Düşman Başına 114. Bölüm Özeti – 4 Ekim Salı

Düşman Başına 118

Preeti İntihar Edecek!

Düşman Başına 114.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 114.bölümde Rani Amit’i tutuklattırır. Riya evde birçok sorunla mücadele ederken şimdi de Preeti intihara kalkışır. Düşman Başına 114.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 114.bölüm özetinde Amit, kumarda Rani’yi ortaya koymuş ve kaybetmişti. Rani bu sefer kalbi çok kırılmış Amit’e bir ders vermeyi düşünmüştü. Bunun için polisi arayıp Amit ve arkadaşlarının yaptıklarını anlatır. Polisler gelip Amit’i tutuklar. Amit Rani’ye yalvarmaya ve Preeti’nin evliliğini düşünmesini ister. Eğer yaptıkları açığa çıkarsa evliliğin bozulacağını söyler. Rani Preeti’nin evliliğini bu kadar önemsiyorsan bütün bunları yapmadan önce düşünmesini ister. Amit görülür ve Rani ağlar.

Kuşya ve Riya gerginliği devam ediyor. Riya yardım etmek istese de Kuşya tarafından uzaklaştırılır. Shanti ise çok eğlenir ve Riya’dan yakında kurtarılacağını düşünür.

Amit Tutuklu! Amit ise tutukluyken neredeyse sinir krizi geçirir. Rani ise yine de Amit’i şikayet ettiği için kendisini cezalandırmaya çalışır. Yemek yemez ve yerde yatar. Sarla eve gelir ve Amit’in nerede olduğunu düşünür. Konuşmak için Rani’yi çağırır ve Amit eve gelmediği için uyuduğunu görür. Amit’i arar ve endişelenir. Amit’in sabaha kadar geleceğini düşünür.

Sarla sabah Amit’i tekrar arar ve ulaşamaz. Rani’ye sorular sorar. Rani soruları cevapsız bırakır. Kuşya, Rani’yi arayıp eve gelmesini ister.

Ekonomik GERGİNLİK! Preeti’nin evlilik hazırlıkları hala devam ediyor. Her gün Riya’ya başka masraf çıkıyordur. En sonunda Riya para veremeyeceğini söylediğinde herkes endişelenir. Paranın ne çabuk bittiğini sorgularlar. Riya ne istediyseniz aldım deyince de evdekiler tribe girer. Shanti, Nimmi için ayırdığı parayı kullanacağını söyleyerek drama yapar. Preeti’ye Mohit’ten mesaj gelir. Preeti ise ailesinin kendisi için e kadar çırpındığını görür. . Shanti, Riya için işleri zorlaştıracağını düşünür ve gülümser. Riya ve Kaushalya, Shanti’ye sarılarak ağlarlar.

Preeti’nin İntihar Notu! Preeti üzülür ve bir intihar notu yazar. Mohit’i unutamadığı için bu evliliği gerçekleştirmenin zor olacağını söyler. Odasına gider ve hazırlanır. Riya Preeti’nin yanına gidince onun kendisine zarar vermeye çalıştığını görür şoke olur. Hemen Preeti’yi durdurur. Neden böyle bir şeye kalkıştığını sorar. Preeti, Mohit’in kendisini tehdit ettiğini mesajları Sharmili’ye göstereceğini söyler.

Mohit yeniden Preeti’yi aradığında aramayı Riya cevaplar. Riya onu polise şikayet edeceğini söyler ve telefonu yüzüne kapatır. Bu durum Mohit’in hoşuna gitmiş gibi gözükür. Riya bu durumun üstesinden beraber geleceklerini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir