Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti – 24 Nisan Pazar

Can Yoldaşım 268

Bu Güzel ve Esrarengiz Kızda KİM?  

Can Yoldaşım 268. bölüm özetinde kızlar ve erkekler arasındaki çekişme Sandiya ve Suraj’ın arasını giderek açar. Hem Sandiya hem de Suraj birbiriyle barışmak isterken bu yaşanan durum ortamı gereksiz yere gere. Peki 268. bölümde bizleri neler bekliyor? Sandiya ve Suraj barışacak mı? Can Yoldaşım 268.bölüm özeti devam ediyor.

İpler geriliyor! Sandiya ve Surja’ın sona kalması ve oyunda kimsenin kazanmaması ortamı gerer. Sandiya sinirlenerek oyunu bitirir. Menakşi bu durumdan dolayı oldukça endişelidir. Bu çekişmeyi bırakmaları gerektiğini Chaturi’ye söyler. Ancak Cahturi her şeyin yolunda olduğunu söyler. Bu gerilim onları daha da çok birleştirecek der. Mena endişeli de olsa sabretmeye karar verir.

İkili arasında gerilim her ne kadar artsa da kader onları hep birleştirecek sebepler oluşturur. Seyyar bir takıcı konağa gelir. Çiftler birbirlerine takılar alır. Sandiya Suraj’a bileklik, Suraj‘da Sandiya’ya mang tika alır. İkili akşamki törende aldıkları hediyenin giyilip giyilmeyeceğini merak eder. Hediye takılar giyilirse ortam yumuşayacaktır.

Mena ve Chaturi bela oldular! İşler her ne kadar iyi gitse de klasik ikili işleri yine çöp eder. Sandiya’nın saçından Suraj’ın bileğinden gizlice takıyı çıraktırlar. İkili birbirlerine aldıkları hediyeyi görmeyince yanlış düşünürler. Karşılıklı bir öfke durumu varmış gibi hissedilir. Mena ve Chaturi’nin bu olayı artık kabak tadı vermeye başladı!

Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ancak ikili bu oyunu güzel sonuçlandırırlar. Önce bir adama para verirler. Bu adam Snadiya’ya yakınlaşmaya çalışır. Suraj adamı fena haşlar. Bunun üzerine Sandiya ve Suraj tartışmaya başlarlar. İkili misafirler görmesin diye perde arkasında konuşurlar. Uzun bir yüzleşmeden sonra birbirlerinin yaptıkları anlamsızlıkları fark eden ikili yanlış anlaşılmalara son verirler. Suraj, Sandiya’ya onu sevdiğini söyler. Aynı şekilde Sandiya’da.

Chotu geri geldi! İşi garipleştiren ise tüm bu konuşmaların mikrofona yansıması ve herkesin duymasıdır. Mena ve Chaturi perdeyi açar. Sandiya ve Suraj herkesin onlara baktığını görünce utanır. İkilinin üzerine çiçekler atılır ve bu barışma da kutlanır. Bu arada Chaturi’den sonra Chotu’da gelir. Onun gelişi bu mutlu havayı daha da çok artırır.

Ancak Chotu için kötü bir haber vardır. Anne ve babası yaklaşık 2 hafta önce vefat etmiştir. Chotu geldiğinde bunu öğrenir. Aile evine gider. Orada yengesi onu hiçte hoş karşılamaz. Rathilere sövüp sayan yenge Chotu’yu onlardan kopardıklarını söyler. Şimdi de kalan mirasa mı göz koymaya geldiniz der. Chotu yengesine kızarken Sandiya ve Santoş şaşkındır.

Chotu artık benim oğlum! Yengenin bu ağır sözleri Santoş’u kızdırır. Santoş bundan sonra Chotu’nun kendileri ile kalacağını söyler. Yenge alıp götürün köleniz nasıl olsa der! Santoş bu sözlere daha fazla dayanamaz. Hint geleneklerine ait bir ritüeli yaparak Chotu’yu oğlu kabul eder. Chotu böylelikle tıpkı Suraj ve Vikram gibi haklara sahip olur. Bir nevi Mohit’in yerine geçer.

Can Yoldaşım 268.Bölüm Özeti – 24 Nisan Pazar Günü Neler Olacak?

Chotu ve aile eve dönerken Chaturi için ise işler kötüye gider. Eşi onu terk etmiştir. Bu yaşananlardan sonra bir anda Hindistan’dan Pakistan’a geçilir. Burada Resham adında yaşlı bir kadın gözükür. Kısa pasaport işlemlerini tamamlayıp Hindistan’a geçecektir. Kadının amacı torunu Arzo evlendirmektir. Pakistan’da oldukça baskı altında büyüyen Arzo gitmek için sabırsızlanır. Burada televizyonu bile kapı arkasından izlediğini söyler. Hindistan’ı özgürlükler ülkesi gibi hayal eder.

Kim bu insanlar? Konakta ise Chotu’nun gelişinden Mena hiç memnun değildir. Bir boğaz daha geldi diye düşünür. Bu arada komşu kızlarının gözü ise sürekli Chotu’dadır. Bu durum Mena ve Chaturi’nin gözünden kaçmaz. Elbette kızların bu ilgisi hemen evlilik konularını açar. Sandiya Santoş’a bu konu hakkında sorular sorar. Tam bu esnada kamera Pakistan’a geri döner. Arzoo gözükür. Bu paralellik ikilinin arasında bir şeyler olabileceği anlamını taşır. Oldukça güzel bir kız olan Arzo oldukça güçlüdür. Minik bir köpeği ahmak insanlardan kurtarır. Arzo’nun güzelliğini yanı sıra büyükannesinin söyledikleri büyük bir gerçeği ortaya çıkarır. Chotu ve Arzo’nun fotoğrafları elinde olan büyükanne ikiliyi evlendirme planı yapmıştır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir