Düşman Başına 111. Bölüm Özeti – 29 Eylül Perşembe

Düşman Başına 103

Shanti, Kuşya’nın Gözünde Kahraman Olmaya Çalışıyor!

Düşman Başına 111.bölümde neler olacak? Düşman Başına 111.bölüm özetinde Shanti kahramanlık yapmaya çalışırken Riya engeline takılır. Shanti ve Sarla yeniden Mohit’in olay çıkarmasına rastlar. Ona güzel bir ders vermeyi düşünürler. Düşman Başına 111.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 111.bölüm özetinde Shanti, Kuşya için üzülmüş gibi davranır ve başının döndüğünü söyler. Kuşya kitli odadan çıkıp Shanti’ye kendisi için üzülmemesini ister. Kuşya’nın kolyesini bulup getireceğini söyler. Raghav polise gitmeleri gerektiğini söylerken Shanti bu işi halledeceğini söyler. Riya’dan kuyumcunun adresini alır. Daha önce hiç duymadığını söyleyerek Sarla’yı yanına alıp ayrılır.

Riya’ya Herkes Kızgın! Raghav ise Riya’nın bu olaydan kimseye bahsetmeyerek büyük hata yaptığını söyler. Shivam da Riya’ya kızgındır. Bunty kendisinden daha çok güvendiği için üzülmüştür. Nimmi de Riya’nın kendi mücevherleri yerine annesinin kolyesini ipotek etmesine kızmıştır.

Sharmili, Raghav’ı arar. Neden kendisini hiç aramadığını akraba olmaktan mutsuz mu olduğunu sorar. Raghav tören hazırlıklarıyla meşgul olduğunu söyler. Raghav telefonu Kuşya’ya vereceğini söylerken Sharmili hep Kuşya’yla konuştuğunu kendisiyle konuşmak istediğini söyler. Kuşya, Raghav’ın gülerek kiminle konuştuğunu merak eder. Sharmili düğün kartları tasarımlarını görmesini ister. Ona göre bastıracağını söyler. Sharmilli yine tasarımları Raghav’ın görmesi konusunda ısrarcı davranır.

Mohit Durmuyor! Sarla ve Shanti dışarda boş boş gezip zaman öldürüyordur. Shanti ve Sarla şekerci dükkânına giderler. Kalabalığı fark edince ne olduğunu sorarlar. Mohit’in Preeti’nin posterlerini duvarlara yapıştırdığını görürler.

Düşman Başına 111. Bölüm Özeti

Sarla Mohit’in görünce sinirlenir ve yakasına yapışır. Shanti de Preeti’nin resimlerini yırtmaya başlar. Etraftaki insanlar Mohit’i dövmeye başlar. Shanti, Vyom ve Sujeev’in de orada olduğunu görünce şoke olur. Hemen Mohit’i ortadan kaldırmaya çalışırlar.

Vyom ve Sujeev de kalabalığı merak eder. Onlar da Shanti’yi görüp yanlarına gelir. Shanti bir arkadaşının öldüğünü acil gitmesi gerektiğini söyler.

Raghav ve Kuşya, Riya hakkında konuşurlar. Raghav, Riya’nın tecrübesiz olduğunu evdeki düzenlemelerle uğraştığını, kolyeyi Preeti ve Nimmi’nin de kaybedebileceğini o zaman ne yapacağı konusunda tavrını sorar. Kuşya haklısın deyip Riya’yı affetmeye karar verir. Riya’yı da kendi kızı gibi gördüğünü söyler. Riya konuşmaları duyup hüzünlenir.

Odasında annesinden kalan mücevherlere bakar. Kuşya yanına gelip kaybetmemesini sonradan içinin çok yanacağını belirtir. Riya ağlayarak Kuşya’ya sarılır.

Shanti ve Sarla’nın Mohit’i evine getirir. Mohit’in annesi Shanti’yi durdurur ve Mohit’e neden tokat attığını sorar. Sarla, Mohit’i Preeti’den uzak tutmalarını söylediğini Mohit’in uzak durmadığını belirtir. Shanti, Mohit’i azarlar ve Mohit oraya bir daha gelirse onu bırakmayacağımı söyler. Shanti ayrılır ve Mohit’in annesi Sarla’yı azarlar.

Renu, Preeti’nin düğünü için Kuşya’nın yanına gelir. Renu, Shanti’nin tüm hakları Riya’ya devretmesinden memnuniyetini dile getirir. Hatta Riya’ya Shanti’yi evden kovmasını ister. Onu susturan Kuşya olur ve evin Shanti’ye ait olduğunu hatırlatır. Kuşya, Riya’ya işleri Renu ile birlikte yapmasını ister. Riya, Kaushalya’dan gergin olmamasını ister. Riya Renu ile birlikte alışverişe çıkmayı teklif eder. Kuşya hemen hiçbir şeyi ipotek ettirmemesini ister. Riya ondan bir şans ister. Sürekli karşısına aynı hatanın çıkacağını bilir. Riya, kendi mücevherlerini satmak zorunda kalsa bile, Kaushalya’nın kolyesini yine de almayı düşünüyor.

Sarla Riya’yı görür ve Shanti’ye gösterir. Riya mücevherlerini satmaya gider. Müfettiş gelir ve Riya’dan gitmesini ister. Shanti ne yapacağını düşünür ve bomba diye bağırır. Kalabalık koşmaya başlar. Adam Riya’dan dışarı çıkmasını ister ve kapıyı kapatır. Riya birinin şaka yapıyor olabileceğini söyleyerek kuyumcudan kolyesini ister. Shanti eve gidip kolyeyle ilgili hikaye yaratacağını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın