Can Yoldaşım 52.Bölüm Özeti – 20 Eylül Pazartesi

Can Yoldaşım 52

Kim Bu Rajkumar? Bela Sessizce GELİYOR!

Can Yoldaşım Hint dizisinin yayınlanan son bölümünde Suraj ve Sandiya büyük final için Singapur’a gitmişti. Suraj ilk yarışmada ter dökerken en favori yemeği olan jalebi yapmış ve heyecanla sonuçların açıklanmasını beklemişti.

Suraj endişeli! Yarışmacıların yemeklerini yapmasıyla beraber jüri tadıma başlar. İlk yarışmacı yemeğini jüriye anlatır. Jüri tadımdan sonra ikinci masaya yani Suraj’a geçer. Tabak açıldığında yanmış tatlıları görünce jüri şaşırır. Bunların neden yanık olduğunu sorar. Suraj İngilizce bilmediği için sessiz kalır.

Bu arada hem ekrandan hem de alandan Suraj’ı izleyen ev halkı oldukça heyecanlıdır. Suraj sessiz beklerken yan masadaki yarışmacı bunların Hint tatlısı olduğunu söyler. Jüri tadım yapar. Suraj’a bir sonraki yarışmada başarılar diler. Ardından diğer yarışmacıların tezgahlarını tatmaya devam eder.

Can Yoldaşım 52.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Sandiya Suraj’a destek oluyor! Santoş ve Sandiya Suraj’ı teselli eder. Bu arada Hindistan’da tanıştıkları Rathis’te oradadır. Suraj elektrikli ocaktan yakınır. Yağın aşırı kızgın olduğunu bu yüzden tatlıların yandığını söyler. Rathis’de ona katılır. Ayrıca Surja’ı büyük finale kadar geldiği içinde tebrik eder.

Suraj’ın başarısızlığı onu elbette üzer. Yemeğe gittiklerinde Sandiya onun yüz ifadesinden durumu anlar. Sandiya uraj’ın moralini düzeltmek için ona bir mektup yazar. Bir kız aracılığıyla ona bunu verir. Suraj kağıdı okuduğunda gülümser. Geçmişte onun Sandiya’ya söylediği sözler yazılıdır. Bu sözler 10 soruda başarısız olsan da henüz 90 soru olduğunu unutma şeklindedir.

Fırsatçı Menakşi! Diğer tarafta Menakşi ise boş bulduğu ortalığı kendi çıkarı için kullanmaya başlar. Suraj’ın dükkanına giderek dükkanı o işletir. Suraj’ın dükkanına tatlı almak için gelenleri kendi sari dükkanına yönlendirir. Bedava tatlı karşılığında onlardan sari satın almasını ister.

Yarışmaya geri dönersek ikinci etap için katılımcılar toplanır. Bu seferki etapta yarışmacılar önlerinde konulmuş 18 malzemeyi tadacak ve onların ne olduğunu yazacaktır. Burada oldukça zor durum vardır. Bu durum Suraj’ın İngilizce bilmemesidir. Sandiya devreye girerek çevirmen ihtiyacı olduğunu dile getirir. Yarışma bunu kabul eder ve yarışma başlar. Suraj malzemeleri kolaylıkla tanıyıp yazmaya başlar. Sona geldiğinde biraz zorlansa da süre bitmeden kağıdı teslim eder.

Suraj art arda kaybediyor! Juri sonuçları okumaya başlar. Ancak kazananlar arasında Suraj yer almaz. Suraj’ın yabancı kültürlere ait olan malzemelere yabancı olması onun elenmesine sebep olmuştur. Jüri yarın düzenlenecek son eleme turunun saatini söyler ve herkes dağılır. Suraj’ın morali yine yerlerdedir. Sandiya gezmeye çıkmalarını söyler. Santoş bu fikre katılır ve ailecek dışarı çıkarlar.

Can Yoldaşım 52.Bölüm Özeti – 20 Eylül Pazartesi Günü Neler Olacak?

Diğer tarafa döndüğümüzde ise Mena’nın baı mahallenin çocuklarıyla beladadır. Çocuklar ondan tatlı isterken Mena vermez. Minikler bir plan yaparak Mena’yı gafil avlamak isterler. Bu koşuşturma da Mena, Suraj’ın işe aldığı Rajkumar’a ait pasaport bulur. Pasaportta Rajkumar’ın ismi farklıdır. Mena bu durumdan şüphelenir. Ancak ileride başlarına bela olacak Rajkumar’ın ne denli manyak biri olduğundan habersizdir.

Kim bu Rajkumar? Mena Rajkumar’ın pasaportta farklı isim yazma olayını Vikram’a anlatır. İkili Rajkumar’ı takibe alırlar. Raj’ın yabancı bir adamla gizemli telefon konuşması yapması dikkatleri daha da üzerine çeker. Mena ona kim olduğunu sorarken Raj yemek yapmayı öğrenmek için Suraj’ın yanına geldiği yalanını atar. Mena ve Vikram ondan kendini kanıtlamasını isterken Raj biraz süre ister.

Mena ve Vikram, Rajkumar’ı sıkıştırırken Sandiya ise yine güzel fikirlerle Suraj’a yardım eder. Bu sefer Sandiya Suraj’ın hızlıca modern mutfak eşyaları ve İngilizce kavramları öğrenmesi için bir restorandan eğitim ayarlar. Suraj bu eğitim sayesinde birazda olsa kendine gelir. Yarışma başladığında ise Suraj oldukça başarılı ilerler ve elenmekten kurtulur.

Suraj elemelerden kurtulurken konakta ise Rajkumar’ın davranışları Chavi’nin dikkatini çeker. Raj, evin Chaturi’ye asılır. Onun evli olup olmadığını öğrenir. Chaturi bu ilgiden memnun olsa da o da başına ileride gelecek beladan habersizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir