Candan Öte 23.Bölüm Özeti – 28 Haziran Çarşamba

candan öte 23

Manvi Bayıldı!

Candan Öte 23. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 23. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 23. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 23.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 23.bölümde neler olacak? Candan Öte 23. bölüm özetinde Manvi artık evine geri dönüyor! Candan Öte 23. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 23

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde son olaylardan sonra resmen Manvi kovulur gibi evden gönderilir. Jevika da kız kardeşine sırt çevirir. Manvi içi dışı bir dediğimiz karakterlerden. Yine de herkesle gözü yaşlı bir şekilde vedalaşır. Inder’in karısı ve Virat’ın annesiyle kucaklaşırken diğerlerinin tavrı keskindir. Jevika kız kardeşiyle vedalaşmaz ve odasına koşar.

Virat yine Manvi’yi bırakan isim olur. Manvi kendi evinde mutlulukla karşılanır. Ama Beeji Manvi’nin gülmeyen yüzünün farkındadır. Manvi’nın Jevika’yı aramayışı ise onu tedirgin eder. Beeji o evde bir şeyler olduğunu sezer.

Inder ise yine sinirlenir ve davayla kendisi ilgileneceğini söyler. Swamini aile değerlerini tehlikeye attığını savununca Inder yıllar önce evden kaçarak gitmesini hatırlatır. Böylece Swamini’nin gözleri dolarak uzaklaşır. Inder bu kez kararlıdır. Yine onu vazgeçirmeye çalışır ama nafile.

Daboo ise Manvi’nin ağzından laf almaya çalışsa da başaramaz. Manvi onu odasından kovarken öksürük krizine girip bayılır. Dabbo kapıya vurunca ses gelmez. Koşup büyükannesine haber verir. İkili camdan bakınca Manvi’yi yerde yatar bulur.

Candan Öte 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 28 Haziran Çarşamba

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.