Can Yoldaşım 285.Bölüm Özeti – 11 Mayıs Çarşamba

Can Yoldaşım 287

Puru’nun Hazin SONU! Kahraman Polis SANDİYA!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 285. Bölümde Bakan Arzo’nun zihnini yıkamış ve Sandiya’yı öldürmesini istemişti. Suraj son anda yetişip bu durumu engellemişti. Arzo, Suraj ve Sandiya Bakan Puru karşısında birlik olmuş ve onu bitirmek için harekete geçmişti. Peki 285. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 285.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ve Arzo kaçıyor! Arzo’yu ikna eden Surja ve Sandiya onu da alarak arabaya atlar. İkili yola çıkarlar. Bir şekilde Puru’nun gerçek yüzünü göstermeli ve bu durumu düzeltmelidirler. Ancak ikili için işler pekte kolay ilerlemez.

İlk olarak polis arabayı durdurur. Onlardan teslim olmalarını ister. Bu noktada Arzo Sandiya’yı rehin alıyormuş gibi yapar. Polisten onları bırakmasını aksi takdirde Sandiya’yı vuracağını söyler. Bunun üzerine polis yolu açar. 

Ancak Puru’nun adamları da Sandiya’nın peşindedir. Ağır silahlarla donatılmış ajanlar Sandiya ve Arzo kıskıvrak yakalar. Suraj endişelenirken Sandiya ondan sakin olmasını ister. Bu esnada Puru yola çıkarak oraya doğru gelmektedir.

Can Yoldaşım 285.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Puru’nun sonu! Bakan Puru ajanlarının yanına geldiğinde şoke olur. Çünkü tüm adamları etkisiz hale gelmiştir. Sandiya, Arzo ile beraber herkesi alt etmiştir. İkili araca tekrar binerek karakola giderler. Bu esnada Puru büyük bir paniğe kapılır. O da soluğu karakolda alır. Durumu polislere bildirerek Arzo tutuklamasını ister.

Ancak Puru orada büyük bir sürpriz bekler. Puru başta Arzo verdiği silahı görünce şoke olur. Ağzından yaptığını kaçırır. Ardından Sandiya gelir. Puru polisten onu tutuklamasını iter ancak polisin hedefi Sandiya değil Bakan Puru’dur. 

Polis Sandiya’nın deli olduğunu ona karışmayacağını söyler. Bu esnada Arzo’da odaya girer. Paru herkesi tehdit eder. Amir’de ona karşı olunca köşeye sıkıştığını anlar. Hayatını kurtarmak için tüm yaptıklarını itiraf eder.

Can Yoldaşım 285.Bölüm Özeti – 11 Mayıs Çarşamba Günü Neler Olacak?

Arzo masum! Sandiya bu itirafın tek başına yeterli olmayacağını söyler. Tüm gazete ve televizyonlara bakanın itirafı verilir. Arzo ve Sandiya böylece aklanmış olur. Bakan Puru tutuklanır. Halk bakana lanetler eder. Komşular Rathi konağına gelerek ev halkından özür diler.

Bu başarı birçok sorunu da çözer. Resham Sandiya’ya minnettar kalır. Arzo’nun adını kurtardığı için teşekküre der. Ayrıca Santoş’un Pakistan fobisi de yok olur. Yaşananların iki halk arasında olmadığı, kötü kişilerin sebep olduğuna hak verir. Ayrıca Arzo ve Chotu’nun arası da düzelir. Tüm bu yaşananlar Chotu’nun düşüncelerini değiştirmiştir. Arzo ve Chotu giderek birbirlerine daha çok bağlanmıştır. Konakta uzun süre sonra tekrar huzur geri gelmiştir. Şimdilik tek sorun Emily’nin evliliği olarak durur.

Köye yolculuk! Sandiya Emily’nin evliliğini Santoş’a sorar. Bu evlilik pekte doğru durmamaktadır. Santoş Om’un eğitimli biri olduğunu Emily yanlış bir şey yapmayacağını söyler. İkili bu konuda anlaşsa da Sandiya’nın içi pek rahat değildir. Bu arada Arzo ve Chotu’nun arasının düzelmesiyle beraber aile köye gitmeye karar verirler. Tıpkı geçmişte Sandiya’ya olduğu gibi gelin için köyde tören yapılacaktır.

Rathilerin bu ziyareti Emily ve Om’un da arasını düzeltmek üzeredir. Ancak bu hiçte kolay bir durum gibi durmaz. Om Emily karşı oldukça serttir. Eşinin ölmesine sebep olan Emily ile evlenmek ve zoraki bir birliktelik ona ağır gelmektedir. Emily’de Om’un bu soğuk tavrından dolayı çok üzgündür.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir