Can Yoldaşım 275.Bölüm Özeti – 1 Mayıs Pazar

Can Yoldaşım 276

Sandiya Arzo’dan Şüpheleniyor! Yoksa O Bir Terörist mi?

Can Yoldaşım 275. bölüm özetinde Arzo ve Chotu evlenmişti. Santoş Arzo’nun boyunu ve iri vücudunu görünce şoke olmuştu. Bu evlilikten pişmanlık duymaya başlamıştı. Nitekim Arzo ve Chotu ilk gecelerini yaşayacakken yatak ağırlığı kaldıramayıp kırılınca Santoş büyük panik yaşamıştı. Peki 275. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 275.bölüm özeti devam ediyor.

Arzo çok komik! Yatak herkesi şoke ederken sabah olduğunda Suraj’da durumu fark eder ve çok şaşırır. Yatağı marangoza yollar. Yatağın kırılmasına en çok sevinen ise Mehek olur. Arzo ve Chotu’nun bu kaza nedeniyle birlikte olmadıklarını anlar. Yani evlilik hala bozulabilir düzeydedir. Tek olması gereken Arzo’nun Pakistanlı olduğunun ortaya çıkmasıdır.

Arzo konusunda Santoş’u şaşırtan bir diğer konu ise oburluğu olur. Santoş onun için badem sütü hazırlar. Arzo kocaman şişedeki tüm sütü içer. Santoş sütün bittiğini görünce şoke olur. 1 litre sütü nasıl içtin der? Arzo Resham’ın gittiğine üzüldüğünü, üzüldüğü zamanda acıktığını söyler. Mena ise bu kız tüm evi yiyecek diye endişelenir.

Resham endişeli! Diğer tarafta Santoş’u şüphelendirecek şeylerde yaşanır. Örneğin Arzo’nun Urduca konuşması. Santoş bu kız ne dili konuşuyor diye düşünür. Sandiya bu durumu Arzo Müslüman ailede büyüdü ondan dolayı diyerek geçiştirir.

Can Yoldaşım 275.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu arada Resham ve Mehek Pakistan’da varırlar. Mehek istediği planı yapamadığı için üzgündür. Resham ise her şeyin yoluna gireceğini düşünür. Ancak ikili Pakistan’da yüzüne kara çalınmış bir kız görürler. Bunun ne olduğunu sorduklarında adam kızın Hintli biriyle evlendiğini ardından da kovulduğunu söyler. Bu durum Resham’ı endişelendirir.

Meraklı Menakşi! Resham yaşadığı bu olayın şaşkınlığını yaşarken Menakşi ise gözüne sandık kestirir. Bu sandık Arzo’nundur. Mena sandıkta ne olduğunu Arzo sorar ama Arzo söylemez. Hatta Mena’yı odadan çıkarır. Mena’nın merakı arttıkça artar. Mena Arzo’nun o sandıkta ailesinin hazinesini getirdiğini düşünür. İçinde mücevherler, altınlar var zanneder.

Mena sandığı düşünürken misafirler konağa gelmeye başlar. Misafirler gelini görmek için gelmiştir. Santoş oldukça endişelidir. Arzo’nun kendisini rezil etmesinden korkar. Nitekim Santoş’un korktuğu başına gelir. Arzo sari giyer ancak uzun boyundan dolayı sari ayaklarından kısa gelir. Misafirler bu duruma gülerken Santoş kızarır. Chotu ise her şeyin ayrılması için iyi yolda gittiğini düşünür. Arzo bu duruma oldukça üzülür.

Can Yoldaşım 275.Bölüm Özeti – 1 Mayıs Salı Günü Neler Olacak?

Arzo şüphe çekiyor! Arzo kıyafeti tekrar değiştirmek için giderken bir memur gelip Sandiya’ya 3 aylık izin başvurun onaylandı der. Sandiya şaşkındır. Bu başvuruyu kendisi yapmamıştır. Sandiya, Mena sen mi yaptın der. Mena hayır ben yapmadım derken memur uzun ve iri bir bayanın başvuru yaptığını söyler. Sandiya şoke olur. Arzo neden bunu yapmıştır? Sandiya Pakistan’dan gelen saldırganlarla ilgili dosya yürütürken Arzo’nun bu yaptığı şüphe çekicidir.

Gerçek ise Sandiya’nın Arzo hesap sormasıyla gün yüzüne çıkar. Arzo tüm bunları Sandiya için yapmıştır. Santoş ve Arun’un konuşmasını dinleyen Arzo, Sandiya’nın hamile olduğunu öğrenir. Onu durdurmak ve dinlenmesini sağlamak için gizlice bunu yapmıştır. Sandiya ortada büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu fark eder. Suraj ile bahsettikleri şeyin yeni bir bebek değil eve almak istedikleri köpek olduğunu açıklar. Durum böylelikle tatlıya bağlansa da Sandiya’nın kafasında Arzı karşı şüpheler oluşmuştur.

Sandiya’nın kafası karışık! Arzo her ne kadar özür dilese de Sandiya şüphelidir. Çünkü izin yüzünden göreve gidemeyecektir. Bu yüzden Arzo’nun kim olduğu onun için çok önemlidir. Arzo’nun ise tek amacı Santoş’u etkilemek ve onun beğenisini kazanmaktır. Bu amaçla Arzo, Santoş’tan iş ister. Ancak kültür farklılıkları Arzo’nun sürekli başarısız olmasına neden olur!

Bu arada Arzo’nun habersiz şekilde tapınağa gitmesi işleri daha da karıştırır. Sandiya’nın şüpheleri daha da artar. Sandiya ona habersiz dışarı çıkmamasını söylemiştir. Suraj ile bu konuyu yol boyu tartışan Sandiya tapınağa doğru hızla gider. Sandiya, Arzo’nun casus olabileceğini iyice düşünmeye başlar. Onu görevden attırması ve şimdi de habersiz evden çıkması. Suraj ise tam tersi düşünür. Arzu masum der.

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın