Can Yoldaşım 295.Bölüm Özeti – 21 Mayıs Cumartesi

Can Yoldaşım 295

Soraj’ın Dili YANDI! Kaybeden Acı Biberi YER!

Can Yoldaşım 295. bölüm özetinde Purvi tam bir şeytan çıkmıştı. Tüm aile Sandiya’nın planı ile gerçeği öğrenmişti. Ancak Purvi kolay lokma olmayacaktır. Bunun kanıtı ise Purvi’nin üzerine benzin dökerek kendini yakmaya çalışması ve suçu Rathilere atacağını söylemesiyle gün yüzüne çıkar. Peki 295. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 295.bölüm özeti devam ediyor.

Purvi’in sonu! Yaptığı manyaklıkla Purvi, Rathi ailesine tehditler savurmaya devam eder. Yakında polisin geleceğini ve herkesi tutuklayacağını söyler. Ev halkı Sandiya’nın polis olduğunu, onu tutuklamayacaklarını iddia eder. Ancak Santoş bu durumun ciddi olduğu cevabın verir. Aileyi bu zor durumdan kurtaracak kişi yine Sandiya olur.

Purvi’ye gösterdiği kağıt ile onun aklını başından alır. Kağıtta Purvi bunalıma girerek intihar ettiğini yazmıştır. Sandiya sen kendini yaktıktan sonra bunu polise göstereceğiz der. İşler bu sefer tam tersi olur. Aile Purvi yakmayı ve intikam almayı ister. Tüm bu süreç Sandiya’ya zaman kazandırır. Polis konağa gelir. Purvi tutuklanarak cezaevinin yolunu tutar.

Bela gitti! Purvi’nin tutuklanmasıyla herkes rahat bir nefes alır. Masa’ya karşı olan aile üyeleri özür diler. Özellikle Emily yaptıkları için bir hayli pişmandır. Ancak Masa onu içtenlikle affeder. Böyle bir manyak karşısında herkesin aklı karışabilir. Aynı şekilde Om ve Suraj’da barışırlar.

Mutlu hava Hintlilere özgü bir bayramın gelişiyle daha da pekişir. Bu bayram hem çok güzel hem de eğlenceli olacağa benzer. Çünkü çiftler arasında yarışma olacaktır. Bu yarışmada en güzel çift seçilecek ve ödül alacaktır. Herkes yarışma için hazırlanmaya koyulurken Masa’nın isteği üzerine Santoş’ta katılır. Evin kadınları gelinliklerini giyerek süslenmeye ve güzelleşmeye başlarlar.

Yarışmayı kim kazanacak? Sandiya, Suraj’a favorisinin kim olduğunu sorar. Suraj’ın favori çifti Arun ve Santoş olur. Sandiya biz kazanamayız mı diye sorar? Suraj sen mükemmelsin ama ben biraz zayıf kalabilirim der. Mena ise yine hile peşinde koşar. Diğer kadınların sarilerini küçültmeyi dener. Ancak Om ve Vik bunu engeller.

Yarışmada jüri Masa, çocuklar olur. Yarışmanın ilk etabı çiftlerin piste çıkışıyla başlar. Herkes dans eder. İlk çıkan çift Santoş ve Arun olur. Sonrasında diğer çiftler çıkar. Om ve Emily’nin romantik dansı herkesi etkiler. İkili yavaş yavaş yakınlaşmaya başlamıştır. Çiftleri değerlendirecek birkaç etaptan sonra Masa final oyununu ilan eder. Finalde kadınlara erkeklerle ilgili sorular sorulacaktır. Bu soruları kim çok bilirse kazanacaktır. Her yanlış cevapta ise erkekler bir acı biber yiyecektir.

Eğlenceli oyun! Yarışmaya ilk başlayan Santoş ve Arun olur. Masa Santoş’a Arun ile ilgili sorular sorar. Bunlardan ilki Arun’un en beğendiği kadın oyuncu olur. Arun Santoş’un bunu bilemeyeceğini düşünür ancak Santoş doğru cevaplar. İkinci soru da Arun’un çapkınlığı üzerine olunca Santoş bilerek cevabı yanlış söyler. Arun’un acı biber yemesini sağlar.

İkinci yarışmacı Emily ve Om olur. Herkes Emily’nin başarısız olacağını düşünür. Ancak Emily, Om’un en sevmediği şeyin ne olduğunu bilir. Ardından soru daha da zorlaşır. Masa Om’un üniversitede giydiği bedeni sorar. Emily onu da bilince herkes alkışlar. Üçüncü yarışmacı Arzo ve Chotu olur. Mena, Arzoo’nun yenileceğini düşünür. Ancak Arzo’da tüm soruları doğru cevaplar. Herkesin yenileceğini düşünen Mena ise tüm soruları yanlış bilerek Vik’in acı biberleri yemesine neden olur.

Kazanan belli oldu! Ancak en şaşırtıcı olan Sandiya olur. Masa’nın ilk sorusu Suraj’ın sevdiği tatlı olur. Bu kolay sorudur ve Sandiya bilir. Ancak ikinci ve üçüncü soruda Sandiya tam fiyasko yaratır. Suraj acı biberleri bir bir yer. Sandiya bir şans daha ister. Masa onun kaybettiğini söyler. Kısa süre sonra Masa sonucu açıklayacağını dile getirir ancak ödül ortadan kaybolunca işler karışır. Masa Sandiya’dan ödülü çalanı bulmasını ister. Gözler hemen Mena’ya çevrilir. Mena ben çalmadım der. Emily ve Arzo finale kaldık biz neden çalalım diye cevaplar. Gerçeği ise Mena ifşa eder. Ödülü çalan Sandiya çıkar. Sandiya ödülün kendi hakkı olduğunu söyler. En iyi eş benim der. Bu karmaşa üzerine Masa her çiftin iyi olduğunu açıklar. Ödül herkesindir der.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın