Candan Öte 23.Bölüm Özeti – 28 Haziran Çarşamba

candan öte 23

Manvi Bayıldı!

Candan Öte 23. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 23. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 23. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 23.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 23.bölümde neler olacak? Candan Öte 23. bölüm özetinde Manvi artık evine geri dönüyor! Candan Öte 23. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 23

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde son olaylardan sonra resmen Manvi kovulur gibi evden gönderilir. Jevika da kız kardeşine sırt çevirir. Manvi içi dışı bir dediğimiz karakterlerden. Yine de herkesle gözü yaşlı bir şekilde vedalaşır. Inder’in karısı ve Virat’ın annesiyle kucaklaşırken diğerlerinin tavrı keskindir. Jevika kız kardeşiyle vedalaşmaz ve odasına koşar.

Virat yine Manvi’yi bırakan isim olur. Manvi kendi evinde mutlulukla karşılanır. Ama Beeji Manvi’nin gülmeyen yüzünün farkındadır. Manvi’nın Jevika’yı aramayışı ise onu tedirgin eder. Beeji o evde bir şeyler olduğunu sezer.

Inder ise yine sinirlenir ve davayla kendisi ilgileneceğini söyler. Swamini aile değerlerini tehlikeye attığını savununca Inder yıllar önce evden kaçarak gitmesini hatırlatır. Böylece Swamini’nin gözleri dolarak uzaklaşır. Inder bu kez kararlıdır. Yine onu vazgeçirmeye çalışır ama nafile.

Daboo ise Manvi’nin ağzından laf almaya çalışsa da başaramaz. Manvi onu odasından kovarken öksürük krizine girip bayılır. Dabbo kapıya vurunca ses gelmez. Koşup büyükannesine haber verir. İkili camdan bakınca Manvi’yi yerde yatar bulur.

Candan Öte 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 28 Haziran Çarşamba

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!