Candan Öte 103.Bölüm Özeti – 18 Ekim Çarşamba

Candan Öte 103

Manvi Babasını Affediyor!

Candan Öte 103.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 103. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Ekim Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 103. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 103.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 103.bölümde neler olacak? Candan Öte 103. bölüm özetinde Manvi sonunda Monty amcanın gerçek babası olduğunu öğrenir. Manvi öfkesini kustuktan sonra babasını bağrına basar. Candan Öte 103. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 103

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat sürpriz yaparak Manvi’nin yanına gelir. Manvi ve Virat çok özleşmiştir. Virat dört günlük iznini Manvi’nin yanında değerlendirmeyi seçmiştir.

Diğer tarafta Jevika, Viren ve Vidi arasında neler olduğunu düşünmekten kendini alıkoyamıyordur. Sürekli sessiz, yalnız konuşmalar ve kendisinden saklanan sırlar. Jevika, Viren’den şüphe duymak istemiyordur.

Manvi, Dabo’nun odasında amcası ve Monty amcasının birlikte fotoğrafını bulur. Bunun sebebini araştırmak istediğindeyse kimseden yanıt alamaz. Manvi en sonunda anlar ve babasıyla yüzleşmeye gider. Babasına ne yüzle döndüğünü hemen gitmesini söyler. Manvi öfkesini kustuktan sonra babasını hemen affeder. İkisi birlikte eve gider. Büyükanne oğlunu görmekten hiç mutlu değildir. Gelininin onun yüzünden öldüğünü bu yüzden onu affedemeyeceğini söyler.

Candan Öte 103. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 18 Ekim Çarşamba

Büyükanne hariç herkes Maheşi affeder. Manvi bu haberi kız kardeşiyle paylaşmak ister ama onda da durumlar karışıktır. Viren tesadüfi şekilde arkadaşı Harshad’ın üç yıl önce uçak kazasında öldüğünü öğrenir. Viren bunu her yerden teyit ettirdikten sonra evdeki Harshad’ın kim olduğunu düşünmeye başlar.

Harshad ise Vidi’yi sıkıştırmaya ve tehditlerine devam ediyordur. Viren eve gittiğinde Harshad’ı yumruklamaya başlar. Ama Harshad onu polise verirse çocuğunun üzerinde hakkı olduğunu ve onu öldüreceği tehditlerine başlar Viren’in eli kolu bağlanır. Vidi ve Viren gerçeği biliyor ve görüyor ama ellerinden bir şey gelmiyordur. Viren Jevika’ya olanları anlatmak istediğindeyse Harshad ona engel olur. Tuhaf bir şekilde evde gizem yaratılmaya başlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir