Can Yoldaşım 99. Bölüm Özeti – 6 Kasım Cumartesi

Can Yoldaşım 99

Santoş, Sandiya’yı Bilerek SARHOŞ ETTİ!

Can Yoldaşım 98. Bölümde Mohit ve Emily’nin nişanı yapılmış evlilik töreni için konuklar gelmişti. Mena’nın annesi gibi paragöz olan bebeği de bizleri bir hayli güldürmüştü. Peki 99. Bölümde bizleri neler bekliyor? Emily ve Mohit’in evliliğinde sorun çıkacak mı? Can Yoldaşım 99.bölüm özeti devam ediyor.

Kilisede düğün! Yapılan ritüellerden sonra gelin ve damat misafirlerin eşliğinde kiliseye girerler. Mena ilk defa bir kiliseye ayak basıyordur. Bu deneyimden de bir hayli memnundur. Tıpkı Mena gibi diğer davetlilerde hayatlarında ilk defa kiliseye ayak basmışlardır.

Emily ve ailesi haç çıkartırken, Sandiya ve diğerleri ellerini birleştirip dua ederler. Sandiya buranın da tıpkı mabet gibi huzurlu olduğunu söyler. Bu esnada Mohit ve Emily gelir. Emily bembeyaz gelinliği içinde oldukça güzel duruyordur.

Mena tedirgin! Düğün devam ederken Mena ise ticareti burada da ihmal etmez. Eline dükkanın kartlarını alıp millete dağıtır. İçlerinden bir kadın sari giymediği için kartı almak istemez. Mena kartı almak istemeyen kadını hemen tanır. Bu kadın hastanedeki hemşiredir. Mena hemen kadından uzaklaşır. Bebekleri gizlice değiştirdiğinin ortaya çıkmasını istemez.

Bu esnada peder gelir. İçlerinden iki şahidin gelmesini ister. Vikram ve hemşire şahit olarak kürsüye çıkar. Peder Hristiyan geleneklerine göre nikahı kıyar. Alkışlar arasında damat gelini öper. Tüm konuklar oldukça mutludur.

Santoş düşünceli! Mena hemşireden saklanırken, hemşire ise Vikram’ı dansa kaldırır. Mena oldukça kızgın ve kıskanç onları izler. Diğer konuklarda dans etmeye başlar. Ardından pasta kesilir. Düğün için kurulan oyunlar konukları eğlendirir.

Can Yoldaşım 99. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu oyunlardan biri de silahla balonları patlatma oyunudur. Mena yine cinlik yaparak bu oyunun yanında Santoş’u dolduruşa getirir. Sandiya’nın ileride polis olacağını söyler. Onun silahlarla artık çok haşır neşir olacağını vurgular. Santoş Mena’nın bu sözlerinin etkisinde kalır. Sandiya’yı bugün gideceği sınavdan alıkoymayı bile düşünür.

Santoş’un sinsi oyunu! Santoş bu düşüncelere dalmışken Emily’nin arkadaşları likörlü çikolataları gelin ve damada yedirmeye çalışır. Mohit likörlü çikolataları yemek istemez. Bu esnada düşüncelere dalan Santoş çikolataları masadan alır. Sandiya’yı yanına alarak ona zorla çikolatalardan yedirir.

Kısa süre sonra Sandiya’nın başı dönmeye başlar. Santoş bunu fark ederken Sandiya’dan düğün işlerini bırakıp sınavına hazırlanmasını ister. Santoş burada ikili oynayarak şüpheleri üstünden atmaya çalışır. Ders çalışmak için uğraşan Sandiya ise bir hayli zorlanır. Gözlerini silse de başı sürekli dönüp duruyordur.

Vicdan azabı! Tüm ritüelleri tamamlanan Mohit ve Emily ise odalarına geçer. Emily evlendikleri için mutluyken Mohit tam tersi mutsuzdur. Emily’nin yaptıklarıyla kendisini rezil ettiğini düşünür. Emily ise tüm ailenin olanları kabul ettiğini ve geçmişi geride bırakmaları gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 99. Bölüm Özeti – 6 Kasım Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya zamanla kötüye gider. Ve daha fazla dayanamayarak uykuya dalar. Sandiya sınavına az bir süre kalırken uyuya kalmıştır. Diğer tarafta Santoş ise vicdan azabıyla baş başa kalır. Vicdanı karşısına çıkarak ona ağır sözler söyler. Santoş’u suçlar, kötüler ve lanetler. Santoş vicdanından kaçmak istese de başaramaz. Sandiya’ya yaptığı bu kötülüğün üzüntüsünü en derininde hisseder.

Santoş kadar olmasa da Mena’da büyük pişmanlık içindedir. Bebekleri değiştirdiğinde konağın kraliçesi olacağını düşünmüştür. Ancak bu durum hiçbir işe yaramamıştır. Aksine aile üyelerinin kız bebeğe de aynı şefkati duyması Mena’yı üzer. Mena kendi bebeğini özlemeye başlar.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir