’ın yeniden hayat kurup bir kadınla evlenmesidir. Çocuklarını da birlikte büyütmelerini ister. Shanti bu fikre karşı çıkmıştı. Shivam’la konuşmayı kafasına koyan Kuşya, Shivam ile iş yerinde konuşmayı düşünür. Shivam annesinin geldiğini görünce şaşırır. Onunla evde de konuşabileceklerini söyler. Kuşya kafasındakileri anlatınca Shivam böyle iyi olduğunu belirtir. Kuşya’nın bir kere inadını tutmuştur. Oğlunu evlendirmek için gerekiyorsa herkesle savunacağını ama oğlunun yalnız kalmayacağını söyler.

Shivam böyle bir derdi isteği olmadığını Riya’nın yerini kimseye vermeyeceğini söyler. Shivam, Kuşya bu meseleyi uzattığı takdirde işi bırakacağını söylerken Kuşya tehdit duymak istemediğini oğlunu evlendireceğini yineler.

Aarti evden çıkınca polis memuru peşine takılır. Shivam’da işten çıkınca Kuşya oğlunu takibe başlar. Shivam bir bara gider. Ajay oradadır. Ajay, Shivam’a içmesi konusunda baskı uygular. Shivam ise Raghav’a verdiği sözü tutarak içmeyeceğini söyler. Ardından Amit gelir ve Shivam’ı zorla içirerek sarhoş olmasını sağlar. Onunda amacı Aarti’yi elde etmektir.

Kuşya oğlunu barda görür. Yine içip sarhoş olmasından endişe eder. Amit memurdan telefonu alınca hemen ayrılır. Aarti de takip edildiğini fark eder. Kuşya gelip oğlunu basar ve Ajay’ı da azarlar. Shanti ise Kuşya’nın nereye kaybolduğunu merak eder. Kızları görevlendirerek tapınağa gidip bakmalarını ister.

Amit motoruyla gelip Aarti’nin önünde durur. Onunla bir şeyler içmek istediğini söyler. Aarti böyle şeylerden uzak durduğu için Amit’i hemen oracıkta reddeder. Amit ise bayılmış taklidi yaparak Aarti’nin gitmesine engel olur. Aarti Amit’le ilgilenmeye başlar. Gazı alan Amit Aarti’ye hediye verip evlenme teklifi eder. Aarti ise kaçarak uzaklaşır.

Düşman Başına 234. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 11 Mart Cumartesi

Diğer tarafta ise Kuşya ve Shivam kavgası yaşanıyordur. Kuşya’ya bisiklet çarpar. Kaushalya hastanede uyanır. Raghav gelir ve iyi olup olmadığını sorar. Shivam ve Raghav arasında da ufak çaplı içme mevzusundan dolayı tartışma yaşanır. Shivam babasına annesinin dediklerini anlatır.

Herkes eve döner. Shanti, Kuşya’yı görünce rahat bir nefes alır. Shivam hemen Shanti’ye de Kuşya’yı gambazlar. Shanti yeniden evlenmenin kendi evlerinde mümkün olmayacağının altını çizer.

Amit, Shanti’nin yanına gelerek annesiz kaldığını evdeki işlerin yarım kaldığını Pari’nin bir yengeye ihtiyacı olduğunu söyleyerek yavaş yavaş kendisini evlendirmenin yollarını yapar.

Amit, Aart, ve Shivam’ı birlikte konuşur görünce ikisinin evlendiğiyle ilgili hayaller görür. Hemen Shivam’ a bağırmaya başlar. Herkesin dikkatini çeker. Neler olduğunu anlayamazlar.

Amit, Aarti’yi sıkıştırıp bir şeyler söylemeye çalışır. Shivam Aarti’ye seslenerek ona Shanti’nin çağırdığını haber verir. Amit, Shivam’ın bu hareketiyle ondan hoşlandığını ve hızlı hareket etmesi gerektiğini düşünür.

Öte yandan Preeti ve Nandu’nun annesi arasında çekişmeler devam eder. Nandu’nun annesi Preeti ve Nandu’nun arasının açılmasına sebep olur.

Kuşya, Pandit’ten bekar kız fotoğrafları istemeye devam eder. Aarti bebekle ilgilenirken Shivam’da Riya’nın fotoğraflarına bakıyorduk. Aarti’nin ayağı kayınca Shivam’ın kucağında kendisini bulur. Kuşya ise Aarti’nin Shivam’ın odasından çıkmasına bozulur.

Eve Pandit gelir. Shanti ise evinde bekar olmadığını söyleyerek onu resmen evden kovar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın