Can Yoldaşım 86.Bölüm Özeti – 24 Ekim Pazar

Can Yoldaşım 86

Santoş Hırsızlıkla SUÇLANDI! Sandiya ve Swamji SAVAŞI!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 85. bölümde Sandiya, Mena’nın çevirdiği işleri ortaya çıkarmış ve onun hayatını kurtarmıştı. Sandiya’nın bu başarısı konakta ona olan güveni artırır. Peki 86. Bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya, Swamji’yi alt edebilecek mi? Can Yoldaşım 86.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın savaşı! Mena konusunda gerçeğin açığa çıkmasıyla beraber Suraj polise giderek şikayeti geri çeker. Aksi takdirde Mena hırsızlık yüzünden hapse girme tehlikesi yaşayabilir. Suraj ve Sandiya karakoldan çıktıktan sonra Sandiya dua eden kadınları görür. Onların yanına giderek Mena için dua eder.

Suraj Sandiya’nın dua ettiğini görünce şaşırır. Sandiya ise ona iki şey arasındaki ayrımı iyi yapması gerektiğini vurgular. Sandiya inançlarına bağlı biridir. Onun karşı durduğu şey inançları çıkarları için kullanan sahtekar insanlardır.

Santoş’un katır inadı! Sandiya ve Suraj konağa döndüklerinde ise Santoş’un enteresan işleriyle karşılaşırlar. Santoş bir inek alır bunu Swamji’ye adayacağını söyler. Sandiya yaşananların Mena’nın yaptıklarından dolayı olduğunu kanıtlamasına rağmen Santoş bu olaya duyarsız kalır.

Santoş için tek gerçek vardır. Bu gerçek Swamji’ye yapılan saygısızlık yüzünden onun lanetine uğradıklarıdır. Bu konuda Sandiya ondan farklı düşünür. İkili gerçeğin ne olduğu konusunda inatlaşmaya girer.

Can Yoldaşım 86.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Çirkin plan! Diğer tarafta Swamji ise Sandiya’yı alt etmek için plan yapar. İnşaatı durdurma emrini çıkartan Sandiya’yı farklı şekillerde alt etmenin yolunu arar. Bu amaçla sanki tapınak inşası yapılacakmış gibi bir izlenim yaptırır. Müridlerine iki büyük idol yaptırıp getirtir. Santoş ve ailesi de bu törene gitmek ister. Ancak Swamji’nin adamları Sandiya’yı herkesin içerisinde dışlar ve suçlar. Tam bu esnada Swamji ortaya çıkarak Sandiya’yı affeder ve içeri alınmasını sağlar. Bir nevi iyi adamı oynamış olur.

Swamji’nin asıl planı ise içeride başlar. Tüm halk idolü görüp dualar eder. Sandiya ve Santoş’ta gidip çiçekler takarlar. İkili ardından çıkacakken biri idoldeki broşun çalındığını haykırır. Son çıkanlar olarak Sandiya ve Santoş’u suçlar. Swamji hemen oraya gelerek olaya el atar. Tanrıça idolünü gösterir ve gerçeğe onun karar vereceğini söyler.

Suçlu kim? Sırayla son giren kadınlar idolün önüne gelerek ateş tutarlar. Sandiya bunu başarıyla yapıp köşeye çekilir. Ancak Santoş bunu yaptığında idolün gözlerinden kırmızı bir sıvı akar. Santoş bir anda hırsız durumuna düşer. Tüm halktan sesler gelmeye başlar.

Sandiya, Snatoş’u savunur. Ancak halkın inancı daha ağır basar. Santoş’un en yakın arkadaşları bile onu suçlar. Swamji, Santoş’a mücevheri getirmesi için 12 saatlik bir müsaade verir. Aksi halde gerekenin yapılacağını söyler.

Can Yoldaşım 86.Bölüm Özeti – 24 Ekim Pazar Günü Neler Olacak?

Bu esnada Swamji’nin adamı konağa girmiş ve mücevheri saklamıştır. Sandiya Swamji’nin tuzağının farkına varır. Ona neden işin içine Santoş’u kattığını sorar. Oysa bu mesele ikilinin arasında olan bir konudur. Swamji ise 12 saat içinde mücevheri getirmelerini tekrarlar.

Tüm bu olanlardan en çok etkilenen ise Santoş olur. Uğradığı iftira karşısında şaşkındır. İnançları ve yaşananlar onu büyük bir buhrana sokar. Sandiya tüm bu yanlışlıkları düzeltmek için savaşmak zorunda kalır. Savaşıp bu durumu düzeltmelidir. Ancak bu hiçte kolay görünmemektedir.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın