Can Yoldaşım 301.Bölüm Özeti – 27 Mayıs Cuma

Can Yoldaşım 301

Polislik Bitti, Tatlıcı Sandiya Çok Mutsuz!

Can Yoldaşım 301. bölüm özetinde Sandiya tatlı işine girişmiş, Suraj’ında desteğini almıştı. Sandiya’nın yapması gereken tapınak görevlisine kendisini ispatlamak ve dükkanın imajını kurtarmaktı. Ancak Sandiya’nın eli yaralanınca işler karışır. Sandiya yaralı elle tatlıları yapabilecek mi? Peki 301. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 301.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya başarılı olacak mı? Eli yaralı olan Sandiya tüm bu aksiliklere rağmen kararlılığını sürdürür. Şerbeti yapmaya başlar. Sandiya bu süreçte ara ara oldukça zorlanır. Örneğin şerbet çok sulu olunca Suraj’ın hayali yanında belirir. Ona ne yapması gerektiğini anlatır. Ya da hamur çok cıvık olduğunda Suraj yine ona ne yapılacağını anlatır. Sandiya Suraj’ın un katman gerekiyor demesiyle kıvamı tutturur.

Sandiya’nın bu başarılı gidişatı rakip şekerciyi kızdırır. Şekerci Sandiya’nın başarısız olması için bir şeyler planlar. Bir şekilde Sandiya’yı engellemelidir. Aksi takdirde Sandiya 50 porsiyon tatlıyı başarılı şekilde yapacaktır.

Zafer Sandiya’nın! Sandiya tatlı işini başarıyla bitirir. Artık yapması gereken tek şey tatlıları tapınağa götürmektir. Ancak rakip tatlıcı tam bu esnada devreye girer ve tatlıların yere düşmesini sağlar. Sandiya bu durum karşısında şoke olur. Adama kızar ve onu şikayet edeceğini söyler. Rakip tatlıcı istediğine şikayet et başarısız olduğunu gören herkes bahane uydurduğuna inanacak der.

Can Yoldaşım 301.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Tapınak bölgesinde ise görevli gelip sürenin bittiğini ilan eder. Ancak Sandiya hala ortada yoktur. Herkes bir aksilik olduğunu düşünür. Rakip tatlıcı Suraj’ın dükkanın artık sonu geldiğine inanır. Tam bu esnada Sandiya’nın gelişi şoke eder.

Sandiya’nın planı! Sandiya tatlıyı yaptığını söyler. Rakip tatlıcı boş bulunarak bunun imkansız olduğunu söyler. Tüm tatlıları yere döktüm. Bu kadar kısa sürede yapamaz der. Bu sözler herkesi şoke eder. Sandiya tatlıları zamanında yaptığını ancak rakip tatlıcının işi bozduğunu açıklar. Bu itiraf Sandiya’nın kanıtı olur.

Tüm bu gerçeklerin yanı sıra Sandiya’nın daha kolay farklı bir tatlı yapması da onun adına olumlu etki yapar. Tapınak görevlisi tatlı işini tekrar Suraj’ın dükkanına verdiğini açıklar. Bu durum herkesi mutlu eder. Aile bu zaferle tekrar kenetlenir. Dükkanın itibarı da kurtulmuş olur.

Chavi’nin başı belada! Bu başarı ile birlikte işler oldukça iyiye doğru ilerler. Dükkan tekrar müşterilerle dolar. Dükkanın bu değişimi Suraj’ı çok mutlu eder. Chavi’nin başı ise beladadır. Tüm bu süreçte Sandiya’nın başarısızlığı için rakip şekerciden para almıştır. Ancak işler sarpa sarınca şekerci tüm parasını ondan geri ister. Chavi’nin başı bu belaya girerken Sandiya ise Santoş’tan Chavi affetmesini ister.

Can Yoldaşım 301.Bölüm Özeti – 27 Mayıs Cuma Günü Neler Olacak?

Aile Chavi’nin odasına gittiğinde ise şoke olur. Chavi hayatına son verme girişiminde bulunuyordur. Aile onu kurtarır. Chavi borçlandığını anlatır. Suraj’la yüzleşir ve herkesten özür diler. Suraj onu affettiğini ve borcunu ödeyeceklerini söyler. Böylelikle bu durum da tatlıya bağlanır.

Tatlıcı Sandiya! Aile için işler rayına otururken zaman hızla geçer. Sandiya artık polisliği bırakmış ve tatlıcı olmuştur. Tatlı işinde iyi ilerleyen Sandiya dükkanın tüm yükünü omuzlar. Ancak Sandiya’nın yüzündeki ışıltı artık yoktur. Polislik için yaptığı onca şey, aldığı tüm ödüller, madalyalar… Sandiya mutsuzluğunu aileden saklasa da kendi için de büyük bir burukluk yaşıyordur.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın