Can Yoldaşım 272.Bölüm Özeti – 28 Nisan Perşembe

can yoldaşım 273

Santoş Gerçeği ÖĞRENDİ! Düğün İptal mi OLACAK?

Can Yoldaşım 272. bölüm özetinde işler giderek farklı bir boyut kazanmıştı. Arzo’nun yengesi Mehek ,Rathi ailesinin Pakistanlı gelin istemediklerini öğrenmişti. Arzo’nun Pakistanlı olduğunu gizleyen Mehek bu durumun açığa çıkıp Arzo’nun düğünden sonra kovulmasını planlamıştı. Diğer yandan Santoş ve aile ise evde Pakistan parası bulup şaşırmışlardı.  Peki 272. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 272.bölüm özeti devam ediyor.

Bu para kimin? Mena’nın bulduğu Pakistan parası herkeste şaşkınlığa sebep olur. Santoş bunun nasıl buraya geldiğini düşünür? Mena belki Sandiya’dan düşmüştür der. Sonuçta en son Pakistan’a o gitmişti. Sandiya dönüşte Pakistan parasını bozuğunu, bu paranın ona ait olmadığını söyler. Santoş belki unutmuş olabilirsin dese de Sandiya bu konuda emindir. Ancak paranın buraya gelmesi için Sandiya’dan başka bir ihtimal kimsenin aklına gelmez. Aile Resham ve Mehek’in Hindistan’da yaşadığını zannediyordur.

Ertesi gün Sandiya, Suraj ve Chotu tren garına gider. Arzo gelecektir. Ekip Arzo karşılayıp Chotu ile tanıştırmak ister. Ancak işler orada biraz karışır. Tıpkı Pakistan’da olduğu gibi kader ikiliyi yan yana getirir ancak birbirlerini tanımalarını engeller. Olay fanların devreye girip bir anda her şeyin uçuşmasıyla başlar. Chotu Arzo’nun kayıp köpeğini yakalayıp ona verir. İkili burada minik bir temas kurar ancak birbirlerinin gerçek kimliğinin farkında olmazlar. Ayrıca bu karışıklık Arzo’nun arkadaşlarıyla beraber gardan ayrılmasına sebep olur.

Arzo karakolda! Arzo eve geldiğine gelin için yapılan ritüeller yerine getirilecektir. Tam törene başlandığı esnada polis gelir. Arzo karakola götürmek ister. Arzo bu duruma sinirlense de mecburen gitmek durumunda kalır. Şans eseri Santoş ve Sandiya’da karakoldadır. Santoş sinirli olan Arzo’nun sesini duyar. Sandiya’ya neler olduğunu sorar?

Can Yoldaşım 272.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya Pakistanlı bir gelin der. Bazı işlemler için karakolda olduğunu anlatır. Burada Santoş yine ayrımcılık yapar. Pakistanlı geline karşı önyargıda bulunur. Sandiya bu durumu düzeltmek istese de Santoş’un Pakistanlılara bakışı oldukça katıdır.

Tanışma sonunda oldu! Bu garip durumlardan sonra Santoş ve aile sonunda Arzo ile karşılaşmayı başarır. Tüm aile onu çok sever. Santoş gelini kutsar. Daha önce Sandiya’ya yaptığı gibi Arzo’da sınavdan geçireceğini söyler. Sandiya buna itiraz etse de Santoş kararlıdır.

Arzo güzelliği ve duruşu ile herkesin beğenisini toplar. Burada Mehek yine bazı küçük oyunlar yaparak gariplikleri örter. Arzo’nun aslında Pakistanlı olduğunun anlaşılmamasını sağlar. Diğer tarafta Suraj ise Arzo’nun konuşmasını duyunca kafasını karışır. Arzo’yu daha önce tanıdığını düşünür.

Can Yoldaşım 272.Bölüm Özeti – 28 Nisan Perşembe Günü Neler Olacak?

Arzo takdiri alıyor! Suraj’ın kafa karışıklığı devam ederken Santoş ise mini bir sınama yapar. Geline verdiği zarfın içine para koymaz. Arzo boş zarfı fark eder. Olumsuz bir durum oluşmaması için zarfa para koyar. Mehek burada devreye girer. Zarda Hint parası koyar. Santoş ve Sandiya zarftaki parayı görür. Arzo’nun paragöz olmadığı ve ailenin itibarını korumak için para koyduğu anlaşılır. Santoş tam da Chotu’ya göre bir gelin diyerek Arzo över.

Akşam olduğunda ise Sandiya ve Suraj evdeki sessizliği düşünür. İkili çocukların büyüdüğünü artık evde yeni bir eğlence olması gerektiğini düşünürler. Bu düşüncelerini Santoş ile paylaşırlar. Santoş bu imalı lafları çok farklı anlar. Sandiya’nın hamile olduğunu düşünür. Ancak Sandiya bu sözü Arzo’nun köpeği için söylemiştir. Kısaca ikili birbirlerini yanlış anlayarak onaylarlar. Suraj bir karışıklık olduğunu fark eder ancak Sandiya onu önemsemez.

Gerçekler açığa çıkacak! Diğer tarafta Mehek ise Pakistanlı olduklarını gizlemeye devam eder. Ancak bu sefer sorun büyüktür. Arzu ve Chotu dans edeceklerdir. Mehek bu dansı bir şekilde engellemesi gerektiğini düşünür. Arzo’nun Pakistanlı olduğunun anlaşılacağından korkar. Ancak Mehek yine dört ayak üstüne düşer. Rathiler jest olsun diye Müslüman kıyafetleriyle gelmiştir. Ayrıca Mehek, Arzo’nun gelinliğini yırtarak dansa kalkmasını da engeller.

Bundan sonrası ise oldukça eğlencelidir. Renkli kıyafetler, güzel danslar. Buraları mutlaka izlemelisiniz. Asıl konuya dönersek Mehek çekirge misali bir sıçrama ikinci sıçrama derken üçüncüde yakayı ele verir. Kapıya gelen kargo teslimatı yapamadıklarını söyler. Mehek adamı yollamaya çalışırken Santoş gelir. Snatoş kargonun neden gitmediğin sorar. Kargocu bunun Pakistan’da bir adres olduğunu söyler. Santoş şok olmuş şekilde içeri gelir ve herkese kaldırıldıklarını açıklar.

 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın