Düşman Başına 112. Bölüm Özeti – 30 Eylül Cuma

Düşman Başına 104

Nandu Ortalığı Karıştıracak Mı?

Düşman Başına 112.bölüm özetinde Shanti kolyeyi alıp Kuşya’ya verir. Shanti beklediği tepkiyi göremez. Bu Riya’ya karşı ikinci büyük kaybedişidir. Düşman Başına 112.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 112.bölüm özetinde Shanti ve Sarla yara bere içinde eve dönerler. Kuşya neler olduğunu sorduğunda ise kolyeyi almak için savaştıklarını söyler. Kuşya heyecanlanarak kolyeyi alıp almadığını sorar. Shanti kolyeyi daha çok önemsediği için kızar.

Sarla, Kuşya’ya müjdeyi verir. Kolyeyi geri aldığını söyler. Kuşya sevinçten ağlar. Shanti’nin her sorunu hallettiğini söyler. Riya’yı arayarak eve gelmesini ister.

Shivam, Shanti’nin Kaushalya’nın kolyesini almasından memnun görünür. Riya, Renu ile eve geliyor. Shanti, Kuşya’ya kolyesini geri verir. Kuşya annesine kavuşmuş gibi hissettiğini söyler. Shanti, Kuşya’ya Riya’yı bilgilendirmesini artık kolyenin Kuşya’da kalmasını ister. Kuşya karşı çıkar ve kolyenin Riya’ya ait olduğunu ona takılmasını ister. Shanti tabi ki buna sinirlenir.

Sujeev, eli dolu gelir. Pari kendisi için olduğunu düşünerek havalanır. Sujeev tüm bunları Preeti için aldığını söyler. Pari sinirlenir ve evliliği bitirmeyi düşünür.

Düşman Başına 112. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nimmi, Kaushalya’ya gider ve korktuğunu açıklar. Preeti’nin yeni evinde en büyük problemin Pari olduğunu söyler. Kaushalya anlamaz. 

Shanti üzülür ve oturup Riya’yı düşünür. Kolyenin Riya’yı başarısızlığa uğratmadıysa, başka bir şey yapacağını düşünür.

Shanti ve Sarla meyve tepsilerini görür. Shanti, Sarla’dan meyvelerin yarısını saklamasını ister. Shanti ve Sarla mutfaktaki büyük kaplarda meyve saklarlar. Çabucak saklanıp konuşurlar. Shanti Riya’nın işini baltalamakla meşgulken Sarla bu evliliğe gölge düşmesini istemez. Sarla’nın arka planda maddi çıkarları vardır. Shanti ise Riya’nın evden gönderilmesi için Preeti’yi bile harcamayı düşünür. Böyle bir durumda Sarla annesiyle ortada buluşmayı dener.

Shanti, Riya’nın işleri yönetmesi konusunda Raghav ile tartışır. Riya, Shivam’a gider ve onu sinirli bulur. Shanti kameramandan dışarı çıkıp video çekmesini ister.Sarla meyve sepetlerini görür. Shanti’yi etrafta görmez ve tüm meyveleri doldurur, böylece hiçbir sorun oluşmayacaktır. Shanti olay çıkaracağını düşünerek çıkıp Riya’yı suçlar. Meyve sepetlerini görür ve Sarla’nın kendisini aldattığını söyler. Shanti kocasının resmiyle konuşur ve Sarla’nın ne yaptığını anlatır. 

Preeti, Mohit’in cevapsız aramalarını görür ve endişelenir. Telefonunu bir kenara bırakıp uzaklaşır. Nandu telefonunu görür. Shanti herkesin gelmesini ister. Fotoğraflar için poz veriyorlar. Nandu, Preeti’nin telefonunu alır. Mohit’i arar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

One Comment on “Düşman Başına 112. Bölüm Özeti – 30 Eylül Cuma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir