Düşman Başına 194. Bölüm Özeti – 7 Ocak Cumartesi

Düşman Başına 194

Shanti ve Pari, Pramod’un PEŞİNDE!

Düşman Başına 194. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 194. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ocak Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 194. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 194.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 194.bölümde neler olacak? Düşman Başına 194. bölüm özetinde Shanti, Pramod’u ararken Shivam’da ölüm anlaşması imzalar. Düşman Başına 194.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 194.bölümde Shanti, Pari’den kendisini değiştirmesini ister. Pari yeteneklerini konuşturacağını söyler. Sarla da Kuşya’dan Raghvav’ın durumunu öğrenir. Bu kadın ailesine karşı gr sevgi hissetmiyordur. Evdekilerin durumunu öğrenince sevinmeye başlar. Sarla, Shanti Sadan’ın artık huzur bulamayacağını, evde oturmanın eğlenceli olmadığını, oraya gidip dramayı göreceğini düşünüyor. Shanti Sadan’a gidiyor.

Riya ve Shivam birlikte yemeklerini yerken manzaranın tadını çıkarır. Shivam’a özel yemek gelir. Riya neden özel yemek geldiğini sorar. Shivam dövüş için özel hazırlık olduğunu söyler. Riya ‘nın kafası karışmıştır. Sürekli gizemli haller canını sıkmaya başlar. Shivam ona gerçeği açıklayamaz.

Prasad ise evde huzursuzluk çıkarmaya başlar. Kuşya’dan farklı yemekler yapmasını ister. Kuşya vejetaryen olduğunu söylese de Prasad silahı Raghav’a çekerek tehditler eder. Kuşya ise Raghav’a dokunursa onu ve oğlunu diri diri yakacağını açıklar. Prasad çekinir.

Shanti ve Pari de kılık değiştirip sahile giderler. Sahilde de bir adam Shanti’nin fotoğrafını gösterip onu arıyordur. Shanti’yi bulamayınca çöpün içine parayı bırakır. Shanti ve Pari bunun Prasad’ın adamı olduğunu anlar.

Shanti adamın dikkatini dağıtması için Pari’yi yollar. Pari adamın dikkatini dağıtırken Shanti paraları alır.

Prasad alışveriş yapmış tavukları getirmiştir. Kuşya’dan pişirmesini ister. Raghav eline sopa alıp Prasad’ı dövmeye kalkar. Prasad silahı Nimmi’ye doğrultunca vazgeçmek zorunda kalır. Sarla da kapıdan evi gözetleyip neler olduğunu görmek ister.

Shivam ve Riya tekne turu yapacaktır. Pari de pasaportunu yakıp orada kalmayı hayal eder. Shanti gelince bu hayali yarım kalır. Shanti ve Pari de tekneye binip keyif yaparlar. Shanti bir an önce Pramod’u bulması gerektiğini söyler.

Riya tekneden düşünce Shivam’da onla birlikte atlayıp Riya’yı boğulmaktan kurtarır. Shivam’ın bu davranışı ise hoş karşılanmaz. Müdür dövüş öncesi çok riskli davrandığını ona bir şey olursa büyük kayıp yaşayacaklarını söyler.

Düşman Başına 194. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 7 Ocak Cumartesi

Adamlar Sarla’nın evi gözetlediğini görmüş onu içeri almışlardır. Raghav kız kardeşini rahat bırakmalarını ister. Prasad ise onunda kendisine hizmet edeceğini söyler. Sarla da bu kuyuya düşmüş olur.

Shivam ve Riya hayvanat bahçesine gider. Kaplanlarla çevrili hayvanat bahçesinde Riya bazı adamların yavru kaplanı kaçırmaya çalıştığını görür. Kaplanlar yavrularının kaçırılacağını anlayınca irkilir. Adamları durduran Shivam olur.

Pari ve Shanti, Pramod’u bulur. Shanti para çantasına ip bağlar. Çanta alınmaya çalışınca kendisine doğru çekip damları sopayla dövmeye başlar. Pari, Pramod’u çekiştirince sahte kolu elinde kalır. Polisler Shanti’nin yanına gelir. Ondan pasaportunu ister. Shanti adamları depoya kilitleyip kaçar.

Prasad’ın adamlarıysa Shanti’nin kendisini aldattığını parayı alıp kayıplara karıştığını haber verir. Prasad, Pramod için endişelenir. Shrivastavlar sabah uyanınca yerde şarap şişesi ve tavuk kırıntılarıyla karşılaşır.

Shivam ise Riya için bir şeyler yapar. Ona pahalı tasarımlar kolyeler alır. Riya neden para harcadığını sorar. Shivam yakında ölme ihtimalini anlatamıyordur.

Shanti Pramod’un peşinde iz sürmeye devam eder. Prasad ise Shanti ve Pramod’tan bir iz gelinceye kadar işkenceye devam ediyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir