Can Yoldaşım 260. Bölüm Özeti – 16 Nisan Cumartesi

Can Yoldaşım 260

Emily ve Lokesh’in İTİRAFI! Gerçek Katil KİM?

Can Yoldaşım 260. bölüm özetinde Sandiya ve Satya Mohit’in katilini aramışlarda. Gözler bu noktada Emily’e çevrilirken Lokesh yakayı ele vermiş ve suçunu itiraf etmişti. Peki Lokesh gerçekten katil mi? Yoksa sakladığı başka bir şeyler mi var? Peki 260. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 260.bölüm özeti devam ediyor.

Lokesh’in itirafı! Satya sorguya aldığı Lokesh’den olayları anlatmasını ister. Lokesh’in itirafı şöyledir; Lalima’nın mücevherleri bendeyken Mohit beni aradı. Satya arama kayıtlarına baktığında bunun doğru olduğunu hatırlar. Lokesh ise sözlerine devam eder. Ardından onunla buluştum Buluşma esnasında Lalima’nın mücevherleri de yanımdaydı.

Buluşma alnına gittiğimde Mohit’in sarhoş olduğunu gördüm. O bana kaba sözler söyledi ve para istedi. Ardından elimdeki mücevherleri gördü ve almaya çalıştı. Sarhoş olan Mohit beni dövdü ve aramızda yaşanan itişmeden sonra kuyuya düştü. Lokesh’in itirafı kayıt altına alınırken dava bitmiş gibi görünür.

Komal nerede? Sandiya gözünde Lokesh katil olsa da Satya böyle düşünmez. Mohit’in kafasında olan yaralanma Lokesh tarafından söylenmemiştir. Üstelik Komal’da ortalıkta yoktur. Lokesh’in katil olduğunu ispatlayacak delil de yoktur. Lokesh ifadesini değiştirse tüm olay tekrar düğüme girecektir. Bu yüzden Satya Komal’a odaklanmaları gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 260. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Satya’nın sözleri Sandiya’nın da kafasını karıştırır. Sandiya tekrar şüpheci bakmaya başlar. Nitekim tarlada araştırma yapan memur ona büyük bir ipucu verir. Memurun ayaklarına hep dikenler batmıştır. Emily’nin de ayağındaki dikenleri çıkarmaya çalışması Sandiya’yı şüphelendirir. Sandiya Emily’nin bir şeyler sakladığını düşünür.

Emily’den itiraf geldi! Sandiya’nın bu şüphesi onu korkutur. Emily aileden biridir. Ancak bunu bir kenara bırakmalı ve onu sorgulamalıdır. Bu amaçla Satya ile iletişime geçen Sandiya durumu ona anlatır. Emily için tutuklama kararı çıkar ancak Emily bir anda ortalıktan kaybolur. Sandiya onun için arama çıkartırken Emily karakolda suçunu itiraf etmeye gelmiştir. Emily Mohit’i öldürdüğünü söyler.

Satya ve Sandiya şaşırır. Bir anda iki itirafçı olmuştur. Emily’de itirafını yapar. Mohit ile boşanma kağıtları için buluştuğunu orada Komal’ında olduğunu anlatır. Mohit’in boşanmayı istemediğini ve çıkan kavgada kuyuya düştüğünü anlatır. Emily’nin itirafı Lokesh’e göre daha tutarlıdır. Ancak Satya bununla yetinmez. Olayı derinlemesine araştırmaya kararlıdır.

Katil kim! Bu amaçla telefon kayıtları incelenir. Arama yapılan yerler gezilir ancak yeterli kanıt bulunamaz. Sandiya’nın ise kafası daha çok karışır. Bu sefer Lalima’dan şüphelenir. Lokesh’in itirafı ablasını korumaya yönelik olabilir. İyi haber ise polis karakolundan gelir. Memurlar Komal’ın telefon izini bulmuşlardır. Sandiya Komal’ın bulunmasıyla gerçeğin ortaya çıkacağını düşünür.

Can Yoldaşım 260. Bölüm Özeti – 16 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya ve Satya Komal’ı yakalamak için operasyon yapar ancak başarılı olamaz. Operasyonu duyan Emily onlardan önce Komal’a ulaşır ve onu saklar. Bu esnada Lalima ve Lokesh’de delil olabileceği düşünülen kıyafeti saklamakla meşguldür. Hem Emily hem de Lalima şüphe uyandırır.

Çember daralıyor! İşler tam bir arap saçına dönerken Sandiya ve Satya için yukarıdan baskı gecikmez. Amirler bu olayı artık çözülmesini ister. Ancak Satya ve Sandiya henüz emin değildir. İki olası suçlu vardır. Ancak hem Emily gem de Lokesh için yeterli kanıt yoktur. Sadece itiraflar vardır.

Bu yüzden Satya ve Sandiya olayları tekrar canlandırmaya karar verir. İkili cinayet günü olanları tekrar yaparlar. Bu zihin egzersizi işe de yarar. Sandiya aramanın yapıldığı yer ve numaranın başka olduğunu fark eder. Bu polisi gerçeğe yaklaştıracak büyük bir adımdır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir