Can Yoldaşım 289.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazar

Can Yoldaşım 291

Sandiya’nın Yüzü Mavi OLDU!  

Can Yoldaşım 289. bölüm özetinde Sandiya büyülü tapınağın gizemini çözmekte karalıdır. Bu amaçla tapınakta bulunan yılanı yakalamaya karar verir. Ancak Sandiya’nın bu kararı köy halkının tepkisiyle sonuçlanır. Sandiya kararlılığını sürdürse de Santoş’un ona izlettiği video şok etkisi yaratır. Peki 289. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 289.bölüm özeti devam ediyor.

Ved suda yürüyor! Sandiya videoyu izlediğinde havuza düşen Ved’in bir yılan tarafından kurtarıldığını görür. Ardından Ved doğaüstü bir güçle suyun üzerinde yürür ve sudan çıkar. Bu görüntüler herkesi şoke eder. Halk Mukeş’in Ved’i kutsadığını düşünür.

Aynı düşünce Ved’e de olur. O da Mukeş’in kendisini kutsadığını düşünür. Yaşananları kendisi de anlatır. Suya düştüğünü sonrasında suyun üstünde yürüdüğünü. Bunun akılla açıklanmayacağını söyler. Sandiya bu düşüncelere kızgındır. Oğlunun da bu batıl inançlara kapıldığını görür. Sandiya bu durumun oğlu için kötü yere gittiğini fark eder. Ona atfedilen kutsiyet işleri çıkmaza sokacaktır. Bu yüzden Sandiya buradan gitmeleri gerektiği kararına varır.

Bavul yandı! Sandiya bu kararından sonra kendi iç benliği ile yüzleşir. Oğlu için her şeyi yapmıştır. Ancak tüm yaşananlar Sandiya’nın isteğinin tersi şeklinde olmuştur. Sandiya artık mücadele etmekten vazgeçtiğini söyler. Oğlu için gitmelidir. Onun zihninin daha fazla kirlenmesine göz yumamaz.

Sandiya bavulunu toplayıp aileye gitmek için hazırlanmasını söyler. Bahane olarak Arzo’nun evde tek kaldığını onu daha fazla yormamaları gerektiğini söyler.  Herkes gitmek işine sıcak bakarken Ved gitmek istemez. Haftaya yapılacak olan festivale katılmak ister. Sandiya oğlunu ikna etmek için uğraşır. Bu esnada Sandiya’nın bavulu ve eşyaları alev alır. Herkes bunun bir işaret olduğunu düşünür. Sandiya ise kızgındır. Tüm bunları kim yapıyorsa onu sürekli köşeye sıkıştırıyordur.

Can Yoldaşım 289.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Korkutan olay! Sandiya buna rağmen gitmek ister. Aile toplanarak köyden çıkmak için yola koyulurlar. Bu esnada Mukeş’in yılanı bir ağaca çıkar. Ağacın dalı kırılır e ailenin üzerine düşer. Suraj son anda herkesi korumayı başarır.

Bu olaya rağmen Sandiya gitmekte kararlıdır. Aileyi arabaya bindirir. Ancak yılan da arabaya girer. Sandiya korkmamalarını söyler. O yılanı silahıyla vuracaktır. Yılan camı çatlatarak arabadan kaçar. Bu esnada kadın Sandiya’yı durdurur. Yılana zarar verirsen tüm köy seni ve aileni öldürür der. Ved arabadan inince yılan uzaklaşarak gider. Santoş tüm bu olanlardan sonra festivale kadar köyde kalmaya karar verir. Sandiya oğlunu bu batıl inanca kaptırmaktan korkar!

Sandiya Maviye döndü! Tüm bu durum Snadiya’ı korkutur. Gece rüyasında oldukça kötü şeyler görür. Oğlunun ağlara kapıldığı ve onu kaybettiğini. Ertesi gün Sandiya gizlice Ved’i kaçırmayı düşünür. Onu Suraj’la beraber arabaya bindirir. Ancak aksilikler ve gizem yine yaşanmaya başlar. Hava birden kötüleşir. Lambalar patlar. Sandiya buna rağmen gitmek isterken birinin onu takip ettiğini hisseder. Karanlıkta neler olduğunu anlamaya çalışırken boynunda bir acı olduğunu fark eder ve gözleri kararır.

Can Yoldaşım 289.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazar Günü Neler Olacak?

Suraj Ved’i götürürken Sandiya kendine gelir. Yüzünü gördüğünde is şok olur. Mavi hastalık ona da bulaşmıştır. Sandiya kendini çok yorgun ve kötü hisseder. Aile endişeye kapılır. Suraj Ved’i alarak geri döner. Ved annesine tapınağa gitmesini söyler. Ancak öyle iyileşebilirsin der. Ancak Sandiya bunu reddeder. Suraj’da Sandiya’yı doktora götüreceğini söyler.

Sandiya’nın kararı ne olacak? Aile, Ved ve Santoş ne kadar ısrar etse de Sandiya kabul etmez. O tapınağa giderse oğlunu sonsuza dek kaybedecektir. Onun batıl bir inanca batmasını istemez. Ancak her geçen dakika Sandiya’nın durumu kötüye gitmeye başlar.

Santoş herkes ondan tapınağa gitmesini ister. Sandiya’nın elleride giderek maviye dönerken Suraj onu araca bindirir. Herkes Sandiya’nın ne karar vereceğini düşünür.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir