Candan Öte 59.Bölüm Özeti – 17 Ağustos Perşembe

candan-ote-59

Düğün Hazırlıkları Başlasın!

Candan Öte 59.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 59. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 59. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 59.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 59.bölümde neler olacak? Candan Öte 59. bölüm özetinde düğün hazırlıkları başlıyor. Candan Öte 59. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 60

Hint Dizi Özetleri Manvi evin içinde Dabu’yle oyunlar oynarken Swamini’nin onunla düğün alışverişine gitme isteğini öğrenir. Manvi gerilir. Yanı sıra kimi çağırsa herkesin işi vardır. Manvi, Jevika’dan aldığı gazla yola koyulur. Yol boyunca susmaya karar verir. Manvi ne zaman konuşmaya çalışsa kendisini frenliyordur.

Swamini düğün menüsü belirliyordur. Manvi Swami’nin 100 çeşit yemek listesi görmek istediğini söyleyince Manvi’nin gözler büyür. Swamini, Manvi’ye susmamasını birbirilerini tanımaları ve arkadaş olmaları gerektiğini söyler. Manvi’nin susması işleri daha da zorlaştırıyordur.

Kadınlar kendi aralarında parti vermeyi düşünür. Erkeklerin girmesi yasaktır. Bu Virat,Viren ve Vikram için heyecanlı olur. Kadınların bu partide ne yaptıklarını merak edip onları gizlice izlemeyi düşünürler. Kadınlar parti de gizli konuşmalar yapar. Jevika, Viren’i ne kadar çok sevdiğinden bahsederken, Manvi’ye de Virat hakkında sorular sorulur. Manvi bu sorulara doğru cevap veremez. Daha sonra erkekler partiye damlayarak sürpriz yapar.

Ertesi gün Virat ve Manvi’nin düğün törenlerinden biri yapılmaktadır. Manvi kısa saçları için üzülür. Jevika, Manvi’nin saçına uzun gösterecek bir postiş takar. Törenler eğlenceli şekilde başlar. Bir kadın Jevika’ya musallat olur. Ona hamileliği ile ilgili şeyler söyleyince Jevika’nın artık hamile olmadığı düşük yaptığı söylenir. Kadın dedikodu gibi bunu yayar ve Jevika’nın çocuğuna iyi bakamadığını sorumsuz olduğundan falan bahseder. Bu Manvi’nin kulağına gidince Dabu kadının üzerine bilerek meyve suyu döker. Ardından Manvi ona kaşıntı tozu attığı sari giydirir. Kadın arkasına bakmadan evden kaçmak zorunda kalır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir