Düşman Başına 179. Bölüm Özeti – 23 Aralık Cuma – Riya, Preeti ve Nandu’yu Sarılırken Gördü!

Düşman Başına 179

Gerçekler Açığa Çıktı! Preeti Lucky’i Sevdiğini İtiraf Etti!

Düşman Başına 179. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 179. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Aralık Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 179. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 179.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 179.bölümde neler olacak? Düşman Başına 179. bölüm özetinde Riya, Preeti ve Lucky birbirine sarılırken görüyor. Riya gördüklerini Shanti’ye anlatıyor. Düşman Başına 179.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 179.bölümde Ashok, Sarla’ya Amit’in çocuğu olduğunu iddia eden kişiyi göndermesini ister. Bu durumu çok uzatmamasını Shanti’nin kulağına kadar gideceğini söyler. Sarla da kabul eder. Sarla çocuğu gönderecekken içeriye bir adam girer ve yeğenine nasıl dokunabildiğini sorar. Adam Amit’e bıçak çeker. Adının Lallan Singh olduğunu söyer. Hapisten yeni çıkmıştır. Maru’nun kız kardeşi olduğunu Amit’in bu çocuğa sahip çıkması gerektiğini söyler. Sarla Amit’e yapılan tehditten sonra korkr ve herkes çocuğu kabul eder. Masum Dizisi Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Pari, Amit’e Maru’nun kim olduğunu sorsa da Amit’in hafızasında Maru’ya dair hiçbir bilgi yoktur. Pari adamın zengin olduğunu öğrenince bekar olup olmadığını sorgular. Sarla bu çocuğun ailesinin geleceği olduğunu ona sahip çıkacaklarını söyler. Sarla’nın asıl derdi Shanti ve Preeti’dir. Bir an önce Preeti’nin gerçeğini açığa çıkarıp Shanti’nin canını yakmaktır. Bu yüzden enerjisini onlara yoğunlaştırıp Pari ile birlikte yola düşer. Bir Garip Aşk Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Riya yine iş almış ve Preeti’de ona yardım ediyordur. Preeti’den yardımcı olmasını Sarla istemiştir. Bu da planının bir parçasıdır. Kuşya ise bu durumdan hoşnutsuzdur. Shanti bu durumu fark edip Kuşya’ya neyi olduğunu sorar. Kuşya, Riya’nın telefonla konuştuğunu kızının çok yorulduğunu söyler. Shanti ise Riya’nın bu evi ipotekten kurtarmak için çabaladığını Preeti’nin ise bedavadan oturduğunu belirtir. Kara Sevdam Oyuncusu Shakti Arora Hakkında Şok Edici 8 Gerçek

Preeti Küçümsendi! Sarla yolda yürürken bir kadın onu durdurur. Kadınlar arasında bir kulüp kurduklarını sadece eşleri zengin olan kadınları aldıklarını söyler. Sarla zengin olmadığını düşünse de kadının gözünde eşi demiryolu kantinin sahibi olduğu için kulübe alınacağını iletir. Sarla aklına yeni doğan fikirle kadını Shanti Sadan’a götürür. Shanti bu kulübü sever ve evindeki herkesi kaydettirir. Kadın sadece Preeti’yi almak istemez. Çünkü onun kocasının katip olduğunu fakir olduklarını ima eder. Shanti kadını evden kovar. Pari ise Preeti’ye üzülmemesini zaten Lucky ile evleneceğini hatırlatır. Kara Sevdam Oyuncusu Radhika Madan Hakkında Şok Edici 12 Gerçek

Pari bu konuşmaları üzerine Preeti’ye boşanma belgelerini uzatır. Nandu’ya imzalattıktan sonra Lucky ile evlilik işini konuşabileceğini söyler.

Riya’dan Atak! Sarla’da Kuşya’ya Riya’yı şikayet eder. Kızına iyi davranmadığını Preeti’nin bu evde saygı göremediğini anlatır. Diğer üzülenlerden birisi de Nandu’dur. Preeti’nin saygı görememesi onu incitmiştir. Riya yanına gelir ve onunla dertleşir. Preeti’nin bir an önce Nandu’nun anne ve babasıyla arasını düzeltmelerini ister. Riya Shanti’den izin alıp Nandu’nun anne ve babasını görmeye gideceğini söyler. Pari ve Preeti bunları duyup şoke olur. Pari, Preeti’ye Riya’nın onu evden atma girişimlerine başladığını söyler. Düşman Başına Dizisinin Shanti’si Acı Dolu Günler Yaşadı!

Düşman Başına 179. Bölüm Özeti Devam Ediyor – 23 Aralık Cuma Düşman Başına Dizisinde Neler Olacak?

Riya Şokta! Preeti ve Lucky’i Gördü! Riya Shanti’den izin alır. Bunun Preeti’ye sürpriz olacağını düşünürler. Nandu da Lucky gerçeğini Preeti’ye anlatmayı düşünür. Nandu ve Preeti buluşur. İkili birbirine sarılırken Riya onları görünce şoke olur. Preeti ve Nandu alışveriş için ayrılırken Riya halde çarpılmış haldedir.

Sarla ortamı germek için gidip bitkileri kırar. Daha sonra koşarak merdivenlerden iniyormuş gibi yapar. Sarla çığlık atar. Shanti evin huzurunu koruyan bu bitkilerin kırıldığını görünce düzenlerinin bozulacağını düşünür. Düşman Başına Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Nandu vakit kazanmak için cüzdanının çalınmış olduğunu söyleyip ayrılır. Gerçeği açıklamadan önce ailesinin gelmesini bekler.

Shanti barış bitkisini tekrar saksıya koyuyor ve bizim için tekrar barış getir diyerek dua eder. O sırada Riya eve döner. Shanti ona bilet alıp almadığını sorar. Böylece Sarla ve Kuşya’da Riya’nın Preeti’nin kayınvalidesinin yanına gideceğini öğrenir. Sarla hemen Pari’ye haber verir. Düşman Başına Dizisinde Hangi Oyuncular Aşk Yaşadı!

Ben Lucky İle Evleneceğim! Riya ise direk konuya girer. Preeti’nin Nandu’yu aldattığını söyler. Preeti’yi başka birine sarılırken gördüğünü anlatır. Kuşya ise Riya tokat atmaya yeltenir. Shanti onu durdurur. Kuşya, Riya’ya yalan söylediğini haykırır. Shanti başına gelecekleri düşünüp endişelenirken Preeti eve gelir. Preeti Nandu’yu aldatmadığını onu hiç sevmediğini söyler. Hayatında Lucky diye biri olduğunu onun evleneceğini söyler. Evdekiler şok geçirmeye başlar. Düşman Başına Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Nimmi ise ondan sessiz konuşmasını insanları başına toplamamasını ister. Oklar Nimmi’ye döner. Preeti, Nimmi ve Nandu’nun bir ilişkisi olduğunu söyler. Nimmi ağlamaya başlar. Kanıt olarak küpe meselesini açıklar. Pari ve Sarla, küpeleri hemen Nimmi’nin dolabına yerleştirir. Shanti Nimmi’nin odasına bakmayacağına ona güvendiğini söylese de Sarla ısrarcı davranır. Daha sonra da küpeleri bulup getirir. Preeti’nin son sözü Lucky ile evleneceğidir. Düşman Başına Dizisinde Gerçekleşen Sahne!

Düşman Başına
Düşman Başına

Düşman Başına Dizisi Konusu

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya…

Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar.

Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir