Can Yoldaşım Final Mutsuz Sonla Mı Bitecek?

Can Yoldaşım Final Bölümünde Neler Olacak?

Anas Rashid ve Deepika Singh’in başrolünü paylaştığı Can Yoldaşım dizisi Hindistan’da 2011 yılında başlayıp 2016 yılında final kararı alarak dizi tamamlanmıştı. Toplam 1487 bölümden oluşan dizi bizde bölümlerin birleştirilmesiyle ve kesilmesiyle neredeyse 290.bölüme kadar sürecek görünüyor. Peki ilerleyen bölümlerde bizleri neler bekliyor olacak? Can Yoldaşım final bölümünde neler olacak?

Hepimiz biliyoruz ki Sandiya’nın en büyük emeli polis olmaktı. Önce bu hayali için biriktirdiği parayı abisinin Amerika hayallerine kaptırdı. Daha sonra ailesinin ani kaybıyla abisi onu alelacele evlendirmişti. Sandiya bir anda kendisini kendi yaşam tarzlarına benzemeyen bambaşka bir ailenin içinde bulmuştu.

Sandiya yaşadığı kötü olaylarda hep Suraj’ın desteğiyle ayağa kalktı. O da aynı şekilde Suraj düştüğünde onun ayağa kalkmasını sağladı. Suraj daha sonra Sandiya’nın polis akademisine girebilmesi için annesini ikna edecek ve Sandiya başarıyla tamamlayacak. Tabi Sandiya’yı bu akademide de zorluklar bekliyor olacak.

Sandiya polis memuru olduktan sonra şu anda diziye yeni dahil olan terörist lider Raj Kumar ile savaşmaya başlayacak. Sandiya onlarla savaşırken aynı zamanda evdeki sorumluluklarıyla da ilgilenmeye çalışacaktır. Aşk hayatlarındaysa yine yanlış anlaşılmalar baş gösterecek ve çift ayrılacak. Tabi yine birleşecekler ama ömrünüzden ömür gidecek!

Sandiya böbreklerinden birini gizlice Santoş’a bağışlayacak. Suraj ve Sandiya ikiz bebek bekleyecekler. Ama yengesi Ankita’nın bir daha çocuğu olmayacağını öğrendiklerinde saçma bir şekilde kendi çocuğundan birini onlara vermeyi düşünecek. Tabi Sandiya’nın doğumu olaysız geçmez. Çocukları kaçırılır.

Zaman atlaması yaşanacak ve aradan 7 yıl geçecek. Sandiya’nın çocuklarından birisi bulunmuştur ama diğerinin öldüğüne inanılmıştır. Aslında Ankur’un planlı şekilde çocuğu kaçırdığı öğrenilir. Yine Sandiya ve Suraj aşkı tam gaz devam ederken Sandiya tehlikeli bir göreve atanır. Bunun için tren kazasında öldü gösterilir. Suraj yıkılır. Hayallerinden ve her şeyden vazgeçer. Neredeyse akli dengesini kaybeder. Santoş, Sandiya’nın oğlunu bu hale çevirdiği için ondan nefret etmeye başlar. Hemen onu Suraj’a aşık bir kadınla bir araya getirir. Suraj’ın yeniden Laalima’yla evlenmesini sağlamaya çalışır.

Sandiya ise kimliğinin açığa çıkmasıyla işkencelere maruz kalır. Suraj onun yaşadığını öğrenerek yardıma koşar. Sandiya geri döndüğünde ise şimdi de Suraj için savaşması gerekecektir.

Daha sonra, Sooraj’ın en küçük kardeşi Mohit, Santosh tarafından Laalima’yı taciz etmeye çalıştıktan sonra vurularak öldürüldü. Kadın hakları aktivistlerinin yardımıyla Sandhya onu kurtarır.

Suraj bir kaza geçirir ve tekerlekli sandalyeyle hayatına devam eder. Sandiya şeker dükkanını işletmeye karar verir. Tekrar bir kızları olur. Suraj yürümeye çalışır. Her şey tekrar normale dönmüşken Sandiya akademinden teklif alır. Bu arada Ankur’un kaçırdığı Sandiya’nın oğlu biyolojik ailesini fark eder. Ama bilerek bırakıldığını düşünüp onlardan nefret etmeye başlar. Ankur ve Ankita teröristler tarafından öldürülür. Sandiya ve Suraj’ın başarısıyla birçok sivil kurtulur. Sandiya’nın oğlu onları affeder.

Can Yoldaşım Final Bölümünde Neler Olacak?

Gelelim Can Yoldaşım final bölümüne. Bu mutluluk kısa sürecektir. Çünkü terörist eylem devam edecektir. Suraj ve Sandiya bu eylemleri durdurmak için her yolu deneyecekler. Ama kızları kaçırılacak ve ne istenirse yapacaklardır. Suraj ile Sandiya’ya bombalı hap içireceklerdir. Bu koca bir şehri yok edebilecek güçtedir.

Olanlardan habersiz olan Bhabho, çifti aarti ile karşılamaya gelir. Suraj ve Sandhya, Bhabho’ya ondan çok uzaklara gideceklerini söyler. Santoş onlara şaşkınlıkla bakıyor. Daha sonra Suraj ve Sandiya duygularına engel olamazlar. Santoş’dan kutsamasını isterler. Bu anlar gerçekten çok duygusaldır.

Polis memurları cesaretlerinden dolayı ikiliyi selamlarlar. Masum insanları korumak için Sandiya ve Suraj şehrin sokaklarından koşarak uzaklaşmaya çalışırlar. Suraj ve Sandiya kalabalıktan kaçmayı başarır. Bunu yaparken bir diken Sandiya’nın ayağına batar. Suraj, yolundaki engelleri kaldırma sözünü yerine getirir ve onu kollarına alır.

Yalnız bir yere varırlar. Sonlarına sadece birkaç dakika kala, tüm evlilik yeminlerini hatırlarlar ve onları bir gölün merkezine götüren bir platforma adım atarlar.

Ailesi gözyaşları içinde çifti son bir kez görmeye gelir. Saniyeler içinde bir bomba patlaması meydana gelir. Gösteri Suraj ve Sandiya’nın fedakarlığıyla sona erer.

Dizi hüzünlü bir şekilde veda ediyor. Sandiya ve Suraj bombalı saldırının kurbanı oluyorlar.

 • Legacy Episode 423 Promo
  Nana’s Identity Will Be Revealed! What will happen in Legacy 423 . Legacy series continues with new season episodes. What awaits us in Legacy Episode 423? What happened in the …
 • Emanet 423 Bölüm Fragmanı 27 Eylül Salı
  Nana’nın Kimliği Ortaya Çıkacak! Emanet 423 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 423.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? …
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.