Düşman Başına 193. Bölüm Özeti – 6 Ocak Cuma

Düşman Başına Düşman Başına 193Başına 193Düşman Başına 193

Shivam’ın Ölüm Anlaşması!

Düşman Başına 193. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 193. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Ocak Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 193. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 193.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 193.bölümde neler olacak? Düşman Başına 193. bölüm özetinde Shanti, Pramod’u ararken Shivam’da ölüm anlaşması imzalar. Düşman Başına 193.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 193.bölümde Pari ve Shanti otele yerleşir. Pari halinden gayet memnundur. Birçok defa Shivam ve Riya’yla yan yana gelirler. Ama kimse durumu fark etmez. İki tarafta birbirinden habersiz Bagkok sokaklarında dolanıyordur.

Raghav ise endişeli. Karakola gitmek isteyince Kuşya onu durdurur. Shanti’nin tüm meseleyi halledip döneceğini söyler.

Shivam, Riya’yı üzgün bulur. Riya evdekilere haber vermeden gittiği için üzgündür. Shivam aramamasını şimdi boksa odaklanmaları gerektiğini söyler.

Shanti otele ulaştıklarını Prasad’a haber verir. Shanti kaçıran adamlardan telefon beklediğini haber verir.

Shanti sonunda beklediği telefonu alır. Pramod onu kurtarmasını ister. Shanti bunun için burada olduğunu söylerken Pari’de etrafına gülücükler saçar. Bir adama el sallar. Adamlar Pramod’un ağzını kapayıp ilaç verirler. Shanti telefonu kapatınca bir adamın ona çiçekle gediğini görür. Pari çiçek kendisine zannederken adam çiçeği Shanti’ye verir.

Raghav da eş dostu arayarak para bulmaya çalışır. Shanti Prasad oraya gelir. Shanti’nin gittiğinden beri aramadığını ne işler çevirdiklerini sorar. Eğer Shanti bir müddet daha aramazsa evdekilerin kayıp posterini bastıracağını söyleyerek tehdit eder. Sarla, Shanti Sadan’ın mahvolduğunu kendi kaderinin düzeldiğini düşünür.

Riya ve Shivam kalacakları otele gelir. Onları bir kız karşılar. Kızın ayağı takılıp düşer. Shivam yardım edince Riya kıskanmaya başlar. Shivam’ın havuz başında iş konuşması gereklidir. Shivam ve Pari’de aynı otele yerleşmeye gelir. Taraflar yine birbirini görmez.

Düşman Başına 193. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 6 Ocak Cuma

Shivam, Bay George ile tanışır. Shivam’a imzalanması gereken anlaşmayı anlatır. Shivam bunun ne olduğunu sorar. Adam bunun ölüm anlaşması olduğunu söylüyor. Shivam şok geçirir.

Praod’u kaçıranlar Shanti’yi arar. Ona gelmesi gereken yeri söyler. Shanti, Prasad’ı arayıp para göndermesini söyleyeceğini iletir. Shanti, Prasad’ı arayarak parayı çöp kutusuna atması gerektiğini söyler. Shanti artık ailesini rahat bırakmasını ister. Prasad bu kadının çok tehlikeli olduğunu düşünür. Prasad adamlarına akıllılık yapmamalarını oğlunun canını tehlikeye atmamasını ister.

Shivam imzalaması gereken belgeleri okuyunca bu dövüşte ölme ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünür. Eğer ölürse cesedini gelen kişiyle gönderileceği yazılıdır. Shivam bu belgeleri Riya’ya nasıl imzalatacağını düşünür.

Raghav annesinin salıncağına bakarak onun iyi olmasını diler. Raghav fenalaşarak yere düşer. Kuşya ve Nimmi onu yatırarak doktoru arar.

Shivam belgeleri imzalarken Riya onun yanına gitmeye çalışır. Adamlardan biri Riya’ya engel olmaya çalışır. Riya ona bağırırken Shanti, Riya’nın sesini duyar. Pari yanlış duyduğunu söylerken onu götürür. Riya da mangalsutrasını düşürür. Shivam’ın yanına gidince elindeki ölüm kağıdını görür.

Doktor, Raghav’ın yoğun stresten bayıldığını, dinlenmesini ister. Raghav daha kötü günler gördüğünü ama artık yaşlandığını söylüyor. Shivam belgeleri saklayarak Riya’ya imzalatıp Bay George uzatır.

Prasad, Shanti Sdan’a gelip salıncağa oturur. Kuşya onu durdurmaya çalışırken Raghav’da polisi arayacağını söyler. Prasad Shanti’nin kendisini kandırdığını ondan bir haber gelene kadar burada kalacağını söyler. Kuşya’dan kendisine yemek yapmasını ister.

Sarla da Pari’yi arayarak paraları alınca kaçmasını ister. Pari arkasını dönüce Shanti’nin kendisini duyduğunu zanneder. Riya ve Shivam’da birbirine sarılır. Riya ise endişelidir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir