Can Yoldaşım 252. Bölüm Özeti – 8 Nisan Cuma

Can Yoldaşım 252

Sandiya Konağa DÖNDÜ! Suraj Kimi Seçecek? Lalima mı yoksa Sandiya mı?

Can Yoldaşım Hint dizisinin 252. bölüm özetinde Suraj vurulmuş Sandiya onu şifacıya götürerek kurtarmıştı. Suraj’ın iyileşmesiyle bombanın peşine düşen Sandiya tüm uğraşlarına rağmen bunu başaramamıştır. Peki 252. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 252.bölüm özeti devam ediyor.

Helikopterde kıyasıya dövüş! Sandiya bombayı durdurmak için tüm haydutların parmak izini denese de başarısız olmuştur. Bu esnada Shekar ise bombayı helikopter ile kaçırmak ister. Helikopteri yanaştırarak bombaya bağlatır ve uçuşa geçer. Sandiya bu durum karşısında şoke olsa da vazgeçmez. O da bombayla beraber havalanır.

Sandiya helikoptere doğru tırmanır. Shekar ile kıyasıya bir dövüşe başlarlar. Sandiya Shekar’ı etkisiz hale getirirken ondan bombayı durdurmasını ister. Shekar bombayı durduracak yetkisinin olmadığını açıklar. Sandiya bombayı açık denize götürerek imha etmeye karar verir. Telsiz yardımıyla ekibiyle iletişime geçen Sandiya kararını onlara açıklar.

Sandiya öldü mü? Sandiya helikopter ile açığa doğru giderken tüm ailesine veda ettiğini telsizden bildirir. Onları çok sevdiğini ama ülkesinin her şeyden önce geldiğini anlatır. Sandiya bu sözleri söylerken Suraj helikoptere doğru bakar. Helikopter hızla açığa doğru giderken bombanın geri sayımı son bulur ve büyük bir patlama yaşanır. Suraj gözyaşları içinde patlamaya bakar.

Bharat ve diğer memurlar da olay yerine gelir. Suraj yaşananlara inanmaz. Sandiya’nın ölmediğini söyler. Bharat ve diğer memurlar ise onun ülkesi için öldüğünü söyler. Suraj hiç kimseye inanmaz.

Sandiya geri döndü! Suraj’ın bu inancı kısa süre sonra helikopterin gelişiyle gerçeğe dönüşür. Sandiya helikopterle beraber geri dönmüştür. Tüm ekipler Sandiya’yı alkışlar. Aynı şekilde Suraj’da övgüleri alır. Sandiya büyük bir başarıyla görevi tamamlamıştır.

Sandiya’nın gelişiyle beraber Suraj mutluluğa boğulur. Durumu hemen ev halkına bildirmek ister. Santoş’u arar. Ona bir müjdesi olduğunu söyler. Sandiya yanındadır. Suraj, Sandiya ile Santoş’u konuşturmak ister ancak Santoş onu duyamaz. Daha doğrusu kulaklarına inanamaz. Telefonu Ved ve diğer ev üyeleri alır. Sandiya gerçekten de yaşıyordur. Emily bu durumdan mutlu olur. Ancak Lalima olayı akıllarda büyük bir soru işareti olarak kalır.

Suraj ve Sandiya tekrar evlendi! Hava koşullarının kötü olmasından dolayı ikili eve biraz geç dönecektir. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Bharat ikiliyi tapınağa götürür. Tüm olanlardan sonra onları tekrar evlendirmek ister. Sandiya ve Suraj bu fikir karşısında çok mutlu olurlar.

Bu esnada konakta ise Suraj ve Sandiya’nın gelişi için hazırlıklar başlar. Gelin ve damat kıyafetleri içinde ikili konağa gelir. Santoş ikiliyi görünce çok mutlu olur. Oğluna sarılır. Ardından aarti tepsisini alıp gelir. Sandiya Santoş’un kutsamasını almayı beklerken olaylar karışır. Lalima ve kardeşi de gelir. Lalima gelinlikler içindedir. Kardeşi tüm gerçeği anlatır. Suraj ve Sandiya şoke olur. Mena, Santoş’un kimi gelin olarak alacağını sorar.  Sandiya bu esnada gözyaşlarını tutamaz.

Suraj geçici hafıza kaybıyla geçmişi hatırlamaz. Lalima ona tüm olanları anlatır. Ayrıca çevredekilerde gerçekleri anlatır. Sandiya yokken Suraj’ın düştüğü durum. Lalima’nın onun için yaptığı fedakârlıklar. Ayrıca evliliği de anlatır. Santoş Lalima’ya sahip çıkar. Onu öylece sokağa atmayacaktır. Sandiya ise hala olanlara anlam veremez. Gözler ise Surja’a çevrilir. Ondan bir seçim yapılması istenir. Suraj’ın kararı ne olacak?

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

One Comment on “Can Yoldaşım 252. Bölüm Özeti – 8 Nisan Cuma”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir